Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Winieta on-line na Węgry!!!!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 11.08.2016 19:18

Ważne, że zadziałało i masz problem z głowy :D
valdemar
zbanowany
Posty: 443
Dołączył(a): 10.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) valdemar » 11.08.2016 19:30

matgor23 napisał(a):Zadziałało, ale na innej karcie. Dziwne



Nie dziwne, tylko normalne. Zapewne próbowałeś płacić zwykłą debetówką, które domyślnie ma zablokowane płatności internetowe. Domyślam się, że "przeszła" karta kredytowa?
matgor23
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 23.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) matgor23 » 11.08.2016 19:48

Nie, płaciłem debetówką i mam duży limit ustawiony i ilość tranzakcji też. Wyjaśniło się po telefonie do banku, bo odrzucałem 3d Bank Security czy coś w tym stylu które od maja jest wymagane jako dodatkowe zabezpieczenie :D Myślałem że to jakaś dodatkowo płatna usługa i ciągle dawałem POMIŃ :D
dangru
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 23.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangru » 05.07.2017 13:24

Witam
Zakupiłem na Węgry winietę on-linie ,potwierdzenie na e-malia .Mam pytanie odnośnie tej winiety .
Czy zrzut z ekranu wystarczy ?
lkemot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 05.07.2017 14:15

Wystarczy e-mail z potwierdzeniem, tam są dane winiety. Zresztą to jest tylko w razie czego - jesteś wpisany w system elektroniczny
banatom
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 31.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) banatom » 03.07.2018 12:07

Witam .Czy mozna kupić winietę na Wegry na ostatniej stacji za Bratyslawá ? Zawsze kupowalmtam na Ausrtrie i nie bylo problemu.
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 03.07.2018 12:51

banatom napisał(a):Witam .Czy mozna kupić winietę na Wegry na ostatniej stacji za Bratyslawá ? Zawsze kupowalmtam na Ausrtrie i nie bylo problemu.


Temat dotyczy winiet online... :roll:
asieczek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 14.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) asieczek » 16.08.2018 10:59

czy płacąc kartą debetową mBanku bank doliczy mi coś za przewalutowanie?
CzechuXX
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 19.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) CzechuXX » 16.08.2018 17:00

asieczek napisał(a):czy płacąc kartą debetową mBanku bank doliczy mi coś za przewalutowanie?

Tak. Zapewne 3%.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Winieta on-line na Węgry!!!!! - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone