Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anka581
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 09.02.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka581 » 20.06.2017 11:12

Renault Traffic w Czechach jaka winieta ?
endryu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1344
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) endryu » 20.06.2017 12:21

anka581 napisał(a):Renault Traffic w Czechach jaka winieta ?
https://www.tolltickets.com/country/cze ... l-PL&mnu=c
numenius
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 291
Dołączył(a): 30.05.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) numenius » 20.06.2017 21:27

Witam i proszę o pomoc, bo na portalu Tolltickets.com chcę kupić pierwszy raz winiety.
Dokładnie chodzi mi o 30-dniową 2B na Słowenię. Gdy wybrałem winiety Cz, A, to pojawia się okno z datą, od kiedy ma obowiązywać. Podobnie dzieje się przy 7-dniowej na Slo. Po wyborze 30-dniowej na Slo nie ma okna z data rozpoczęcia. O co chodzi. Od kiedy ona będzie obowiązywała, gdy teraz zamówię?

Oki, nie ma tematu, przed zapytaniem wróciłem kolejno do 51 strony, a odpowiedź była na 50-tej.
robsonr.wroc
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr.wroc » 21.06.2017 19:33

Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 21.06.2017 19:37

robsonr.wroc napisał(a):Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .


A nie lepiej zapytać tam gdzie kupujesz?
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 21.06.2017 20:35

Za 8 dni wyjazd, a dzisiaj przyszły winiety z Tollticket na Czechy i Austrię, zostało juz właściwie tylko się spakować i umyć samochód.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 21.06.2017 20:48

robines napisał(a):Nie stresuj się,takie sytuacje tylko przy ogromnym pechu się zdarzają(w kurierce jest podobnie).Będzie dobrze :)

Było dobrze, winietki wczoraj przyszły :wink:
slimok
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 22.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) slimok » 22.06.2017 12:02

robsonr.wroc napisał(a):Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .


Dołączam się do pytania
Ktoś się orientuje dlaczego na tolltickets nie ma możliwości kupna winiety 7mio dniowej na Słowenię? Skończyły im się czy całkowicie wycofali ze sprzedaży? Pytam, bo może ktoś już się tym zainteresował i dowiadywał :>
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 22.06.2017 16:06

slimok napisał(a):
robsonr.wroc napisał(a):Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .


Dołączam się do pytania
Ktoś się orientuje dlaczego na tolltickets nie ma możliwości kupna winiety 7mio dniowej na Słowenię? Skończyły im się czy całkowicie wycofali ze sprzedaży? Pytam, bo może ktoś już się tym zainteresował i dowiadywał :>


Najprawdopodobniej po prostu im zabrakło. Jak potrzebne na już to pozostaje kupić miesięczną albo jechać objazdem.

Pozdrowienia.;)
robsonr.wroc
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) robsonr.wroc » 22.06.2017 17:16

Gonzales napisał(a):
slimok napisał(a):
robsonr.wroc napisał(a):Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .


Dołączam się do pytania
Ktoś się orientuje dlaczego na tolltickets nie ma możliwości kupna winiety 7mio dniowej na Słowenię? Skończyły im się czy całkowicie wycofali ze sprzedaży? Pytam, bo może ktoś już się tym zainteresował i dowiadywał :>


Najprawdopodobniej po prostu im zabrakło. Jak potrzebne na już to pozostaje kupić miesięczną albo jechać objazdem.

Pozdrowienia.;)


Dzisiaj dostałem meila od tolltickets . Napisali , że winietki 7 dniowe na Słowenię będą dostępne najprawdopodobniej od 27.06.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 23.06.2017 11:32

Jestem kolejną zadowoloną osoba która skorzystała z tolltickets.
Winietki wysłane 31 maja były 6 czerwca.

Oczywiście trzeba pamiętać o tych datach - wysyłka vs. ważność winietki.
rydwan
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.12.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rydwan » 23.06.2017 12:40

robsonr.wroc napisał(a):
Gonzales napisał(a):
slimok napisał(a):
robsonr.wroc napisał(a):Witam
Dzisiaj próbowałem kupić winietki i okazało się , że nie ma aktualnie winietek 7 dniowych Słoweńskich . Czy ktoś ma informacje kiedy będą dostępne ? .


Dołączam się do pytania
Ktoś się orientuje dlaczego na tolltickets nie ma możliwości kupna winiety 7mio dniowej na Słowenię? Skończyły im się czy całkowicie wycofali ze sprzedaży? Pytam, bo może ktoś już się tym zainteresował i dowiadywał :>


Najprawdopodobniej po prostu im zabrakło. Jak potrzebne na już to pozostaje kupić miesięczną albo jechać objazdem.

Pozdrowienia.;)


Dzisiaj dostałem meila od tolltickets . Napisali , że winietki 7 dniowe na Słowenię będą dostępne najprawdopodobniej od 27.06.


SLO: 7-dniowa winieta 2017 (kategoria 2A) - już dostępne do zamówienia
Guinness79
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 15.03.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Guinness79 » 24.06.2017 18:35

Mam pytanko, czy kupując winietki za pośrednictwem portalu tolltickets, można zapłacić zwykłą kartą debetową Visa PKO BP jeżeli podam jej numery?
Pamiętam, że jak mi ją wydawali w banku to powiedzieli, że mogę nią płacić przez internet. Troszke się zdziwiłem bo to nie karta kredytowa. Czy ktoś z was płacił w taki sposób?
officeman
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 05.03.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) officeman » 24.06.2017 18:46

Strona działa super, wszystko ok winiety doszły

co do płatności kartą, to nie istotne czy jest to karta kredytowa czy nie, jeżeli tylko bank daje możliwość płatności internetowej
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 24.06.2017 18:50

Ja też mogę zwykłą debetową kartą płacić w sieci (mbank). A za winiety chyba najlepiej zapłacić PayPalem, doładowujesz sobie konto złotówkami przeliczając z Euro kwotą co do grosza i czekasz na wysyłkę. Oczywiście kartą też można.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 5...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone