Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Witam z Vis-Komiza

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 29.09.2014 23:43

Dzięki Hercklekot. Takie subiektywne oceny są najlepszą wskazówką. Relacje o których piszesz śledziłem na bieżąco. Kopalnia wiedzy. Nie mniej dylemat pozostał 8) bo po dwóch ostatnich razach w zakamarkach Peljesaca ciągnie do czegoś większego, z mariną, możliwością pożyczenia pływadełka itp. Pozdrav
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 03.10.2014 23:49

Po czterech pobytach w Dalmacji zamarzylo mi się" coś innego" czyli wyspa...chyba już wiem gdzie chciałabym spędzić wakacje z moim kochanie :-)
o.zak
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) o.zak » 08.10.2014 19:43

Stasiek18 napisał(a):Vis dopisany do listy ewentualnych wakacji. :wink:
Mam nadzieję że jest tam jeszcze "coś" ciekawego do odkrycia i zostawiłaś coś dla mnie?
:papa:



:) witam raz jeszcze :) ponieważ jestem "świeżyzną" i nie potrafię ogarnąć wszystkiego :P odpowiadam w ten sposób :)
my nocowaliśmy w apartamencie "jankovic"
w niedalekiej okolicy, bo uliczkę dalej tzn wyżej (co równa się piękniejszemu widokowi na morze) jest apartament "gagula"
a tu strona z apartamentami znaleziona w necie :) myślę, że najlepsze wg położenia będą apartamenty w okolicach ul. Griże i w okolicach ul. Luka - blisko morza :)
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 24.01.2017 20:28

karin74 napisał(a):Po czterech pobytach w Dalmacji zamarzylo mi się" coś innego" czyli wyspa...chyba już wiem gdzie chciałabym spędzić wakacje z moim kochanie :-)


Tak, wyspa to rzeczywiście "coś innego", a dodatkowo Wyspa VIS to już "całkiem coś innego". Tylko szkoda, że ta "cywilizacja" tak szybko ją dopada...
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 13.05.2017 22:27

Wołek napisał(a):
karin74 napisał(a):Po czterech pobytach w Dalmacji zamarzylo mi się" coś innego" czyli wyspa...chyba już wiem gdzie chciałabym spędzić wakacje z moim kochanie :-)


Tak, wyspa to rzeczywiście "coś innego", a dodatkowo Wyspa VIS to już "całkiem coś innego". Tylko szkoda, że ta "cywilizacja" tak szybko ją dopada...

Udało się...siódmy wyjazd do CRO.......moje marzenie Komiza :D :D :D
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 14.05.2017 08:25

karin74 napisał(a):
Wołek napisał(a):
karin74 napisał(a):Po czterech pobytach w Dalmacji zamarzylo mi się" coś innego" czyli wyspa...chyba już wiem gdzie chciałabym spędzić wakacje z moim kochanie :-)


Tak, wyspa to rzeczywiście "coś innego", a dodatkowo Wyspa VIS to już "całkiem coś innego". Tylko szkoda, że ta "cywilizacja" tak szybko ją dopada...

Udało się...siódmy wyjazd do CRO.......moje marzenie Komiza :D :D :D



O! To super!! Wakacje na pewno będa super! My w tym roku na Istrię :papa:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 14.05.2017 22:50

Wołek napisał(a):
karin74 napisał(a):
Wołek napisał(a):
karin74 napisał(a):Po czterech pobytach w Dalmacji zamarzylo mi się" coś innego" czyli wyspa...chyba już wiem gdzie chciałabym spędzić wakacje z moim kochanie :-)


Tak, wyspa to rzeczywiście "coś innego", a dodatkowo Wyspa VIS to już "całkiem coś innego". Tylko szkoda, że ta "cywilizacja" tak szybko ją dopada...

Udało się...siódmy wyjazd do CRO.......moje marzenie Komiza :D :D :D



O! To super!! Wakacje na pewno będa super! My w tym roku na Istrię :papa:

To miłego wypoczynku :papa: :papa: :papa: :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 02:37

Udało się...siódmy wyjazd do CRO.......moje marzenie Komiza

karin Twoje marzenie już wkrótce spełni się :papa:
Witaj w klubie nielicznych :roll: cromaniaków visowców :papa:
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 16.05.2017 11:37

Katerina napisał(a):Udało się...siódmy wyjazd do CRO.......moje marzenie Komiza

karin Twoje marzenie już wkrótce spełni się :papa:
Witaj w klubie nielicznych :roll: cromaniaków visowców :papa:

Juz nie mogę się doczekać...trochę przeraża mnie podróż....tyle godzin w autokarze - bo to wczasy zorganizowane....ale przeżyjemy :lol:
Pozdrawiam... :D :papa: :D
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 12:57

karin74:
bo to wczasy zorganizowane.


Czy będziecie zakwaterowani w hotelu Biševo?
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 16.05.2017 13:11

Katerina napisał(a):karin74:
bo to wczasy zorganizowane.


Czy będziecie zakwaterowani w hotelu Biševo?


Dokładnie.... :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 13:39

karin74 napisał(a):
Katerina napisał(a):karin74:
bo to wczasy zorganizowane.


Czy będziecie zakwaterowani w hotelu Biševo?


Dokładnie.... :mrgreen:


No to widok super będziesz mieć...Prawie taki jak z mojego balkoniku - był w mojej relacji, której ostatni odcinek mam nadzieję napisać wreszcie :roll:

I plaża pod nosem :boss:

Napisz mi po powrocie (np w mojej relacji) o wrażeniach. A najlepiej napisz swoją :D
Chociaż odechciało mi się reklamowania Visu po tym jakie tłumy zobaczyłam w zeszłym roku.
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 16.05.2017 14:07

Katerina napisał(a):
karin74 napisał(a):
Katerina napisał(a):karin74:
bo to wczasy zorganizowane.


Czy będziecie zakwaterowani w hotelu Biševo?


Dokładnie.... :mrgreen:


No to widok super będziesz mieć...Prawie taki jak z mojego balkoniku - był w mojej relacji, której ostatni odcinek mam nadzieję napisać wreszcie :roll:

I plaża pod nosem :boss:

Napisz mi po powrocie (np w mojej relacji) o wrażeniach. A najlepiej napisz swoją :D
Chociaż odechciało mi się reklamowania Visu po tym jakie tłumy zobaczyłam w zeszłym roku.

Twoją relację przeczytałam już kilka razy ( szczególnie o Vis ) :D świetna :P
Czy widok na morze? tego nie wiadomo, bo pokoje są z balkonem, widokiem na park, morze...ale tez są bez balkonu :evil:
zobaczymy co dostaniemy :oops:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 16.05.2017 18:29

On ma mnóstwo balkoników, na pewno jeden będzie Twój :papa:
jaro1959
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 13.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaro1959 » 17.05.2017 22:20

Też jedziemy za równy miesiąc autokarem do hotelu Bisevo. Już odliczam dni do wyjazdu :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Witam z Vis-Komiza - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone