Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2018 11:05

Dziękuję za szczegółowe info.
Farstone
Croentuzjasta
Posty: 371
Dołączył(a): 26.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Farstone » 13.08.2018 11:40

sebak napisał(a):Zmienił się wygląd strony i ubył język polski?
Pod koniec marca zamawiałem ostatni raz winety...

Tak już od dłuższego czasu. Nie ma jednak większego problemu z zamawianiem, bo jest na szczęście angielski :) Powodzenia!
Stiwi
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 04.01.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stiwi » 13.08.2018 12:15

Zamawiałem (Cechy, Austria, Słowenia) 08.08
Wysłane 09.08, dziś 13.08 znalazłem w skrzynce.
Przyszło powiadomienie email o nadaniu i faktura :)

Płatność kartą Revolut bez problemu
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 17.08.2018 07:40

6 sierpnia zamówione, 7 sierpnia rano dostałem informację, że wysłane i do dzisiaj nie dostałem. Wyjeżdżam w poniedziałek i zaczynam się już denerwować. Pisałem do nich wczoraj prośbę o wysłanie numeru listu przewozowego, ale brak odpowiedzi. Wczoraj minął 7 dzień roboczy, a podobno tyle maksymalnie czeka się na przesyłkę.
slawekr3
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 05.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekr3 » 17.08.2018 07:48

Nie wiem dlaczego tak sie męczycie, jako że wyjeżdżam jutro to wieczorem przy złocistyn mapoju kupiłem on line winiety na słowacje austrie oraz bilety na przeprawę promową na Hwar potwierdzenia na email 15 minut i po sprawie.
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 17.08.2018 07:51

andrzejstrzelba napisał(a):6 sierpnia zamówione, 7 sierpnia rano dostałem informację, że wysłane i do dzisiaj nie dostałem. Wyjeżdżam w poniedziałek i zaczynam się już denerwować. Pisałem do nich wczoraj prośbę o wysłanie numeru listu przewozowego, ale brak odpowiedzi. Wczoraj minął 7 dzień roboczy, a podobno tyle maksymalnie czeka się na przesyłkę.


Też się u siebie stresowałem. Napisałem do nich po 5 dniach roboczych i odpisali po 2 dniach że czas oczekiwania to 10 dni. Nim odpisali moje akurat przyszły.
Spróbuj iść na pocztę i niech szukają listy z deutsche post bo może leży
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 17.08.2018 11:58

Odpisali, że wybrałem przesyłkę standardową i nie możliwości śledzenia jej. Mam nadzieję, że ta standardowa to odpowiednik listu poleconego ekonomicznego, a nie listu zwykłego, który każdy listonosz może schować do kieszeni ? Możecie potwierdzić ?
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 17.08.2018 12:06

Jeśli zapłaciłeś 2,4 euro bo ja tak płaciłem to jest to polecony. Jak w domu nikogo nie ma awizo do skrzynki. Idź na pocztę, dajesz dowód i niech sprawdzi w systemie czy nie ma dla Ciebie poleconego.
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 17.08.2018 12:13

No jakoś około 2,5 EURO płaciłem. Posiwieje przez ten wyjazd. Co roku coś jest nie tak jak sobie wymyśliłem, ale w tym sezonie jeszcze nawet nie wyjechałem, a już mam nerwy.
Płaciłem kartą online i jak do poniedziałku nie dostanę przesyłki to pozostaje mi jeszcze procedura chargback. Może chociaż kasę odzyskam?
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 17.08.2018 12:17

Na maila dostałeś chyba rozpiske szczegółową co ile kosztuje, a jak nie to na stronie My account - order - display - sprawdź
Dispatch and packaging costs - 2.40€

Zwrot raczej odpada, bo już wysłali, zwłaszcza że wyznaczyłeś na jaki okres więc są przedziurkowane na moje marne szanse....
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 17.08.2018 13:28

Na stronie podają, że przesyłka idzie do 7 dni roboczych, które już minęły. Dziś już był listonosz i nie miał nic dla mnie. W poniedziałek ostatnia szansa.
philips90
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) philips90 » 18.08.2018 09:53

Ja mam inną zagwostkę. Zamówiłem w pierwszym tygodniu sierpnia, zapłaciłem Revolutem, wysyłka poleconym 13.08. Dziś dostaję info z Revoluta, że kasa została zwrócona. Tymczasem sprawdzam tracking i przesyłka z winietami dotarła dziś na sortownię we Wrocławiu (tu mieszkam) i zapewne w poniedziałek będę miał w skrzynce. Miał ktoś kiedyś podobną sytuację?
dominikzw
Croentuzjasta
Posty: 390
Dołączył(a): 19.04.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominikzw » 18.08.2018 11:13

Ktoś miał sytuacje ze przejechał autostradą, zapłacił revolutem i mu zwrócili. A potem po paru dniach znów mu ściągnęli z konta.
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 20.08.2018 14:39

No i nie dostałem moich winietek. Zamawiałem 5 sierpnia, 15 dni temu :( Za 3 godziny wyjeżdżam.
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 20.08.2018 14:42

andrzejstrzelba napisał(a):No i nie dostałem moich winietek. Zamawiałem 5 sierpnia, 15 dni temu :( Za 3 godziny wyjeżdżam.


Sprawdź w "moje zamówienia" czy zostały w ogóle wysłane, bo może leżą u nas na poczcie...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone