Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.03.2018 13:43

Przestroga dla wszystkich kupujących w tolltickets, moja winieta kupiona 14.02.2018 a wysłana 15.02.2018 zaginęła !!! ktokolwiek widział, ktokolwiek wie gdzie ona jest. W/g Niemców ,polska poczta przejęła przesyłkę 18.02 i tyle ją widzieli.
Na stronie poczty w "śledzeniu przesyłek" nie ma śladu. Napisałem reklamację zobaczymy co z tego wyjdzie.
Tak więc nie ma co bezgranicznie wierzyć że otrzyma się winietę na czas. Chociaż to pierwszy mój przypadek że zgubiono rejestrowaną przesyłkę.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.03.2018 18:40

szaki17 napisał(a): ... Tak więc nie ma co bezgranicznie wierzyć że otrzyma się winietę na czas. Chociaż to pierwszy mój przypadek że zgubiono rejestrowaną przesyłkę.
Bywa, pech ...
Wszystko może się zdarzyć, nawet można zgubić winiete papierową między kasą a autem :mrgreen:

A tak serio, w takiej sytuacji pozostaje kupić winiety po drodze i dochodzić zwrotu w ramach reklamacji.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 02.03.2018 09:01

Dlatego zazwyczaj zamawiam miesiąc wcześniej ;)
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2018 09:07

Ja zamówiłem na wrzesień.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13432
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 02.03.2018 09:14

szaki17 napisał(a):Przestroga dla wszystkich kupujących w tolltickets,

Zdarza się, chociaż rzadko. W tym wątku pamiętam chyba tylko jeden taki przypadek.
szaki17 napisał(a):Napisałem reklamację zobaczymy co z tego wyjdzie.

Daj znać, jak to się skończyło.
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2018 12:13

Oczywiście, "pochwalę" się finałem.
Ostatnio edytowano 06.03.2018 21:19 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 2 razy
paulr
Cromaniak
Posty: 1029
Dołączył(a): 19.10.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulr » 04.03.2018 01:47

zobacz na śledzeniu np alipaczka. skoro niemcy po numerze widzą że list doszedł do Polski to gdzieś to musi być widać. Inna sprawa że przesyłki czasami utykają na wer warszawa i potrafią tam kilka długich dni (tygodnie) przeleżakować
Użytkownik usunięty
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.03.2018 21:19

szaki17 napisał(a):Oczywiście, "pochwalę" się finałem.


Przesyłka odnalazła się dopiero 05.03, a więc 20 dni po nadaniu, chyba na skutek mojej reklamacji. Teraz jest w drodze do mnie, oby jej znowu nie zgubili :twisted: :wink:

edit: 07.03 winieta wreszcie u mnie w domu.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 19.03.2018 19:20

Winiety na majówkę zamówione, mam nadzieję że bez przygód dotrą na czas.
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 23.03.2018 14:23

Ja również zamówiłem w środę winiety na majówkę, wczoraj wysłane, zobaczymy ile tym razem będą szły :)
sebak
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 03.09.2004
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebak » 23.03.2018 15:18

Ja dzisiaj zamawiam, w zeszłym roku przyszły ekspresowo!
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 26.03.2018 10:22

Moje już w domu. Można będzie pruć do przodu bez zbędnego zatrzymywania się co granica.
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 26.03.2018 12:56

KarKoz napisał(a):Moje już w domu. Można będzie pruć do przodu bez zbędnego zatrzymywania się co granica.


Pod warunkiem, że nie będzie korków na granicy słoweńsko/chorwackiej.

W zeszłym roku, po raz pierwszy od wielu lat, posłuchałem "złowrogich" podszeptów, i chcąc poczuć się jak panisko, zakupiłem winietę słoweńską i pojechałem autostradą licząc, że wcześnie rano, w drugiej połowie czerwca, raczej nie powinno być korków.

Otrzeźwienie przyszło jednakże już po pięćdziesięciu kilometrach jazdy słoweńską autostradą, która była zakorkowana na grubo przed Ptujem.

Na szczęście udało mi się zjechać i, nadrabiając "parę" kilometrów, boczkiem przejechałem z marszu bez żadnych problemów.

W związku z powyższym winietę słoweńską, kolejnym razem zakupię dopiero wówczas, kiedy Chorwacja wejdzie do strefy Schengen. Bo dopiero wtedy korków nie będzie.
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 26.03.2018 21:43

Zakupione winiety są na wyjazd majowy... do Włoch. W ogóle to fajna sprawa z tym wcześniejszym zakupem. Ruszając z pod domu ma się naklejone i nie ma pózniej stresu, będą/nie będą, a to kolejka a to terminal nie działa itp.
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 27.03.2018 06:01

KarKoz napisał(a):Zakupione winiety są na wyjazd majowy... do Włoch. W ogóle to fajna sprawa z tym wcześniejszym zakupem. Ruszając z pod domu ma się naklejone i nie ma pózniej stresu, będą/nie będą, a to kolejka a to terminal nie działa itp.

Dokładnie. Pierwszą podróż do Chorwacji taką mieliśmy, że w nocy szukaliśmy na Węgrzech winiet. Ale to była kwestia tego, że przy granicy sklep z winietami był nieczynny. W sumie nasza wina, bo jechaliśmy na pewniaka, że tylko tam będą. W zeszłym roku kupiłem online winietę na Słowację i Węgry i bez problemu. W tym roku robię tak samo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winiety online w cenie... winiet :) -Portal tolltickets.com - strona 7...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone