Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Windsurfing w Orebic

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
domcio
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.05.2007
Windsurfing w Orebic

Nieprzeczytany postnapisał(a) domcio » 15.05.2007 21:59

Witam wszystkich.W czerwcu wybieram się na wakacje do Orebica :lol: i mam pytanko czy ktoś ma doświadczenie odnośnie windsurfingu w tym rejonie to znaczy: jakie wiatry i warunki do pływania, gdzie są wypożyczalnie lub przechowalnie sprzętu itp. Za każdą informacje bedę wdzięczny. :lol:
Pozdrawiam
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 15.05.2007 22:29

Orebic i okolice to Mekka winsurfingowców. W cieśninie pomiędzy Peljesacem a Korculą wieją wiatry przez cały czas.
Może fanatycy tego sportu uzupełnią moją wypowiedź...

PozdraV
J.
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 15.05.2007 22:47

MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 15.05.2007 23:07

Przy normalnej czyli upalnej pogodzie masz codziennie prawie pewne 4-6B. Jak pływasz na desce to serwis WindGURU pewnie znasz.

Gdzieś między Orebićem a Viganjem jest polska szkoła windsurfingu. Wypożyczalnie też są. Łatwo je znaleźć jadąc jedyną drogą z Orebića w kierunku Viganja.
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 16.05.2007 00:13

sprawdz:
www.pol33.com - szkoła Mirka Małka w Kuciste
www.qlub.com - szkoła Wojtka Brzozoskiego w Orebiczu


pozdr
Olo
krato45
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) krato45 » 20.05.2015 13:54

witam Może trochę obok tematu ale chciałem się dowiedzieć o możliwości pływania na Korculi. Wiele słyszałem na temat Orebica ale wybieram się na wyspę i czy może ktoś wie czy np. wiatr jest ten sam co w Orebicu? Widziałem w necie że na Korculi są jakieś spoty. Czy jeżeli deska to tylko od strony lądu?
pozdrawiam Kuba
Olo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 255
Dołączył(a): 17.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olo » 20.05.2015 18:58

powiem tak zawsze pływałem od strony Peljesaca, czy w Pernie czy w Viganji
od strony Korczuli nie wiem czy jest równie dobre podejście do wody ...
w każdym razie pływasz na całej szerokości kanału między Korczulą a Peljesacem więc jeżeli są dogodne zejścia do wody to spokojnie dasz radę ...
a wiatry termiczne dają radę i można pływać spokojnie a i latać na kajcie też można
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 06.08.2015 05:28

Witam.
Czy ktos poda przykładowe ceny za wypożyczenie sprzętu w 2015 ? Chodzi oczywiście o windsurfing.
Pozdrawiam.

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Windsurfing w Orebic
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone