Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winieta on-line na Węgry!!!!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lechiti
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 09.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechiti » 05.08.2010 19:57

taurus napisał(a):Witam

Płaską kartą też nie mogłem zapłacić natomiast wypukłą bez problemu.

Pozdrawiam


Na ogół on-line nie można płacić kartą bankomatową a jedynie wypukłą kredytową...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.08.2010 20:58

Ja kupiłem winietę za pomocą karty kredytowej Visa (wypukłej), pomagałem sobie translatorem z "googlarki" przy tłumaczeniu "o co chodzi". Poszło bez problemów.
pumczyk
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 24.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pumczyk » 05.08.2010 22:20

To moze odrazu powiem zeby sie ktos nie wystraszyl ze ma karte VE z mbanku ktora jest plaska. Cromaniaku SPOKOJNIE ZAPLACISZ VE z MBANKU :)
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 13.08.2010 14:19

Właśnie zakupiłam sobie madziarskie winietki przez internet :)i niniejszym dziękuję za zamieszczone tu informacje. Ruszamy dziś nad ranem na Pag :papa:
taurus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 698
Dołączył(a): 11.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) taurus » 13.08.2010 15:20

Witam

Napisałem, że nie mogłem zapłacić karta płaską mojego banku a nie , że wszystkimi płaskimi się nie zapłaci.

Nie wiem na czym polega weryfikacja karty ale moją odrzucało a wypukłą - nie kredytową, nie.

I tyle w tym temacie z mojej strony.

Pozdrawiam
jdn
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jdn » 15.08.2010 13:19

a ja zawużyłem że w serwisie www.virpay.hu karty:
1) pkobp VISA płaska debetowa system odrzuca
2)karta płaska VISA ELECTRON z BZWBK przyjęło więc widzę że duże znaczenie ma ten dodatek electron
edo
Croentuzjasta
Posty: 151
Dołączył(a): 18.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) edo » 16.08.2010 20:00

każdą kartą można zapłacić, ale trzeba odblokować opcje "transakcje internetowe", domyślnie większość kart w momencie wydania ma tą opcje zablokowaną ze względu bezpieczeństwa.
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 17.08.2010 17:43

Dosownie kilkadziesiąt minut temu zapłaciłem kartą VISA debit z Banku BPS (spółdzielczy). Bez problemu system przyjął jej dane i już mam zablokowane 23,44 zł za 4-dniową winietkę. Wyjazd już za 8 godzin.
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 17.08.2010 18:11

To może odbiorę jeszcze kilku osobom przyjemność nabicia sobie licznika napisaniem postów :

:arrow: a ja moją kartą zapłaciłem :!:
:arrow: a mnie się nie udało zapłacić :!:

i podsumuję : niektóre płaskie karty Visa Electron pozwalają płacić nimi w internecie, a niektóre nie pozwalają. Aby dowiedzieć się co do możliwości swojej karty, zadzwoń na infolinię swojego banku.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3424
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 31.05.2014 08:49

Info dla niezdecydowanych/niepewnych tej transakcji - przed chwilą dokonałem zakupu węgierskiej winiety /auto osobowe D1/miesiąc/ kartą Visa. Koszt 4882 Ft. Wydruk w pdf i info na adres e-mail. Bez problemów. powodzenia.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3424
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 08.06.2015 14:11

Przed kilkoma dniami dokonałem zakupu winiety D1 - bank szybko zaksięgował zapłatę - 80,72 zł. /czerwiec 2015/.
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 10.06.2015 15:50

Trochę mnie wystraszyliście, że nie kupię kartą debetową, ale podczas zakupu na stronie wyświetlany jest ewidentny komunikat, że honorowane są karty debetowe i kredytowe. Zakup bez problemu. :)
mareksc
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mareksc » 09.08.2015 22:45

To mój pierwszy post ,więc witam wszystkich!
Czy rejestrując się na virpay.hu i kupując winietę płacąc kartą -czy karta jest obciążana roczną odnawianą opłatą o jakiej mowa w pierwszym poście tego wątku?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2015 22:53

mareksc napisał(a):To mój pierwszy post ,więc witam wszystkich!
Czy rejestrując się na virpay.hu i kupując winietę płacąc kartą -czy karta jest obciążana roczną odnawianą opłatą o jakiej mowa w pierwszym poście tego wątku?

http://www.autopalyamatrica.hu/

kup tutaj bedzie bez problemów
bzyq74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1160
Dołączył(a): 21.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bzyq74 » 10.08.2015 09:02

Polecam też:
https://ematrica.nemzetiutdij.hu/#

Wszystko sprawnie - za miesięczną D1 pobrało 68 zł.
Po kilku minutach email z kuponem potwierdzającym zakup (drukuję i biorę).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
Winieta on-line na Węgry!!!!! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone