Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wille z www.chorwacja-a1,pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
hania304
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 12.02.2009
wille z www.chorwacja-a1,pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania304 » 15.02.2009 20:19

Poszukuję informacji o stronie zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Mamy wstępnie zarezerwowane pokoje.Zastanawiam się tylko czy strona jest wiarygodna?Czy ktoś może rezerwował pokoje z tej strony?Wielkie dzięki za wszekie informacje :lol:
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 16.02.2009 13:17

Hej,
nie mam informacji o tej stronie poza taką, że sama skorzystałam kilka tygodni temu z ich usług i zarezewowałam miejsce na wakacje. Też pytałam o tę stronę na forum i nikt się nie odezwał. Zdaje się, że jesteśmy prekursorami :D Na razie jestem dobrej mysli nie dopuszczam do siebie żadnych negatywnych emocji. Mam nadzieję, że będze dobrze. Pozdrawiam
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 16.02.2009 13:49

Wygląda spoko;) Profesjonalnie zrobiona i tłumaczenie w oczy nie kole ;)
A bo to chyba nowe coś i dlatego nieznane.
Wpłacalisćie zaliczki? Na jakie dane? Pewnie jakiejś agencji?
Możecie je sprawdzić tutaj: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
hania304
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 7
Dołączył(a): 12.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hania304 » 16.02.2009 21:48

Dzieki za odpowiedz Sprawdze to i będę spokojniejsza.Pozdrawiam :D
aleks02
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleks02 » 11.03.2009 14:22

witam.
Korzystałam z ich usług w zeszłym roku.a mianowicie z Apartamentów Kapela.Powiem tak,byłam zachwycona ,miałam zarezerwowane apartamenty dla 5 osób i z tego apartamentu rozposciera się najładniejszy widok na morze.Ma przeogromny taras .sypialnia równiez ma mały balkonik z którego my w zasadzie wcale nie korzystaliśmy.Właściciele super-mozna zaufać.
pozdrawiam i w razie pytan służę pomocą.
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 11.03.2009 14:49

No to super! Kamień spadł mi z serca. Ja coprawda nie jadę do Kapela, ale skoro tam było dobrze, to pewnie i w Nives tez tak będzie. Taką mam nadzieję :)
A w Ruskamen bardzo wieje?
Pozdrawiam
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 12.03.2009 09:55

Ja jadę do Celiny, mam właśnie wpłacić zaliczkę. Jak najlepiej to zrobić? Przez Western?

Czy ktoś był w Celinie?
aleks02
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleks02 » 12.03.2009 11:22

Ruskamen to mała wioska ,która znajduje sie obok głownej ulicy która można dojechac do Makarskiej i hen daleko.Ja byłam w lipcu i wogóle nie wiało,było bardzo gorąco,w pewnym momencie z filtra 30 nie schodziliśmy wogóle ,bo byśmy nie wysiedzieli na plazy.Ruskamen ma to do siebie ,ze w zasadzie znajdują sie tam plaze prywatne ,obok nas niedaleko była równiez plaza ogolnodostępna.wieczory spedzaliśmy w Omisiu.Polecam rafting na rzece Cetina-sssssssuper!!!
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 12.03.2009 12:52

[quote="agajaga"]Ja jadę do Celiny, mam właśnie wpłacić zaliczkę. Jak najlepiej to zrobić? Przez Western?
quote]
Ja płaciłam przez Western. Raczej niezbyt drogo, i co najwazniejsze szybko. Nawet bardzo szybko :)
aleks02 dzieki za informację. Chyba własnie o coś takiego nam chodziło. rafting na rzece Cetina wybieramy się, ale zobaczymy czy starczy nam odwagi ;) Mam jeszcze pytanie o sklepy w Ruskamenie - jest gdzie zrobić podstawowe zakupy?
A Celina też byla na naszej liście, ale w końcu padło na Ruskamen.
Pozdrawiam
aleks02
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleks02 » 12.03.2009 13:34

Powiem tak-w Ruskamen jest parę sklepów na krzyż.My robilismy zakupy w Omisiu .Jest tam koło stacji benzynowej za mostem supermarket-nie pamietam jak sie nazywał - tam robiliśmy zaakupy.Na targowisku raczej drogo-za arbuza w dniu przyjazdu zapłacilismy czterokrotnie drozej niz w tym supermarkecie.Jest tam wszystko -od chemii po artykuły spożywcze.I bardzo fajna knajpka z dobrym jedzeniem .Jak mi sie przypomni jak sie nazywała to napisze.Musze pomyslec.
aleks02
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleks02 » 12.03.2009 13:43

jezeli chodzi o rafting-nie ma sie czego bac,obawiałam sie strasznie ,bardzo sie bałam ale poszłabym jeszcze raz.to jest poprostu super.
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 20.03.2009 19:29

katala napisał(a):No to super! Kamień spadł mi z serca. Ja coprawda nie jadę do Kapela, ale skoro tam było dobrze, to pewnie i w Nives tez tak będzie. Taką mam nadzieję :)
A w Ruskamen bardzo wieje?
Pozdrawiam


Też wybieram sie do Nives czy dostałaś może już potwierdzenie o wpłacie i dalsze wskazówki u nas na razie csiza mam nadzieje że są wiarygodni bo zaliczka już wpłacona
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 21.03.2009 12:15

szosti5 napisał(a):
katala napisał(a):No to super! Kamień spadł mi z serca. Ja coprawda nie jadę do Kapela, ale skoro tam było dobrze, to pewnie i w Nives tez tak będzie. Taką mam nadzieję :)
A w Ruskamen bardzo wieje?
Pozdrawiam


Też wybieram sie do Nives czy dostałaś może już potwierdzenie o wpłacie i dalsze wskazówki u nas na razie csiza mam nadzieje że są wiarygodni bo zaliczka już wpłacona



Ja wpłaciłam zaliczkę w poniedziałek i też cisza. Trochę się boję
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 21.03.2009 13:35

Właśnie dostałam maila że pieniądze dotarły. Otrzymałam też mape i voucher. Pozdrawiam
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 21.03.2009 14:12

Ja wysyłałam zaliczkę przez Western, więc wszystko udało się załatwić w przeciągu 12 godzin. Pieniądze natychmiast dotarły, a mapę i voucher dostałam po kilku godzinach.
Ale rozumiem, że już wszytsko jest tak jak być powinno. Pozostaje tylko czekanie :D
Kiedy się wybieracie do Nives?
Pozdrawiam
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
wille z www.chorwacja-a1,pl
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone