Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Witam-prośba, co zabrać do Chorwacji i o czym nie zapomnieć

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017
Re: Witam-prośba, co zabrać do Chorwacji i o czym nie zapom

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 29.04.2018 07:50

Asiuniasia napisał(a):No o satelicie trzeba może pomyśleć ;) Niemcy mądry naród ;)

To nie taki zły pomysł w kontekście zliżających się MS w Rosji. Ja wyjeżdżam do Cro w połowie czerwca i obawiam się , że po powrocie do Pl mogę nie obejrzeć już żadnego meczu Polaków. :D
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014
Re: Witam-prośba, co zabrać do Chorwacji i o czym nie zapom

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 29.04.2018 08:15

pyton napisał(a):
bykman napisał(a):Jak w obecnych autach są te "bezdotykowe otwierania" to nie wiem czy auto da radę zamknąć jak kluczyk jest w środku ...

Nie, nie ma możliwości zamknięcia samochodu gdy kluczyk jest w środku.
Przetestowałem u siebie, samochód nie zamyka się emitując ciągły sygnał dźwiękowy.
Wnioskuję, że zabierasz ze sobą do Chorwacji ciągły sygnał dźwiękowy :mrgreen:


Nie wnioskuj tyle, bo Cię główka rozboli...
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012
Re: Witam-prośba, co zabrać do Chorwacji i o czym nie zapom

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 29.04.2018 23:25

bykman napisał(a):
pyton napisał(a):
bykman napisał(a):Jak w obecnych autach są te "bezdotykowe otwierania" to nie wiem czy auto da radę zamknąć jak kluczyk jest w środku ...

Nie, nie ma możliwości zamknięcia samochodu gdy kluczyk jest w środku.
Przetestowałem u siebie, samochód nie zamyka się emitując ciągły sygnał dźwiękowy.
Wnioskuję, że zabierasz ze sobą do Chorwacji ciągły sygnał dźwiękowy :mrgreen:


Nie wnioskuj tyle, bo Cię główka rozboli...


Ja mam głowę jak koń, więc mnie główka nie rozboli :smo:

Twój przedostatni post o kluczyku, który emituje sygnał dźwiękowy w dziale ""co zabrać do CRO i nie zapomnieć"" pisałeś na poważnie :?:
Myślałem, że z odrobiną humoru :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Witam-prośba, co zabrać do Chorwacji i o czym nie zapomnieć - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone