Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vakos8
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 21.06.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) vakos8 » 09.08.2018 09:38

Janusz Bajcer napisał(a):
vakos8 napisał(a):jadę busem 9-osobowym (trafic II), jechał ktoś i może powiedzieć jaka winieta jest odpowiednia dla tego samochodu w Słowenii?

https://roadtripbus.pl/winiety-slowenia/


dzięki za odpowiedz, byłem na w/w stronie jednak nie zwróciłem uwagi na listę wymienionych samochodów pod B2.
Czyli wychodzi na to że będę płacił 2x30e przy wyjeździe na 10dni za odcinek 120km...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.08.2018 09:44

2 x 30 euro jest na całą sieć autostrad w Słowenii.
Więc albo płacisz, albo 120 km objeżdżasz. :wink:
serwan
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.03.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) serwan » 09.08.2018 16:32

hej,

tolltickets przysyła winiety w jakim stanie? maja naciętą/zaznaczona datę początkową, czy samodzielnie się ją ustala/zaznacza?

pozdrawiam
serwan
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 09.08.2018 17:12

serwan napisał(a):tolltickets przysyła winiety w jakim stanie? maja naciętą/zaznaczona datę początkową, czy samodzielnie się ją ustala/zaznacza?

Nacięte.
Pisaliśmy wieloktotnie, że podaje się datę. :D
TRAWQ
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 05.03.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) TRAWQ » 09.08.2018 20:23

trzeci napisał(a):
TRAWQ napisał(a):
trzeci napisał(a):Dodać należy, że adresat dostawy winiet musi być zgodny z danymi właściciela karty kredytowej


Pierwsze słyszę. Nawet w tym roku zamawiałem, adres niezgodny zupełnie z danymi do karty i żadnych problemów. Winietki przyszły w 7 dni w okolice Warszawy.

Adresat, a nie adres. musiałem wpisać dane do wysyłki żony bo jej jest karta kredyt.,


Mój błąd, chodziło oczywiście o adresata. Zamawiałem bez zgodności adresata z danymi karty i nie było problemów.
Tak czy inaczej, najważniejsze, że mamy winietki! :)

Pozdrawiam!
idm83
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) idm83 » 10.08.2018 09:45

Witam, mam problem z płatnością przez PayPall, klikając na płatność PayPall przenosi na podanie karty, miał ktoś podobny problem?
serwan
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 30.03.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) serwan » 10.08.2018 13:38

walp napisał(a):
serwan napisał(a):tolltickets przysyła winiety w jakim stanie? maja naciętą/zaznaczona datę początkową, czy samodzielnie się ją ustala/zaznacza?

Nacięte.
Pisaliśmy wieloktotnie, że podaje się datę. :D

moja kulpa, już widzę; natomiast o ile widzę, to mogę podać datę explicite dla winiet np. czeskich, ale dla słoweńskiej już nie - na ile rozumiem informację na stronie, dla winiety słoweńskiej data początkowa będzie taka, jak oczekiwana data wysyłki; jeżeli więc jako oczekiwana datę wysyłki zaznaczę dzień wyjazdu minus 7 dni na dostawę, to de facto bieg ważności winiety słoweńskiej zacznie mi się o tydzień za wcześnie - dobrze rozumie?

pozdrawiam
serwan
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 10.08.2018 14:01

serwan napisał(a):o ile widzę, to mogę podać datę explicite dla winiet np. czeskich, ale dla słoweńskiej już nie

Zgadza się, ale tak jest tylko dla słoweńskiej winiety miesięcznej.
serwan napisał(a):- na ile rozumiem informację na stronie, dla winiety słoweńskiej data początkowa będzie taka, jak oczekiwana data wysyłki;

Tak.
serwan napisał(a):jeżeli więc jako oczekiwana datę wysyłki zaznaczę dzień wyjazdu minus 7 dni na dostawę, to de facto bieg ważności winiety słoweńskiej zacznie mi się o tydzień za wcześnie - dobrze rozumie?

Dobrze.
Lepiej moim zdaniem wykupić 2 winiety tygodniowe. Cena ta sama, ale możliwość dokładnego ustalenia dat na wyjazd i powrót.
kristoferos74
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 18.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristoferos74 » 11.08.2018 06:20

Witam.
Czy numer rejestracyjny trzeba wpisać na stronie tolltickets. Planuje zakup winiet Cz,A,SL dla 3 aut.
Ktoś napisał że zakupy powyżej 80 euro koszt dostawy dodatkowo 2.5 euro. Wg cennika to nieprawda.
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 11.08.2018 21:15

Zmienił się wygląd strony i ubył język polski?
Pod koniec marca zamawiałem ostatni raz winety...
trzeci
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 20.02.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzeci » 11.08.2018 21:40

kristoferos74 napisał(a):Witam.
Czy numer rejestracyjny trzeba wpisać na stronie tolltickets. Planuje zakup winiet Cz,A,SL dla 3 aut.
Ktoś napisał że zakupy powyżej 80 euro koszt dostawy dodatkowo 2.5 euro. Wg cennika to nieprawda.


Numer wpiszesz dopiero na winietę (tyłka Cz) a koszt dostawy tez miałem przy zamówieniu na 52e
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.08.2018 08:29

Witam,trafił mi się chwilowy spontan i dlatego chciałem za dwa dni skoczyć na Korculę.Trasa ma być przez Słowację i Węgry,do tej pory kupowałem przez portal lecz teraz czasu brk i stąd moje pytanie-kupię winiety na stacjach paliwowych?.
bloszek86
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 15.06.2015
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) bloszek86 » 12.08.2018 09:26

Winiety na Słowację i Węgry można zakupić online i wazne są jak się nie mylę "od razu" po dokonaniu płatności.

https://eznamka.sk/sk/

https://ematrica.nemzetiutdij.hu/
Interseal.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 508
Dołączył(a): 16.10.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Interseal. » 12.08.2018 09:33

bloszek86 napisał(a):Winiety na Słowację i Węgry można zakupić online i wazne są jak się nie mylę "od razu" po dokonaniu płatności.

https://eznamka.sk/sk/

https://ematrica.nemzetiutdij.hu/


Otrzymuje się na maila w obu przypadkach od razu po dokonaniu płatności w wersji pdf do wydruku. Datę startową ustala się przy zamówieniu. Może być od zaraz, lub odroczona.
Ponadto info na sms, w tym na kilka dni przed końcem ważności, informację o dacie końcowej.
Zamówienie obu nie trwa dłużej niż 20 minut.

PS.
Online można też kupić już rumuńską "rovinietę".
W Bułgarii ciągle nalepki i notoryczny brak "tygodniówek".
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 12.08.2018 09:40

Z napisał(a):Witam,trafił mi się chwilowy spontan i dlatego chciałem za dwa dni skoczyć na Korculę.Trasa ma być przez Słowację i Węgry,do tej pory kupowałem przez portal lecz teraz czasu brk i stąd moje pytanie-kupię winiety na stacjach paliwowych?.

Winiety elektroniczne można zakupić na wybranych stacjach paliw, w punktach sprzedaży a także w samoobsługowych automatach.

Moim zdaniem, szybciej staniesz się posiadaczem winiet słowackiej i węgierskiej korzystając z podanych wyżej stron. Winietę węgierską możesz też kupić na tolltickets. Zakup w ten sposób zajął mi ok. 5 min w wydrukiem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone