Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcin1976*
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 31.05.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin1976* » 11.07.2018 10:22

petr napisał(a):
Marcin1976* napisał(a):
petr napisał(a):Ja zamawiałem 26 VI, wysłali mi 27 VI, od 5 VII lipca przesyłka leżała na poczcie a wyjeżdżamy w niedzielę. Widząc że przesyłka leży na poczcie a listonosz nie kwapi się przynieść ani wrzucić avizo sam poszedlem na popczte i wczoraj odebrałem. Sprawdź sobie po numerze przesyłki gdzie ona w tej chwili się znajduje możliwe że też już u ciebie na poczcie.

Sugerujesz aby wybrac sie na pocztę z numerem przesyłki..... czy jest jeszcze jakaś inna mozliwość???


Najpierw sprawdź w internecie gdzie twoja przesyłka się znajduje, przecież masz taka możliwoś,ć wchodzisz na :https://emonitoring.poczta-polska.pl/ i wpisujesz numer przesyłki który dostales w mailu.

Petr wielkie dzięki!!!
Nie zdawałem sobie sprawy że istnieje mozliwośc takiego sprawdzenia :oops: Okazało się, że dziś o 9.19 przekazano przesyłkę do doręczenia. Tak więc czekam na listonosza już ze spokojna głową :lol:
Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!!
PS: Niepotrzebne nerwy .... własnie odebrałem od Pana listonosza. :D :D :D
aisa80
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 12.07.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) aisa80 » 11.07.2018 10:29

Witam :)
U mnie wszystko ok.
Zamówienie z 28 czerwca z wysyłką dnia 2 lipca. Koperta doszła 9 lipca :)
Także polecam tolltickets :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 11.07.2018 11:17

4.07 zamówienie - 10.07 już mam.
6 dni wliczając weekend więc defacto 4 dni wszystkiego.
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 17.02.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 12.07.2018 09:38

Winiety dotarły :D wczoraj 11.7 zamówienie składane 03.07, pozostało 14h do wyjazdu :hut: :hut: :papa:
rudyy
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.07.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudyy » 12.07.2018 11:21

Witam, a czy nie ma opcji, zakupy przez internet i by wysłali na maila te winiety ? np. na telefon/laptopa/do druku ? Bo ten czas oczekiwania trochę zniechęca. Z góry dzieki za odpowiedź :-)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 12.07.2018 11:27

rudyy napisał(a):Witam, a czy nie ma opcji, zakupy przez internet i by wysłali na maila te winiety ? np. na telefon/laptopa/do druku ? Bo ten czas oczekiwania trochę zniechęca. Z góry dzieki za odpowiedź :-)

Nie ma opcji, bo winiety ( niektóre) przykleja się na szybę. Mailem ich nie dostaniesz :-)
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 12.07.2018 11:27

rudyy napisał(a):Witam, a czy nie ma opcji, zakupy przez internet i by wysłali na maila te winiety ? np. na telefon/laptopa/do druku ? Bo ten czas oczekiwania trochę zniechęca. Z góry dzieki za odpowiedź :-)

Które winiety? E-winiety są wysyłane na maila, winiety tradycyjne, listem poleconym do zamawiającego.
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 12.07.2018 22:43

zamówione 29.06 w domciu 05.07 czyli standard - ale pierwszy raz nie dostałem nr śledzenia - zawsze był (:
mniomek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.02.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mniomek » 13.07.2018 14:52

Czy ktoś może spotkał się z czymś takim ze strony Tolltickets.

Kupiłem winiety 9.07 za jakieś 30 min wpadła mi na maila wiadomość:

Thank you very much for ordering by tolltickets.
Please amend your invoice data as the cardholder must be displayed on the invoice. Alternatively you can use your own credit card. Once you have updated the data, we can release your order.
Thank you very much for your kind understanding in advance.
Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Zmieniłem dane do faktury odpisałem im że już poprawiłem i od tamtej pory zero odzewu :(
Pisałem też do nich na kontakt z prośbą o podanie statusu zamówienie ale też cisza...

27.07 wyjeżdżamy do Cro i zaczynam się co raz bardziej martwić i zastanawiam się nad całkowitym zrezygnowaniem z tych winiet.
fantomas1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fantomas1 » 13.07.2018 21:44

witam, pytanko mam,czy wiecie może, czy można przylepić na szybę od razu 2 naklejki z danego kraju np Austrii i Słowenii,bo mam osobno winiety (Austria, Słowenia) na dojazd do cro i osobno na powrót do pl
farow
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 07.07.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) farow » 13.07.2018 22:44

Nie mozna, musisz miec tylko aktualna.
fantomas1
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) fantomas1 » 13.07.2018 23:23

czyli manewr, ze przylepie tą na Austrię (droga do cro) nad lusterkiem a tą drugą na Austrię (powrót z cro) po środku po stronie kierowcy, odpada ? tak ?
emilek34
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 05.05.2017
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) emilek34 » 14.07.2018 02:27

Ja mam tak samo. Dołączę się do pytania.
mniomek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.02.2018
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mniomek » 14.07.2018 15:55

mniomek napisał(a):Czy ktoś może spotkał się z czymś takim ze strony Tolltickets.

Kupiłem winiety 9.07 za jakieś 30 min wpadła mi na maila wiadomość:

Thank you very much for ordering by tolltickets.
Please amend your invoice data as the cardholder must be displayed on the invoice. Alternatively you can use your own credit card. Once you have updated the data, we can release your order.
Thank you very much for your kind understanding in advance.
Should you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

Zmieniłem dane do faktury odpisałem im że już poprawiłem i od tamtej pory zero odzewu :(
Pisałem też do nich na kontakt z prośbą o podanie statusu zamówienie ale też cisza...

27.07 wyjeżdżamy do Cro i zaczynam się co raz bardziej martwić i zastanawiam się nad całkowitym zrezygnowaniem z tych winiet.


Naprawdę nikt się nie spotkał z czymś takim? :(
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 14.07.2018 15:56

Na szybie może znajdować się tylko jedna winieta na dany kraj. Kiedy termin ważności mija, zrywamy i lepimy nową
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone