Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wille z www.chorwacja-a1,pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 08.08.2009 23:42

Jesli chodzi o własciciela naszego domku czyli apartamenty Ljubo to nazwa jego rezydencji pochodzi wlasnie od jego imienia :D
dutche
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 10.08.2009
apartment Leon Brela

Nieprzeczytany postnapisał(a) dutche » 10.08.2009 18:00

MAm pytanko byl ktos i korzystal.Cena 60 Euro jak dla mnie lekko wygorowana.Cena przez portal Chorwacja-a1 to pewna firma??zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


moze mma ktos bezposredni link
cleo2000
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.07.2009
Re: Nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) cleo2000 » 18.08.2009 16:56

szosti5 napisał(a):
cleo2000 napisał(a):Witam,
Wybieramy sie ze znajomymi do apartamentów Nives w Ruskamen. Jeśli ktoś już tam był będziemy wdzięczni za wszelkie informacje:)))))


Pozdrawiam


My właśnie wróciliśmy z Chorwacji apartament Nives Gospodarze super polecam jeśli ktoś jest zainteresowany postaram się pomóc



Kamień z serca:) my mamy zarezerwowany apartament A2 (ten 4 osobowy). Będę wdzięczna za jakiekolwiek info

Pozdrawiam
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009
apartament Nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 20.08.2009 13:22

Pierwszy moment to było przerażenie, walizy dźwigaliśmy 140 schodów w dół ale sympatyczny syn Andzelo nam pomógł mieszkanie godne polecenia, ale duży minus za brak klimy. Widoki piękne woda czyściutka warto pojechać . Za rok również Chorwacja ale już apartamenty z klimą
Co do jedzenia jest w Ruskamen jeden minimarket i restauracja Letni San warto pójść na rybę Oradę - rachunek może zaskoczyć miłego wypoczynku
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008
Re: apartament Nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 20.08.2009 18:30

szosti5 napisał(a):Co do jedzenia jest w Ruskamen jeden minimarket i restauracja Letni San warto pójść na rybę Oradę - rachunek może zaskoczyć

Tylko w którą stronę - na plus czy na minus :D

Jeśli chodzi o apartament na górze to warto wspomnieć o dwóch rzeczach. Nieosłonięty od wiatru balkon dał nam się kilka razy we znaki. Szczytem była jedna noc podczas której rozważaliśmy możliwość wniesienia do pokoju nawet stołu bo jeździł po balkonie. Później opracowaliśmy metody "stałego" ustawiania stołu i krzeseł, ale suszarka codziennie lądowała w mieszkaniu. I druga rzecz - to brak oddzielnego wejścia. Aby się dostać do apartamentu trzeba było przejść przez część gospodarzy - właściwie przez klatkę gospodarzy. Nie dało się uniknąć tego, co jest charakterystyczne dla takich przypadków: konieczność zamykania każdego pokoju na klucz, odłosy rozpoczynającego się życia domu w chwili kiedy człowiek na urlopie pospałby trochę dłużej, i wszechobecne przeciągi.
Mimo tych drobnych minusów, my jesteśmy bardzo zadowoleni. Apartament faktycznie malutki, z jednym pokojem tylko do spania (spadzisty dach) i to do spokojnego spania :) . Ogólnie bardzo czysty i bardzo zadbany. Nie dostaliśmy jednak zmiany pościeli i ręczników po 7 dniach - ale może dlatego, że się o nie specjalnie nie domagaliśmy. Gospodarze szalenie sympatyczni i życzliwi, choć jak na nasze możliwości porozumiewania mało kontaktowi. Oni albo my :)
Ogólnie polecamy. Klimatyzacja przydałaby się szczególnie w wietrzne noce, gdy trzeba było zamykać okno balkonowe, ale jak nie było trzeba było sobie radzić inaczej :)
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 25.08.2009 13:16

woman napisał(a):Witam my tez wróciliśmy z Ljubo apartament A1 i jest dokladnie tak jak pisala Justyna zdjęcia troszke mijają się z rzeczywistością. U nas toaleta jak i umywalka cala spękana. Ten sam numer z klimą która i tak nie dawala rady umieszczona na korytarzu wiec w pokojach wiekszego chlodu nie doznalismy. Dobrze wyposazona kuchnia naczyn nie potrzebowalismy komplet garnków. Wasciciel byl ,,jak witr zawieje" momentami milutki, pomocny ale z dwa razy wyskoczyl z czyms banlnym i stwarzal problemy ogolnie to z kim gada to jedzie po pozostalych.


Witam.
Właśnie wróciłem z Ljubo. Jakoś doszukać się spękanej ceramiki i łazienki nie mogłem no chyba że w A1 bo ja w A2 spoko. Czajnika nie było ale to standart chyba bo znajomi tez nie mieli a express do kawy był. JA dodatkowo za klimę nie płaciłem ale używałem jej tak jak sie powinno używać czyli okna pozamykane i jak wychodziłem to wyłączałem ją. Gospodarz stwarza problemy ale np jeśli rano zobaczy że ktoś obcy kąpie sie w jego basenie lub nocuje bez zgody. W końcu to jego dom prawda?
Ja polecam jak i kwatery Ljubo jak i miejscowośc Celina. Wszedzie łatwo dojechać, Niby wysoko ale za to widoki boskie pijac rano kawe na tarasie. Sprzet niejest nowy ale bez przesady tez nie wyeksplatowany niemiłosiernie. Ogólnie polecam
dominik609
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.11.2009
Ljubo ni ejest zly

Nieprzeczytany postnapisał(a) dominik609 » 11.11.2009 14:04

bylismy u niego 2 tyg w lipcu. Apartamencik na partezrze za maly dla 4os. rodziny, polecam 1 lub 2 pietro. Jezeli czlek sie chce do czegos przyczepic to zawsze sie przyczepi a to ,ze Ljubo czepia sie braku prysznica przed kapiela w basenie (ma racje) a to ze grilla ktos nie wyczyscil poi sobie--tez sie zgadzam. Generalnie Ljubo jest sympatycznym Macedonczykiem, Duska tez przemila osoba jest. Oczywiscie Ljubo zaprowadzil mnie do Mirko gdzie kiperowalismy freeofcharge wszystko co mial w bankach, jak to Ljubo mowi--Mirko jest profesjonalist:))). Basenik czysty, lozka na pietrach tez, kuchnie OK. jak ktos nie chce gotowac to polecam rest w Ruskamen lub Babilon w strone Omisu, knajpy w Omisu omijamy ze wzgledu na zdzierstwo i marna jakosc ryb. Tak nam sie spodobalo ze wybieramy sie w 2010 roku ponownie.
pretywomen
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 23.03.2009
Kapela Ruskamen

Nieprzeczytany postnapisał(a) pretywomen » 17.11.2009 01:47

aleks02 zainteresowani jesteśmy apartamentem Kapela na 2010, chciałabym się dowiedzieć coś więcej na jego temat a także na temat pośrednika. Z jakim wyprzedzeniem robiłeś rezerwację? Jak patrzę ile już mają zajęte to się zastanawiam czy w lutym będzie jeszcze jakiś wolny termin :D
don Vito
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2010
Re: Kapela Ruskamen

Nieprzeczytany postnapisał(a) don Vito » 11.01.2010 11:58

pretywomen napisał(a):aleks02 zainteresowani jesteśmy apartamentem Kapela na 2010, chciałabym się dowiedzieć coś więcej na jego temat a także na temat pośrednika. Z jakim wyprzedzeniem robiłeś rezerwację? Jak patrzę ile już mają zajęte to się zastanawiam czy w lutym będzie jeszcze jakiś wolny termin :D


Ja już zamówiłem na lipiec, ale nie jestem do końca przekonany.
Proszę, jeśli ktoś tam był z CROATIA A1 to dajcie znać.
Będę wdzięczny za każdą informację.Apartament A3 - KAPELA
don Vito
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) don Vito » 11.01.2010 12:40

Paweł i Aga napisał(a):My z żoną właśnie wróciliśmy z wakacji i korzystaliśmy z chorwacja-a1.pl.
My byliśmy w apartamentach Jozo w Ruskamen i mogę powiedzieć, że wszystkie zdjęcia i informacje na stronie odpowiadają prawdzie (mówię o apartamentach w tym domu )
Ja kontakt z biurem miałem bardzo dobry przez maila. Jechałem pierwszy raz i można powiedzieć, ze pytałem o wiele rzeczy. Odpowiedź otrzymałem na wszystkie łącznie z podaniem położenia GPS domu.
Ogólnie rzecz biorąc my nie narzekamy. Trafili nam się super właściciele i super miejsce. ( Okazało się że pośrednik bierze sobie dość dużą prowizję )
Jeżeli chodzi o Ruskamen to plaża jest jedną z najładniejszych w okolicy, nie ma za dużo osób, nie jest brudna i woda jest rewelacyjna ( 25 st.C )
Jeżeli mogę w czymś pomóc to służę pomocą.


Witam
Może natknęliście się na apartamenty kAPELA
Ja zarezerwowałem w tym roku tam termin w lipcu.
Chciałbym wiedzieć jak to wszystko wygląda.
Zejście na plażę
W 2009 r. byłem na Pagu - trochę się zawiodłem-
do plaży ok.900 metrów
Dojazd -jechaliście przez Słowenię - ja jechałem, ale omijałem autostrady
Moim zdaniem straciłem jakieś 2 godz., a zyskałem 35euro
Ponoć lepiej przez Węgry, ale też omijać autostrady
Jest w Ruskamen jakiś plac zabaw dla dzieci?, wesołe miasteczko?, lub coś takiego?Mam obawy,że dzieciom będzie się nudzić
skyer
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) skyer » 26.05.2010 19:17

Paweł i Aga napisał(a):Jeżeli mogę w czymś pomóc to służę pomocą.


Witam,
Szukam właśnie w Ruskamen dla rodziny na początek lipca.
Widziałem, na stronie pośrednika, że jeden z apartamentów jest jeszcze wolny. Ale skoro już ktoś tam był to po co płacic pośrednikowi lepiej skontaktować się z właścicielem ;) Czy macie może namiary do właściciela aprtamentów Jozo?
Karolina125
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karolina125 » 05.06.2010 11:30

Może mi ktoś powiedzieć jak w ogóle rezerwować przez te biuro podróży? Wystarczy wysłać e-mail?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
wille z www.chorwacja-a1,pl - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone