Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WINIETY w Słowenii

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.07.2014 22:33

To ja napisał(a):Jak 60km, przy ścieżce cirka 1600km jest dużym nadrobieniem to ja już nie wiem co o tym sądzić.
Pozdr Bocian - Czapla

Z pow.
vizila
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) vizila » 04.07.2014 22:53

Lednice napisał(a):
vizila napisał(a):
Lednice napisał(a):Jakie sa oplaty na bramce za odcinek Tarvisio-Monfalcone, za kilkaset kilometrow :?: :D

A23 UDINE – TARVISIO (Palmanova)
1,4
nastrępny odcinek jest krótszy wię chyba nagle nie wyskoczą z kwotą 20 euro


1 euro 40 centow za tyle kilometrow :D

Jaja sobie robisz

Mój drogi ściemniaczu :wink:
Odcinek z Tarvisio do Monfalcone, pod Triest kosztuje dokładnie 11 euro 60 centów :!:
http://www.autostrade.it/autostrade-gis ... dtxpA=3802

Wszystko jest w internecie, ja znam tą trasę i kogo ty chciałeś zrobić w ... :?: :?

Tak było w internecie Pan Janusz podał stronę nie wiem nie jechałęm, bazuję na tym co jest napisane. Trzeba sobie przeliczyć wszystko i ustalić. proponuję Ci mniej agresji w swoich wypowiedziach bo Ci żyłka pęknie i nici z wakacji :D Kończę tę dziwna dyskusję każdy ma swoją głowę i sam planuję trasę ja jadę inna bo jade z innego miejsca i wiem jak pojazdę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.07.2014 23:45

Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
WINIETY w Słowenii - strona 177
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone