Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety watpliwosc.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 23.03.2012 10:07

Raul73 napisał(a):Jak znam przygraniczne stacje paliw Orlenu (np. w Cieszynie), to ceny winiet sa na nich - delikatnie mówiąc - zbójeckie. :evil: Nawet droższe niż w PZMot! Nie sądze zatem, aby na tej nowej było inaczej.


Tylko te winiety są do nabycia w kantorze a on jest prywatny :D
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 27.03.2012 16:21

Witam tak jak obiecałem sprawdziłem dzisiaj ceny winiet w kantorze w Międzylesiu ( trasa przez Boboszów )
Czechy 30 dni - 85 zł.
Austria 10 dni - 50 zł.
ania77
Croentuzjasta
Posty: 329
Dołączył(a): 17.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ania77 » 27.03.2012 16:30

michalek_101 napisał(a): Austria 10 dni - 50 zł.


Dobre :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2012 16:35

Zawsze mówiłem, że Boboszów to do d... wybór... :wink: :roll:
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 27.03.2012 19:15

michalek_101 napisał(a):
Raul73 napisał(a):Jak znam przygraniczne stacje paliw Orlenu (np. w Cieszynie), to ceny winiet sa na nich - delikatnie mówiąc - zbójeckie. :evil: Nawet droższe niż w PZMot! Nie sądze zatem, aby na tej nowej było inaczej.


Tylko te winiety są do nabycia w kantorze a on jest prywatny :D


W Cieszynie tak samo :cry:
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 27.03.2012 19:55

Popytam jeszcze w sklepie na przejściu u Czechów i dam znać.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.03.2012 20:00

Człowieku!
Stacji z winietami do dwupasmówki masz kilka, więc nie kombinuj, tylko posłuchaj tych, którzy już to przerobili.
W Austrii jest podobnie.

Jeżeli robisz problem z durnych winiet, to jak Ty się na drodze i w życiu odnajdujesz?
Ożeniłeś się, dzieci masz, stać Cię na wakacje w Cro?
Jeżeli tak, to jest to troszkę trudniejsze, nich kupno winiet... :roll:
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 28.03.2012 08:59

taka szybka dygresja: czy w Austrii po północy nie ma problemów z kupnem winiet?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2012 09:48

A ja kupuję winiety na Czechy i Austrie w Kralikach na stacji benzynowej w centrum miasta,a na Słowenie w Austri na stacji jak się zachce siusiu. :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2012 09:50

:o
Ostatnio edytowano 28.03.2012 09:51 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2012 09:50

kit napisał(a):taka szybka dygresja: czy w Austrii po północy nie ma problemów z kupnem winiet?

jak masz dylemat możesz sobie zarezerwować winietę
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.03.2012 09:52

kit napisał(a):taka szybka dygresja: czy w Austrii po północy nie ma problemów z kupnem winiet?


czy w Polsce po północy nie masz problemów z kupnem np. fajek :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.03.2012 09:55

FUX napisał(a):dzieci masz


FUX napisał(a):Jeżeli tak, to jest to troszkę trudniejsze, niż kupno winiet... :roll:



No....nie wiem. :?
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 28.03.2012 10:09

JackDaniels;) napisał(a):
kit napisał(a):taka szybka dygresja: czy w Austrii po północy nie ma problemów z kupnem winiet?


czy w Polsce po północy nie masz problemów z kupnem np. fajek :D


nie palę, to nie wiem :(

oooo.. Mister JackDaniels dziękuję za konkretne odpowiedzi :papa: :papa:
michalek_101
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 14.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) michalek_101 » 28.03.2012 10:52

FUX napisał(a):Człowieku!
Stacji z winietami do dwupasmówki masz kilka, więc nie kombinuj, tylko posłuchaj tych, którzy już to przerobili.
W Austrii jest podobnie.

Jeżeli robisz problem z durnych winiet, to jak Ty się na drodze i w życiu odnajdujesz?
Ożeniłeś się, dzieci masz, stać Cię na wakacje w Cro?
Jeżeli tak, to jest to troszkę trudniejsze, nich kupno winiet... :roll:


Szanowny "fux" rozumiem,że te słowa kierowałeś do mnie.Pisząc o winietach kierowałem się tylko i wyłącznie pomocą skierowaną do tych ludzi którzy będą jechać trasą przez Boboszów.Myślałem,że może komuś pomogę pisząc,że winiety można teraz kupić w Międzylesiu ( wcześniej nie było takiej możliwości )a wiem ,że ludzie jadąc przez nasze miasteczko bardzo często pytają o winiety. A co do odnajdywania się w życiu to myślę,że daję sobie świetnie radę a na forum staram się nie tylko nabijać sobie licznika z napisanymi postami tylko pytać ale przede wszystkim POMAGAĆ INNYM. A więc drogi "fux" czy jak ci tam NIE IDŹ TĄ DROGĄ. :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone