Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Właśnie wróciliśmy z Rovinja, jakieś pytania?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 21.07.2010 15:27

DENISE napisał(a):Witam!
Proszę o adres kwatery. Wielkie dzięki
Niśka napisał(a):Hej,

w niedzielę 27 września wróciliśmy z Rovinja. Jak zwykle było wspaniale ale tym razem pogoda spłatala nam figla... pozytywnie! Przygotowaliśmy się na max. 25 stopni w ciągu dnia plus zimne poranki i wieczory, a tu niespodziewanka :) Już coś dziwnego spotkało nas w Austrii na postoju (autostrada, stop - zameczek po naszemu, oficjalnie - jeden z Oldtimerów). Było ok. 20 stopni o północy, a zazwyczaj jest 5-7. Temperatury rewelacyjne, bez pływania w morzu ciężko było wytrzymać na plaży, a wieczory przy winku też były cieplutkie :) Pogoda trochę wpłynęła na turystów i naturystów, bo było ich więcej niż zazwyczaj.

pozdr.,
Rovinjomaniaczka


Poprosze o e-maila to zaraz wyślę ale z tego co się orientuję to mają prawdopodobnie zabookowane wszystko.
Jacek 46
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 28.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 46 » 23.07.2010 10:48

Witam - piękne relacje z Rovinj - też prosze Cie o namiar na kwaterę (ulica Centener w Rovinij ) - wybieramy sie we wrzesniu - po raz czwarty do Chorwacji.

pozdrawiam Jacek z Krakowa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Niśka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niśka » 23.07.2010 14:33

Jacek 46 napisał(a):Witam - piękne relacje z Rovinj - też prosze Cie o namiar na kwaterę (ulica Centener w Rovinij ) - wybieramy sie we wrzesniu - po raz czwarty do Chorwacji.

pozdrawiam Jacek z Krakowa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło :) My będziemy w Rovinju, jak Bozia i lekarz da, od 18 do 25 września. Może się zobaczymy? Pozdrawiam!
Jacek 46
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 28.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 46 » 26.07.2010 12:47

Poszło :) My będziemy w Rovinju, jak Bozia i lekarz da, od 18 do 25 września. Może się zobaczymy? Pozdrawiam![/quote]

Byłoby fajnie, ale my planujemy wyjazd 2 do 12 września.
Trzymam kciuki za Twój wyjazd.

pozdrowionka- Jacek
conti
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) conti » 31.07.2010 22:31

jeśli można to też poproszę o namiar na kwaterę przy ulicy Centener na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - jak się uda to będziemy w drugiej połowie września
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 12.08.2010 14:41

Wybieram się do Rovinj na początku września . Mam pytanie , w której części szukać kwater, fajna plaża . Ktoś napisał, że nie ma problemu ze znalezieniem kwater, wiec mam nadzieje, że tak będzie. W końcu mam mętlik czy dobrze wybieram miejsce.
Janek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 15.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janek » 12.08.2010 22:20

Świetnie wybierasz. Rovinj ma wszystko, czego oczekujemy po miejscu wakacyjnego wypoczynku: romantyczna starówka, centrum z knajpami i sklepami, promenada nad morzem, marina, plaże wśród drzew... Prywatne apartamenty są zazwyczaj oddalone od plaży o co najmniej 500 m, przy plaży są tylko hotele. Jeżeli ktoś ma naprawdę daleko, można dojechać w okolice plaży samochodem i zostawić go na bezpłatnym parkingu (w ostatnim tygodniu lipca miejsc nie brakowało).
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 25.08.2010 19:25

Ja też mam zamiar jechać we wrześniu w ciemno i będę szukać w okolicy ulicy centener apartamentów. Wiec może się zobaczymy. Mam nadzieje,że dobrze wybrałam.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 09.09.2010 19:40

Południowiec napisał(a):Wg mnie ceny za appartamni i sobe na Istrii są najwyższe w całej Cro, a w sezonie znalezienie lokum graniczy z cudem. Wynika to chyba z tego, że przyjeżdża tam bardzo dużo Niemców, Włochów - mają blisko często zdarza się, że właścicielami apartamentów są Włosi. W Porecu, Vrsarze płaciłem min. 50 euro za 2+1 a np. Vodice, Pridgarica, Drasnice max. 40-45 euro - standard porównywalny.


Hmm, szukając apartamentów w różnych miejscach Chorwacji na stronach internetowych, zainteresowałem się Rovinjem m.in. ze względu na b. korzystne ceny - za średniej klasy apt. dla 2 osób i 2 dzieci w Rovinj wychodzi mi średnio 50 EUR, podczas gdy na Losinj 80-90 EUR, w Breli i okolicach 65-70 EUR, na Rab 70 EUR, na Krk 75 EUR, itp. Tylko Hvar wydaje się być niedrogi. Wszystkie ceny w pełnym sezonie (lipiec-sierpień).
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010
Apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 09.01.2011 22:22

Niśka napisał(a):
Jacek 46 napisał(a):Witam - piękne relacje z Rovinj - też prosze Cie o namiar na kwaterę (ulica Centener w Rovinij ) - wybieramy sie we wrzesniu - po raz czwarty do Chorwacji.

pozdrawiam Jacek z Krakowa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło :) My będziemy w Rovinju, jak Bozia i lekarz da, od 18 do 25 września. Może się zobaczymy? Pozdrawiam![/quote

Dzień Dobry.
Wszyscy proszą o namiar na apartament w Rovinj więc pozwolę sobie również poprosić o ten adres, bo byłem tylko przejazdem z Opatiji i postanowiłem wrócić na dwa tygodnie w czerwcu tego roku. Dalmację zaliczyłem 2 razy więc czas powrócić na północ.
Z góry dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam
Roman
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010
Re: Apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 11.01.2011 17:22

iwc1 napisał(a):
Niśka napisał(a):
Jacek 46 napisał(a):Witam - piękne relacje z Rovinj - też prosze Cie o namiar na kwaterę (ulica Centener w Rovinij ) - wybieramy sie we wrzesniu - po raz czwarty do Chorwacji.

pozdrawiam Jacek z Krakowa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło :) My będziemy w Rovinju, jak Bozia i lekarz da, od 18 do 25 września. Może się zobaczymy? Pozdrawiam![/quote

Dzień Dobry.
Wszyscy proszą o namiar na apartament w Rovinj więc pozwolę sobie również poprosić o ten adres, bo byłem tylko przejazdem z Opatiji i postanowiłem wrócić na dwa tygodnie w czerwcu tego roku. Dalmację zaliczyłem 2 razy więc czas powrócić na północ.
Z góry dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam
Roman
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Podziękowania dla Jacka za namiar na kwaterę w Rovinju!!!!!!
Pozdrowienia ! Roman
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010
Re: Apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 12.01.2011 11:42

iwc1 napisał(a):
iwc1 napisał(a):
Niśka napisał(a):
Jacek 46 napisał(a):Witam - piękne relacje z Rovinj - też prosze Cie o namiar na kwaterę (ulica Centener w Rovinij ) - wybieramy sie we wrzesniu - po raz czwarty do Chorwacji.

pozdrawiam Jacek z Krakowa
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Poszło :) My będziemy w Rovinju, jak Bozia i lekarz da, od 18 do 25 września. Może się zobaczymy? Pozdrawiam![/quote

Dzień Dobry.
Wszyscy proszą o namiar na apartament w Rovinj więc pozwolę sobie również poprosić o ten adres, bo byłem tylko przejazdem z Opatiji i postanowiłem wrócić na dwa tygodnie w czerwcu tego roku. Dalmację zaliczyłem 2 razy więc czas powrócić na północ.
Z góry dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam
Roman
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Podziękowania dla Jacka za namiar na kwaterę w Rovinju!!!!!!
Pozdrowienia ! Roman

Podziękowania dla Adama za namiary na apartament!!!!!
Pozdrowienia , Roman
wlodek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 298
Dołączył(a): 03.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek » 13.01.2011 23:20

Byłem w sierpniu 2010 w w Rovinij był to nasz 6 raz w Chorwacji ale to jest cudowne miasteczko można wieczorami błądzić wąskimi uliczkami jest cudownie. jesteśmy z żona zakochani w Rovinij na pewno tam jeszcze pojedziemy :P
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 14.01.2011 14:54

[quote="wlodek"]Byłem w sierpniu 2010 w w Rovinij był to nasz 6 raz w Chorwacji ale to jest cudowne miasteczko można wieczorami błądzić wąskimi uliczkami jest cudownie. jesteśmy z żona zakochani w Rovinij na pewno tam jeszcze pojedziemy :P[/quote

Dzień Dobry, też planuję wyjazd do Rovinij i koledzy z forum podali mi namiary na kwatery ale niestety nie ma w ilości i terminie które mnie interesuje (dzisiaj dostałem odpowiedź) , więc jeżeli macie ciekawe namiary na apartamenty już sprawdzone to bardzo proszę o informację
Mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Serdecznie Pozdrawiam
Roman
bonar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 14.01.2011 16:48

Witam
Rovinj odwiedziliśmy dwukrotnie, za pierwszym razem w ciemno udało się u starszej pani 20 m od zatoczki w centrum, drugi raz rezerwowaliśmy apartament MARTIN na ulicy VITOMIRA ŠIROLE-PAJE 2. Apartament czysty, gospodarz OK, ma namiary na wino i mocniejszy trunek na ul. Cademia.
Miasteczko urokliwe, weneckie uliczki.
pozdrav
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Właśnie wróciliśmy z Rovinja, jakieś pytania? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone