Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 21.05.2017 17:19

tygodniowe winiety na Słowenię zamawiamy standardowo podając dzień ważności winieta miesięczna ważna jest od dnia zakupu czyli musisz ew. kupić kilka dni wcześniej tak aby zdążyła dojść

SLO: 1-miesięczna winieta 2017 (kategoria 2A)
Ważne od danego dnia zakupu z tolltickets do i włącznie z takim samym dniem następnego miesiąca (np. 17.8. do 17.9.) lub do końca ostatniego miesiąca, jeśli następny miesiąc nie ma takiej samej liczby dni (np. 31.1 do 28.2.).
jak się mylę to proszę poprawcie mnie tak abym kolegi w błąd nie wprowadził
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 21.05.2017 17:25

Tak, myślałem ... i w tamtym roku nawet miałem wszystko opracowane.
Ale życie pisze własne scenariusze i w trakcie przejazdu przez Austrię padła mi klima w aucie :evil:
No i stwierdziliśmy, że lepiej będzie jechać autostradą żeby chociaż jakiś przewiew w aucie był.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 21.05.2017 17:35

A gdybym kupił na Słowenię dwie siedmiodniowe? ...
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 21.05.2017 17:38

wtedy zamawiasz tak jak np na Austrię podajesz dzień ważności winiet i sprawa załatwiona możesz je kupić już dzisiaj
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.05.2017 17:41

matufa napisał(a):SLO: 1-miesięczna winieta 2017 (kategoria 2A)
Ważne od danego dnia zakupu z tolltickets do i włącznie z takim samym dniem następnego miesiąca (np. 17.8. do 17.9.) lub do końca ostatniego miesiąca, jeśli następny miesiąc nie ma takiej samej liczby dni (np. 31.1 do 28.2.).
jak się mylę to proszę poprawcie mnie tak abym kolegi w błąd nie wprowadził

Winieta miesięczna obowiązuje od wskazanej daty wysyłki przez zamawiającego, a datą końcową jest dzień zgodnie z tym,
co napisałeś. :wink:
bigum napisał(a):A gdybym kupił na Słowenię dwie siedmiodniowe? ...

Oczywiście, możesz tak zrobić. Koszt ten sam, a daty ściśle określone.
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 21.05.2017 17:44

I jeszcze na koniec pytanko.
Opłata za winiety jest w euro?
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 21.05.2017 17:53

bigum napisał(a):I jeszcze na koniec pytanko.
Opłata za winiety jest w euro?

Cennik jest w euro, natomiast jeśli zapłacisz kartą do konta złotówkowego, Twoje konto zostanie obciążone odpowiednią kwotą wynikającą z przeliczenia waluty.
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 21.05.2017 17:58

zgadza się u mnie na dzień 4 maja przelicznik 4.32 płacone z Mbanku + 5pln przelew sofort
Obrazek
bigum
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 18.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bigum » 21.05.2017 18:18

OK :) już wszystko wiem :D
Dzięki koledzy za informacje :papa:
kondi
Odkrywca
Posty: 116
Dołączył(a): 01.10.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kondi » 26.05.2017 18:43

Przebrnąłem przez 47 stron topicu. Zamówiłem i po 5 dniach zawitał listonosz z Poleconym z Niemiec. Ło.

Obecny koszt dostawy to 2,4 Euro. Świetna strona, dobre ceny i szybkość realizacji Zamówienia. Płaciłem przelewem z konta walutowego (chyba najlepsze? z możliwych w PL ma bank ING EUR, Maestro 3D-security). Miesięczny koszt utrzymania takiego konta to 1,50 PLN. Za pośrednictwem tego typu konta można ominąć koszta związane z przewalutowaniem i kursy wewnętrzne banków.

Pozdrawiam.
matufa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 422
Dołączył(a): 26.04.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) matufa » 26.05.2017 19:43

ja mam już głowę spokojną zamiast w podróży zastanawiać się czy kupię winietę czy nie czy będzie czy nie itp.. będę mógł skoncentrować się na drodze
Załączniki:
IMAG0780.jpg
vtec11
Globtroter
Posty: 44
Dołączył(a): 20.05.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) vtec11 » 26.05.2017 20:33

Może komuś się przyd, zamawiałem 2 x poniżej 80 euro przychodziło po 5 dniach roboczych jak w zegarku. Teraz zamówiłem jeszcze znajomemu wyszło ponad 80 euro i automatycznie wyskoczyła droższa przesyłka polecona i doszło po 7 dniach roboczych.
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 27.05.2017 06:56

Te 2 dni robocze to zbieg okoliczności. Albo więcej ludzi miało urlop na wer warszawa.
kbarann
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbarann » 31.05.2017 07:48

A mam pytanie bo nigdy nie zamawiałem winiety przez internet więc jak na sierpień potrzebuję winiety to rozumiem że w sierpniu zamówić ??
Przy wyjeździe tylko na tydzień rozumiem że winieta 7 dniowa nie podejdzie bo wyjazd pewnie z polski 25.08 bo na miejscu 26.08 a powrót 2.09 więc powyżej 7 dni jest... i wtedy lepiej zamówić 2 sztuki niż miesięczną
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 31.05.2017 07:54

kbarann napisał(a):A mam pytanie bo nigdy nie zamawiałem winiety przez internet więc jak na sierpień potrzebuję winiety to rozumiem że w sierpniu zamówić ??
Przy wyjeździe tylko na tydzień rozumiem że winieta 7 dniowa nie podejdzie bo wyjazd pewnie z polski 25.08 bo na miejscu 26.08 a powrót 2.09 więc powyżej 7 dni jest... i wtedy lepiej zamówić 2 sztuki niż miesięczną


Zamówić możesz nawet dzisiaj :-)

Nie piszesz jaką trasą jedziesz, więc trudno określić jakie winiety musisz kupić :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 4...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone