Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
smerf
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 20.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) smerf » 07.08.2017 09:26

jaypablo napisał(a):Chciałbym dzisiaj zamówić, ale raczej marne szanse aby przyjechały na czwartek.
Chyba pozostaje kupić na miejscu.

Co Wy na to?

Nie ma szans,nie dojdą.Tylko granica.
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 07.08.2017 09:28

Dzisiaj jak zamówisz, to na poniedziałek jest szansa.
c-4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) c-4 » 07.08.2017 11:04

U mnie plany się zmieniły i wyjeżdżam we wtorek 15.08. Potrzebuję 2x na Austrię czu jak zamówię dziś to dostanę je do piątku, ew w poniedziałek, czy lepiej nie ryzykować? Zauważyłem, że czasy podawane przez użytkowników forum od zamówienia do otrzymania wysyłki to 4 dni.
Zauważyłem też że przy płatności jest opcja różnych wysyłek. Zwykła to 2,4EUR i dopłata do poleconej to 2,95EUR.
Czy polecona jest szybsza?

Edit: zaryzykowałem. zobaczyy czy dojdzie. Jak nie dojdzie to wtedy kupię na OMV a te zamówione oddam zgodnie z regulaminem.
jaypablo
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 06.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaypablo » 07.08.2017 12:50

c-4 napisał(a):U mnie plany się zmieniły i wyjeżdżam we wtorek 15.08. Potrzebuję 2x na Austrię czu jak zamówię dziś to dostanę je do piątku, ew w poniedziałek, czy lepiej nie ryzykować? Zauważyłem, że czasy podawane przez użytkowników forum od zamówienia do otrzymania wysyłki to 4 dni.
Zauważyłem też że przy płatności jest opcja różnych wysyłek. Zwykła to 2,4EUR i dopłata do poleconej to 2,95EUR.
Czy polecona jest szybsza?

Edit: zaryzykowałem. zobaczyy czy dojdzie. Jak nie dojdzie to wtedy kupię na OMV a te zamówione oddam zgodnie z regulaminem.


Dlaczego nie chcesz kupować na stacji, granicy?
W sumie ja też będę jechał przez Austrię.
c-4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) c-4 » 07.08.2017 19:48

jaypablo napisał(a):
c-4 napisał(a):U mnie plany się zmieniły i wyjeżdżam we wtorek 15.08. Potrzebuję 2x na Austrię czu jak zamówię dziś to dostanę je do piątku, ew w poniedziałek, czy lepiej nie ryzykować? Zauważyłem, że czasy podawane przez użytkowników forum od zamówienia do otrzymania wysyłki to 4 dni.
Zauważyłem też że przy płatności jest opcja różnych wysyłek. Zwykła to 2,4EUR i dopłata do poleconej to 2,95EUR.
Czy polecona jest szybsza?

Edit: zaryzykowałem. zobaczyy czy dojdzie. Jak nie dojdzie to wtedy kupię na OMV a te zamówione oddam zgodnie z regulaminem.


Dlaczego nie chcesz kupować na stacji, granicy?
W sumie ja też będę jechał przez Austrię.


A z kilku powodów:
- bo lepiej już mieć niż nie mieć przed wyjazdem
- bo kumpel który wrócił wczoraj z Tucepi (obok Makarskiej) mówił że na jednej stacji w Austrii nie było już winiet 10 dniowych a na następnej była kolejka na 45minut stania i stał.
- bo nigdy nie zamawiałem przez neta i chcę zobaczyć jak jest
- bo można oddać jakby co :)
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 07.08.2017 20:43

c-4 napisał(a):U mnie plany się zmieniły i wyjeżdżam we wtorek 15.08. Potrzebuję 2x na Austrię czu jak zamówię dziś to dostanę je do piątku, ew w poniedziałek, czy lepiej nie ryzykować? Zauważyłem, że czasy podawane przez użytkowników forum od zamówienia do otrzymania wysyłki to 4 dni.
Zauważyłem też że przy płatności jest opcja różnych wysyłek. Zwykła to 2,4EUR i dopłata do poleconej to 2,95EUR.
Czy polecona jest szybsza?

Edit: zaryzykowałem. zobaczyy czy dojdzie. Jak nie dojdzie to wtedy kupię na OMV a te zamówione oddam zgodnie z regulaminem.

Polecona nie jest szybsza /tak jak w Polsce/, ale masz gwarancję i dowód nadania /a właściwie tolltickets ma :) / i w razie czego można reklamować, chyba już kupiłeś online (?) skoro chcesz żeby dotarły najpóźniej na poniedziałek...
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 08.08.2017 10:56

Czy wiecie jaka jest cena nominalna winiety 10-cio dniowej na Austrię, zakupionej w Austrii, a nie przez pośredników ? Bo jeśli wierzyć PZM Travel, to 8,70 euro. Jeśli to jest prawdą to ceny w tolltickets jednak mają jakąś marżę, wprawdzie nie dużą bo tylko 0,20 euro, ale jednak nie są to winiety online w cenie... winiet. Chyba że na PZM Travel jest podana zła cena nominalna.
Krzysiek
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.08.2017 11:01

Nominalna cena 10-dniowej winiety austriackiej to 8,90 euro. :arrow: info wg Asfinag
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 08.08.2017 11:07

Winiete na Austrię kupiliśmy jeszcze w Czechach - Brzecław za korony :) tam też zatankowaliśmy gaz.
A jak wracaliśmy to kupiliśmy bez problemu w Słowenii w miejscowości PTUJ na stacji benzynowej PETROL za 8,90 euro.
Przed wyjazdem mąż kupił tylko miesięczną winiete na Czechy - całe szczęście, bo nasi znajomi co wyjechali 3 dni szybciej, stali za winietą na Czechy godzinkę w kolejce.
W Słowenii jechaliśmy bokiem przez Lenart i Ptuj więc była nam nie potrzebna.
Szerokiej Drogi :)
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 08.08.2017 11:17

Czyli na PZM Travel jest błąd. Dzięki za informację.
Krzysiek
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.08.2017 11:26

Ta winieta kosztuje wg aktualnego kursu 38 PLN, na stronie PZM Travel 56,50 PLN.
kmusial
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 364
Dołączył(a): 19.01.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmusial » 08.08.2017 11:29

Zgadza się, nie chodziło mi o zarobek PZM, chciałem tylko sprawdzić czy tolltickets zarabia.
Krzysiek
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 08.08.2017 11:30

W piątek 4.08 zamawiałem winiety na Czechy i Austrię.
Dzisiaj rano dotarły.
Bardzo sprawna obsługa i czas realizacji. Polecam
c-4
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.08.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) c-4 » 08.08.2017 13:02

Farstone napisał(a):
c-4 napisał(a):U mnie plany się zmieniły i wyjeżdżam we wtorek 15.08. Potrzebuję 2x na Austrię czu jak zamówię dziś to dostanę je do piątku, ew w poniedziałek, czy lepiej nie ryzykować? Zauważyłem, że czasy podawane przez użytkowników forum od zamówienia do otrzymania wysyłki to 4 dni.
Zauważyłem też że przy płatności jest opcja różnych wysyłek. Zwykła to 2,4EUR i dopłata do poleconej to 2,95EUR.
Czy polecona jest szybsza?

Edit: zaryzykowałem. zobaczyy czy dojdzie. Jak nie dojdzie to wtedy kupię na OMV a te zamówione oddam zgodnie z regulaminem.

Polecona nie jest szybsza /tak jak w Polsce/, ale masz gwarancję i dowód nadania /a właściwie tolltickets ma :) / i w razie czego można reklamować, chyba już kupiłeś online (?) skoro chcesz żeby dotarły najpóźniej na poniedziałek...


Zamówiłem wczoraj i dziś przyszły 2 maile. Jeden że wysłane DP i jako przesyłka polecona i jej numer (zamawiałem tą za 2,40) i drugi mail z fakturą. Jak kolega zamawiał w piątek 04.08 i dostał dziś to ja optymistycznie powinienem mieć na piątek a tak na spokojnie na poniedziałek myślę, choć nie wiem jak poczta będzie pracować przed 15.08 :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 08.08.2017 13:09

c-4 napisał(a):Zamówiłem wczoraj i dziś przyszły 2 maile. Jeden że wysłane DP i jako przesyłka polecona i jej numer (zamawiałem tą za 2,40) i drugi mail z fakturą.

Dostałem podobnego maila:
Twoje zamówienie ........ zostało dziś przekazane naszemu partnerowi logistycznemu.
Przesyłka została wysłana poprzez Deutsche Post (Jako przesyłka polecona nr .............)

Również płaciłem 2,40 euro.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 6...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone