Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!!

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 24.07.2002 13:20

tomek7 napisał(a):Nie mieszkałem w apartamencie - rewelka za 30 Euro full wypas( prywatna plaża, TV, i w ogóle oraz wspaniali gospodarze

Jestem na tej stronie 2. raz i próbuję się czegośs dowiedzieć o Chorwacji. Moje pytanie: 30 Euro za dzień za osobę czy za apartament?[/quote]

Cena oczywiście 30 Euro za apartament.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 24.07.2002 13:41

a mozesz przeslac jakies namiary internetowe (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) z góry dzieki :)
Niki

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niki » 24.07.2002 17:44

Jesli nie bylby to klopot to rowniez prosze.....binek2@o2.pl
Zgory wielkie dzieki. :P
fiolka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiolka » 25.07.2002 10:27

ari napisał(a):Własnie wróciłem z miejscowowści Pisak - Dalmacja, Pomiędzy Omiś a Makarską.Pobyt od 04.07.2002 do 19.07.2002.
Wszystkim zainteresowanym służe pomocą, zaprzaszam do zadawania pytań.
Pozdrawiam
:D


ja chętnie skorzystam. za tydzień wyjeżdżamy paczką ok. 6 osób i ten apartament w Pisaku bardzo mi się podoba (szczególne ta prywatna plaża i winko). Bardzo proszę o namiary na to lokum mailto:viozag@wp.pl. Wiesz może ile płacą w Chorwacji za 1 USD, bo wszyscy biorą tylko EUR, ale ponieważ jest ostatnio dosyć drogie to może by się bardziej opłacało wziąć dolki. W kalkulatorze w interku wychodzi ok. 7.8 (za euro ok. 7.2) ale ciekawa jestem jak to wygląda w rzeczywistości.
[/url]
TWYLI
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) TWYLI » 25.07.2002 12:42

Kursy w kantorach: za EUR placa 7.21-7.27, za USD 7.22 - 7.32. Ceny sprzed 2 tygodni.
Wojtek
Adres.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wojtek » 25.07.2002 13:36

Czy moge dostac namiary na ten apartament ? Wybieram się w tym roku w te okolice.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam.
darmat
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 28.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) darmat » 25.07.2002 14:18

Cześć Ari,
Czy mógłbyś podzielić się namiarami na ten apartament.
:D
Pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
fiolka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiolka » 25.07.2002 14:29

Ari,
widocznie cos sie sknocilo na linii, bo wszyscy myslą że to Ty właśnie wróciłeś z Pisaka.
fiolka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiolka » 25.07.2002 14:31

Tomek7,
czy mogę poprosic o namiary na apartamenty w Pisak,
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 26.07.2002 10:32

fiolka napisał(a):Ari,
widocznie cos sie sknocilo na linii, bo wszyscy myslą że to Ty właśnie wróciłeś z Pisaka.


Nie wszysko Ok. to ja wróciłęm z Piska, tylko po urlopie mam troche dużo pracy, a już wysłalem kilkanaście namiarów na to miesce.
Najlepiej bym podał adres tej strony ale nie wiem czy mnie admin nie wytnie ? Admin co ty na to?
Jeżeli nie będe mógł podać tego namiaru to prosze wszystkich chętnych o kontakt na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - szybciej prześle namiary i odpowiem na dodatkowe pytania.
Jeżeli byłbym nie dostepny przez jakiś czas to spróbujcie z osobami z pierwszej strony oni już dostali te namiary i myśle że się z wami podzielą.

Pozdrawiam,
Ari
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 26.07.2002 10:37

czesc,
jak sie nie myle to o Pisaku "dyskutowalismy" jescze na poprzedniej stronie, a namierów nie dostałam :wink: , ale OK, nie ma problemu, ja tegoroczne wakacje mam juz za soba, a do przyszlego roku jescze duzo, duzo wody upłynie :) i zdaze sie jeszcze upomniec :)
pozdrawiam
ari
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 88
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) ari » 26.07.2002 10:47

aga2 napisał(a):czesc,
jak sie nie myle to o Pisaku "dyskutowalismy" jescze na poprzedniej stronie, a namierów nie dostałam :wink: , ale OK, nie ma problemu, ja tegoroczne wakacje mam juz za soba, a do przyszlego roku jescze duzo, duzo wody upłynie :) i zdaze sie jeszcze upomniec :)
pozdrawiam



Spoko, spoko prosiłaś o krótki opis i wrazenia które zamieściłem natomiast nie było mowy o namiarach, ale to żaden problem już je masz w e-maliu.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 26.07.2002 10:54

dzieki, juz dostalam, a o namiary tez prosilam, tylko ze faktycznie na drugiej stronie :)
pozdrawiam
Aga
Kuba-Wawa
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 15.07.2002
Pisak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba-Wawa » 27.07.2002 14:14

Widze ze czesc grupy jedzie po tym poscie do Pisaka.No coz ja rowniez :D dalem sie skusic.Wyjazd juz za parenascie godzin.Jade w ciemno na 10 dni w 2 osoby do jakiejs prywatnej kwaterki....
Moze sie kogos z was spotka w tej miescinie ;-)

Pzd
Kuba
fiolka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiolka » 29.07.2002 17:43

Jeżeli nie będe mógł podać tego namiaru to prosze wszystkich chętnych o kontakt na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl - szybciej prześle namiary i odpowiem na dodatkowe pytania.

Właśnie jutro wyjeżdzam do Cro. Będziemy szukać tego apt w Pisaku.
Podzielę się wrażeniami jak wrócimy.
Pozdro, :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Własnie wróciłem z miejscowości Pisak !!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone