Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wodospady Kravice

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.05.2015 11:39

akwarysta6 napisał(a):Witam, ja mam zamiar wybrać się do Mostaru i na wodospady Kravica, noclegi mamy w Makarskiej i do Mostaru mam zamiar jechać autostradą A1. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, co do zjazdów z a1 za granicą Cro-Bih, tak żeby na te wodospady zjechać?? Czy może lecieć do Mostaru, a na powrocie zjechać na Ljubuski i potem do Kravicy?? Pozdrawiam.

po wizycie w upalnym i dusznym Mostarze (jeśli nie leje :wink: ), wizyta w Kravicach jak najbardziej wskazana :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.05.2015 11:55

te kiero napisał(a):
akwarysta6 napisał(a):Witam, ja mam zamiar wybrać się do Mostaru i na wodospady Kravica, noclegi mamy w Makarskiej i do Mostaru mam zamiar jechać autostradą A1. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, co do zjazdów z a1 za granicą Cro-Bih, tak żeby na te wodospady zjechać?? Czy może lecieć do Mostaru, a na powrocie zjechać na Ljubuski i potem do Kravicy?? Pozdrawiam.

po wizycie w upalnym i dusznym Mostarze (jeśli nie leje :wink: ), wizyta w Kravicach jak najbardziej wskazana :D

Dla mnie jedno wielkie rozczarowanie. Byłem w sezonie. Milion osób, syf i nasrane wszędzie gdzie można (a nie można nigdzie)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.05.2015 21:15

akwarysta6 napisał(a):Witam, ja mam zamiar wybrać się do Mostaru i na wodospady Kravica, noclegi mamy w Makarskiej i do Mostaru mam zamiar jechać autostradą A1. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się, co do zjazdów z a1 za granicą Cro-Bih, tak żeby na te wodospady zjechać?? Czy może lecieć do Mostaru, a na powrocie zjechać na Ljubuski i potem do Kravicy?? Pozdrawiam.

do końca A1 i dalej do Mostaru, gdyż inaczej musisz się wracać na Kravice, nie dużo ale jednak powrót, chyba że zjeżdżasz wcześniej w Bijacy do R423
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 13.05.2015 20:59

Dzięki za info. Więc ja chyba najpierw z Makarskiej pojadę do Mostaru, a później na powrocie pojadę przez Ljubuski i do wodospadów Kravica. A jak później z wodospadów wrócić do Makarskiej??
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 13.05.2015 21:16

Powiem raczej, którędy nie jechać: przez Metković, bo na granicy bywają spore kolejki.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.05.2015 21:20

np tak A1ką lub tak 512tką, gdzie przy pięknej pogodzie są wspaniałe widoki
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 19.05.2015 14:25

Dzięki za info. Zastanawiałem się właśnie, jak tam będzie z wjazdem na a1 z wodospadów Kravica. Pozdrawiam.
linapau
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 31.05.2015 22:06

czy w tym roku wprowadzili jakieś zmiany?
dodatkowe opłaty, zakazy, nakazy?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.06.2015 10:03

linapau napisał(a):czy w tym roku wprowadzili jakieś zmiany?
dodatkowe opłaty, zakazy, nakazy?

chodzi Ci o wodospady? płacisz za parking, widziałem że nasi rodacy dogadali się z obsługą i zjechali niżej za szlaban; nie parkować gdzie miejsce dla busów (nie oznaczone :D ), bo obsługa robi larmo;
nowo postawiona toaleta nie pamiętam czy była płatna, chyba tak
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 227
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 02.06.2015 10:29

Byłem tam 3 maja tego roku i opłat za WC nie było ale kasowali za wejście przy szlabanie po 2 E za dorosłych, dzieci gratis. Nam za 3 dorosłych i jedno dziecko policzyli 5 E, promocja :lol:
DSC05026 (Kopiowanie).JPG

DSC05038 (Kopiowanie).JPG
linapau
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 02.06.2015 14:57

dziękuję za odpowiedzi
właśnie o takie informacje mi chodziło
linapau
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 17.06.2015 11:28

te kiero napisał(a):np tak A1ką lub tak 512tką, gdzie przy pięknej pogodzie są wspaniałe widoki

dzięki twoim wskazówką, pojechalismy 512 - widoki pierwsza klasa :D
miejscami droga była ekstremalna 8O
Same wodospady - zimne i... piękne
Polecam na chwilkę wypoczynku...
szkoda tylko, że tej kładki nie naprawili...
yahhoo
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahhoo » 11.08.2015 18:41

Właśnie wróciłem z Kravic wodospady piękne, ludzi masaaaa, brud, smród, walające się zużyte pieluchy, śmieci na każdym kroku. Byłem blisko więc żal nie zobaczyć, ale polecam udać się tam koło godziny 8 max 9 może wtedy było by dużo lepiej i nie byłoby takiego spędu ja byłem koło 14-15 wejście 2 euro.
Brutaka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 26.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brutaka » 11.08.2015 19:50

yahhoo napisał(a):Właśnie wróciłem z Kravic wodospady piękne, ludzi masaaaa, brud, smród, walające się zużyte pieluchy, śmieci na każdym kroku.


Czy Bośniacy mają w du*ie to piękne miejsce. Nic się nie zmieniło :/
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 14.08.2015 13:40

Był ktoś z psem na wodospadach ? Robili jakieś problemy z wejściem z psem ?? Byłem tam 7 lat temu z psiakiem i jakis miejscowy robił raban o psa.. Teraz jestem w Baska Voda i wybieram sie na dniach na wodospady i również z psem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wodospady Kravice - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone