Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002
Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 22.07.2002 11:22

Własnie wróciłem z miejscowowści Pisak - Dalmacja, Pomiędzy Omiś a Makarską.Pobyt od 04.07.2002 do 19.07.2002.
Wszystkim zainteresowanym służe pomocą, zaprzaszam do zadawania pytań.
Pozdrawiam
:D
Keszel
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 19.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keszel » 22.07.2002 11:33

Czy mieszkałeś na kampingu? Jezeli tak, to napisz jakie ceny, warunki sanitarne, itp. :D
Łukasz
Cromaniak
Posty: 1088
Dołączył(a): 03.04.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Łukasz » 22.07.2002 11:43

Jak pokonywales drogę nad morze. Zjechalem kiedys z ciekawosci do Pisaka z magistrali ale wiecej bez potrzeby tego nie zrobie. Do dzisiaj pamiętam tę wąską i spadzistą drogę
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 22.07.2002 11:56

Keszel napisał(a):Czy mieszkałeś na kampingu? Jezeli tak, to napisz jakie ceny, warunki sanitarne, itp. :D


Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze.) Co dwa dni donoszą 2 liteki winka, życ nie umierać:)
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 22.07.2002 12:02

Łukasz napisał(a):Jak pokonywales drogę nad morze. Zjechalem kiedys z ciekawosci do Pisaka z magistrali ale wiecej bez potrzeby tego nie zrobie. Do dzisiaj pamiętam tę wąską i spadzistą drogę


Masz racje w pierwszy dzień po przejechaniu 1500 km jak musiałem zjechać do apartamentu to mysłałem ze to jakieś żarty. droga szerokości na jeden samochod bardzo kreta i stroma ,długość ok 1 km, ale mozna sie przyzwyczaić,
przez cały pobyt nie było żadnej stłuczki a i gospodarze mówili że takowej nie pamiętają :)
Tej dróżki uzywałem co 2-3 dni kiedy jechaliśmy na jakąś wycieczke lub do sklepu mięsnego. Gdzieś po 3-4 przejazdach przyzwyczaiłem sie do niej, ale pamietam jak w pierwszy dzień powiedziałem do zony w aucie"
pierdo.... ja tu nie zjadę " ale potem spoko :D
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 22.07.2002 12:13

czesc, napisz prosze jaki jest Piask, mialam tam jechac w tym roku, ale tak sie poukladalo, ze trafilismy gdzie indziej, jednak pozostaly mi namiary na apartamenty w Piasku, ktore moze wykorzystam za rok :)
jakie sa tam plaze, co ze sklepami i knajpkami... z gory wielkie dzieki :)
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 22.07.2002 12:30

aga2 napisał(a):czesc, napisz prosze jaki jest Piask, mialam tam jechac w tym roku, ale tak sie poukladalo, ze trafilismy gdzie indziej, jednak pozostaly mi namiary na apartamenty w Piasku, ktore moze wykorzystam za rok :)
jakie sa tam plaze, co ze sklepami i knajpkami... z gory wielkie dzieki :)


Pisak to przecudne małe miasteczko, bardzo ciche i spokojne zdala od zgiełku samochodów tak jak np. Omiś i spokuj na plaży w przeciwieństwie do np. Makarskiej( tam ludzie lezą koło siebie jak placki problem jest gdzie kolwiek sie wcisnąć a już nie mówie ze nie ma gdzie zostawić aparatu lub kamery gdy idziesz popływać).
W Pisaku plaża żwirowa rozciaga sie wzdłuż miasteczka , ja miałem to szczęscie ze mieliśmy prywatną plaże z prysznicem, altanką z winogron, oczywiście parasole przeciwsłoneczne, gril w skale na plaży, oraz miejsce na przycumowanie łodzi i taki mały garaż również w skale gdzie można było zamknąć wszystkie plażowe rzeczy i nie nośic ich codziennie tam i z powrotem).
Ponadto leżać na plaży można zobaczyć hasające definy, widzieliśmy dwa razy.
W Pisaku są dwa małe supermarkety gdzie można kupić wszystko oprócz świeżego mięsa, sklep mięsny jest dwa kilometry w kierunku na Omiś chyba Mimice.
Są trzy knajpki zaraz przy porcie, w jednej z nich można jeść obiady ich kuchnia, koszt takiego obiadu z winem 1l na dwie osoby to jakieś 120 kun,
Nie jedliśmy tam często bo woleliśmy kupować sami mięso i robić grilla na plaży w przytulnej atmosferze natomiast z winem nie było problemu bo gospodarz dbał przez cały pobyt żeby go gościom nie zabrakło( co dwa dni dostawa dwóch literków do wyboru czerowne lub białe)
Ostatnio edytowano 23.04.2003 21:03 przez ari, łącznie edytowano 1 raz
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 22.07.2002 12:30

aga2 napisał(a):czesc, napisz prosze jaki jest Piask, mialam tam jechac w tym roku, ale tak sie poukladalo, ze trafilismy gdzie indziej, jednak pozostaly mi namiary na apartamenty w Piasku, ktore moze wykorzystam za rok :)
jakie sa tam plaze, co ze sklepami i knajpkami... z gory wielkie dzieki :)


Pisak to przecudne małe miasteczko, bardzo ciche i spokojne zdala od zgiełku samochodów tak jak np. Omiś i spokuj na plaży w przeciwieństwie do np. Makarskiej( tam ludzie lezą koło siebie jak placki problem jest gdzie kolwiek sie wcisnąć a już nie mówie ze nie ma gdzie zostawić aparatu lub kamery gdy idziesz popływać).
W Pisaku plaża żwirowa rozciaga sie wzdłuż miasteczka , ja miałem to szczęscie ze mieliśmy prywatną plaże z prysznicem, altanką z winogron, oczywiście parasole przeciwsłoneczne, gril w skale na plaży, oraz miejsce na przycumowanie łodzi i taki mały garaż również w skale gdzie można było zamknąć wszystkie plażowe rzeczy i nie nośic ich codziennie tam i z powrotem).
Ponadto leżać na plaży można zobaczyć hasające definy, widzieliśmy dwa razy.
W Pisaku są dwa małe supermarkety gdzie można kupić wszystko oprócz świeżego mięsa, sklep mięsny jest dwa kilometry w kierunku na Omiś chyba Mimice.
Są trzy knajpki zaraz przy porcie, w jednej z nich można jeść obiady ich kuchnia, koszt takiego obiadu z winem 1l na dwie osoby to jakieś 120 kun,
Nie jedliśmy tam często bo woleliśmy kupować sami mięso i robić grilla na plaży w przytulnej atmosferze natomiast z winem nie było problemu bo gospodarz dbał przez cały pobyt żeby go gościom nie zabrakło( co dwa dni dostawa dwóch literków do wyboru czerowne lub białe)
Ostatnio edytowano 23.04.2003 21:04 przez ari, łącznie edytowano 1 raz
ax
Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ax » 23.07.2002 16:14

będę wdzieczny z podanie namiarów na ten apartament w Pisaku Tel. 605 676 609 lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Zbyszek
Barnaba
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 18.07.2002
namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) Barnaba » 24.07.2002 08:01

Jak byś nie był zbyt samolubny to i ja bym poprosił o namiary na to lokum. W tym roku mam Makarską ale w następnym ... kto wie?? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/url]
Dux
Pisak namiary

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dux » 24.07.2002 10:15

Cześć Ari,
Jeśli nie będzie to za duży problem to podeślij mi namiary na apartament w Pisaku, który opisałeś. Z góry dzięki.

Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 24.07.2002 12:28

czesc,
wielkie, wielkie dzieki za informacje :), po tym co napisales jestem przekonana ze za rok skorzystam z tych adresow, kotre posiadam (choc te oferty nie wydaja sie tak atrakcyjne, jak Twoje). jechales w ciemno, czy wczesnie rezerwowales apartamen?
pozdrawiam
tomek7

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek7 » 24.07.2002 13:56

Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze[/quote]
Jestem na tej stronie 2. raz i próbuję się czegośs dowiedzieć o Chorwacji. Moje pytanie: 30 Euro za dzień za osobę czy za apartament?
tomek7

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek7 » 24.07.2002 13:57

Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze[/quote]
Jestem na tej stronie 2. raz i próbuję się czegośs dowiedzieć o Chorwacji. Moje pytanie: 30 Euro za dzień za osobę czy za apartament?
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 24.07.2002 14:19

aga2 napisał(a):czesc,
wielkie, wielkie dzieki za informacje :), po tym co napisales jestem przekonana ze za rok skorzystam z tych adresow, kotre posiadam (choc te oferty nie wydaja sie tak atrakcyjne, jak Twoje). jechales w ciemno, czy wczesnie rezerwowales apartamen?
pozdrawiam


Rezerwowałem 3 tygodnie wcześniej przez internet, potem przedpłata na konto i już.
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone