Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wille z www.chorwacja-a1,pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 14.07.2009 13:18

Paweł i Aga napisał(a):My z żoną właśnie wróciliśmy z wakacji i korzystaliśmy z chorwacja-a1.pl.
My byliśmy w apartamentach Jozo w Ruskamen i mogę powiedzieć, że wszystkie zdjęcia i informacje na stronie odpowiadają prawdzie (mówię o apartamentach w tym domu )
Ja kontakt z biurem miałem bardzo dobry przez maila. Jechałem pierwszy raz i można powiedzieć, ze pytałem o wiele rzeczy. Odpowiedź otrzymałem na wszystkie łącznie z podaniem położenia GPS domu.
Ogólnie rzecz biorąc my nie narzekamy. Trafili nam się super właściciele i super miejsce. ( Okazało się że pośrednik bierze sobie dość dużą prowizję )
Jeżeli chodzi o Ruskamen to plaża jest jedną z najładniejszych w okolicy, nie ma za dużo osób, nie jest brudna i woda jest rewelacyjna ( 25 st.C )
Jeżeli mogę w czymś pomóc to służę pomocą.


Witam
My wybieramy się do miejscowości o nazwie Celina ( apartament Ljubo ) - niewiele wiemy o okolicy, dlatego będę wdzięczna za wszelkie informacje np. gdzie można dobrze zjeść, kupić jakieś lokalne wino czy oliwę ... Z góry dzięki.
Paweł i Aga
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł i Aga » 14.07.2009 16:19

Celina jest za Omisem jadąc w stronę Makarskiej. Dojazd jest bardzo prosty. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mogę pomóc bo my gotowaliśmy sami, ale bardzo dobrą i co ważne świeżą rybę można zjeść w restauracji Ljetni San w Ruskamen, tj. jadąc od Celiny w kierunku Makarskiej około 5 km.W Omisiu niestety jest dużo drożej i jak mówił nasz gospodarz ryby są tam byle jakie bo turysta i tak nie pozna. Tak samo odradzam kupowanie alkoholu w centrum Omisia obok głównej drogi. Ładne butelki kiepski środek ( chyba że na pamiątkę ). my kupowaliśmy wino u naszego gospodarza. Ma rakiję, orahovice, seri, prosek, i coś czego nigdzie nie widziałem tj, alkohol o nazwie żiżula i rogaczusa. Ogólnie zarówno alkohol jak i oliwę radziłbym kupować gdzieś dalej od centrum na małych straganach u babci:)
gabba
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gabba » 14.07.2009 17:01

Paweł i Aga napisał(a):Celina jest za Omisem jadąc w stronę Makarskiej. Dojazd jest bardzo prosty. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mogę pomóc bo my gotowaliśmy sami, ale bardzo dobrą i co ważne świeżą rybę można zjeść w restauracji Ljetni San w Ruskamen, tj. jadąc od Celiny w kierunku Makarskiej około 5 km.W Omisiu niestety jest dużo drożej i jak mówił nasz gospodarz ryby są tam byle jakie bo turysta i tak nie pozna. Tak samo odradzam kupowanie alkoholu w centrum Omisia obok głównej drogi. Ładne butelki kiepski środek ( chyba że na pamiątkę ). my kupowaliśmy wino u naszego gospodarza. Ma rakiję, orahovice, seri, prosek, i coś czego nigdzie nie widziałem tj, alkohol o nazwie żiżula i rogaczusa. Ogólnie zarówno alkohol jak i oliwę radziłbym kupować gdzieś dalej od centrum na małych straganach u babci:)


Witam!
Mam zarezerwowane miejsce niedaleko restauracji o której piszecie (Ljetni San), czy ceny są tam w miarę przystepne? I jak okolica?
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 15.07.2009 08:15

justyna004 napisał(a):
Paweł i Aga napisał(a):My z żoną właśnie wróciliśmy z wakacji i korzystaliśmy z chorwacja-a1.pl.
My byliśmy w apartamentach Jozo w Ruskamen i mogę powiedzieć, że wszystkie zdjęcia i informacje na stronie odpowiadają prawdzie (mówię o apartamentach w tym domu )
Ja kontakt z biurem miałem bardzo dobry przez maila. Jechałem pierwszy raz i można powiedzieć, ze pytałem o wiele rzeczy. Odpowiedź otrzymałem na wszystkie łącznie z podaniem położenia GPS domu.
Ogólnie rzecz biorąc my nie narzekamy. Trafili nam się super właściciele i super miejsce. ( Okazało się że pośrednik bierze sobie dość dużą prowizję )
Jeżeli chodzi o Ruskamen to plaża jest jedną z najładniejszych w okolicy, nie ma za dużo osób, nie jest brudna i woda jest rewelacyjna ( 25 st.C )
Jeżeli mogę w czymś pomóc to służę pomocą.


Witam
My wybieramy się do miejscowości o nazwie Celina ( apartament Ljubo ) - niewiele wiemy o okolicy, dlatego będę wdzięczna za wszelkie informacje np. gdzie można dobrze zjeść, kupić jakieś lokalne wino czy oliwę ... Z góry dzięki.



Witaj Justyna.
A kiedy będziecie w tym Ljubo?
My mamy wynajęty apartament A2 od 12-22 sierpnia 2009.
Piotr
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 15.07.2009 08:36

Witaj Justyna.
A kiedy będziecie w tym Ljubo?
My mamy wynajęty apartament A2 od 12-22 sierpnia 2009.
Piotr[/quote]

Witam
Wyjazd mamy w sobote 18.07 - na 2 tygodnie. Wypada, że będziecie po nas :) Zabieramy z soba sprzet w postaci laptopa i innych udogodnień cywilizacji, więc jeśli będę miała okazje to zamieszczę info jak jest :)
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 15.07.2009 10:02

Po was to chyba nie:) Raczej równolegle mam nadzieje bo my przyjezdzamy 12 sierpnia we środe a wyjazd 22 sierpnia w spbotę. A który apartament macie A1czy A3?
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 15.07.2009 10:28

Sorki:)))))
Jedziecie w lipcu my w sierpniu..
Sorki!!!! Juz nie wystraszyłem ze pani sprzedaje równolegle kwatery :)))))
Paweł i Aga
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł i Aga » 15.07.2009 20:11

gabba napisał(a):Witam!
Mam zarezerwowane miejsce niedaleko restauracji o której piszecie (Ljetni San), czy ceny są tam w miarę przystepne? I jak okolica?


Witam. Obiad w trestauracji z tego co widziałem zaczynał się od 60 kun za jakąś rybę. W pobliżu jest sklep Studenac w którym mozna kupić potrzebne rzeczy po cenach takich samych jak wszędzie czyli np chleb 8 kun. Nie wiem jak wygląda sprawa z plażą bo my byliśmy trochę wczesniej. Ale w pobliżu jest Hotel Sagitta więc podejrzewam, ze będziecie korzystać z tej plaży. Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.
cleo2000
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.07.2009
Nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) cleo2000 » 22.07.2009 21:30

Witam,
Wybieramy sie ze znajomymi do apartamentów Nives w Ruskamen. Jeśli ktoś już tam był będziemy wdzięczni za wszelkie informacje:)))))


Pozdrawiam
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 03.08.2009 10:51

[quote="Klamer75"]Sorki:)))))
Jedziecie w lipcu my w sierpniu..
Sorki!!!! Juz nie wystraszyłem ze pani sprzedaje równolegle kwatery :)))))[/


Witam

W niedzielę wróciliśmy z Ceilny - Apartament Ljubo (A2). Krótko-oczywiście na zdjęciach wygląda to dużo lepiej :) Minusem jest trudny dojazd ( wysoko nad drogą,wąski i kręty podjazd)- na "plażę"dojście piechotą wymaga duuużego samozaparcia.W samej Celinie plaży jako takiej nie ma-jeździliśmy do pobliskiego Ruskamen (kamienista plaża,brak pryszniców,ale mało ludzi) a jeśli wolicie więcej towarzystwa na plaży to polecam plażę po drodze do Omiś-BRZET i pobliska pizzerie Babilon ( pizza Jumbo za 55 kun dla 4 osób). Właściciel miły,ale w związku z tym,że były upały po 40 stopni używaliśmy klimatyzacji-chciał od nas po 5 Euro za dobe-pomimo, że na stronie napisane jest, że klimatyzacja bez ograniczeń. Polecam też restaurcję Letnij San (Ruskamen) znajduje się tuż przy drodze,jedzenie dobre i ceny umiarkowane ( ryba około 60 kun,ale już np. Orata czy Lubin kosztują 90 kun, kalmary z grilla (5 szt ) ok. 90 kun. Drożej i uważam, że dużo gorsze jedzenie jest w Omis. Właściciel ma kolegę Mirko sprzedającego rakiję i wino - polecam. Jeśli go poprosicie pojedzie z wami (zapłacicie mniej, chociaż trzeba przygotować się,że dostaniecie rakije w plastikowej butelce po coli...:), może też z wami pojechać na targ rybny (jest grill)-rybacy nie skasują was tyle co zwykłych turystów.
pozdrawiam i powodzenia :))))))))))))quote]
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 03.08.2009 11:30

Witam.
Ale można tam się przespać w tym apartamencie? ;) Możesz napisać co było gorzej niż na zdjęciach? Wyprzedzam pytania małżonki:). A powiedz mi czy resztę za apartament trzeba dać gospodarzowi w Euro czy można tez wypłacic mu w kunach? Pościel brać swoja ręczniki?
Pozdrawiam
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 03.08.2009 13:26

Klamer75 napisał(a):Witam.
Ale można tam się przespać w tym apartamencie? ;) Możesz napisać co było gorzej niż na zdjęciach? Wyprzedzam pytania małżonki:). A powiedz mi czy resztę za apartament trzeba dać gospodarzowi w Euro czy można tez wypłacic mu w kunach? Pościel brać swoja ręczniki?
Pozdrawiam


:)
My spędziliśmy tam 2 tyg, nie jest najgorzej :) Zdjęcia sprawiają wrażenie, że apartament jest w miarę nowy, co nie jest prawdą... wyposażenie, meble, są dość zużyte, brak czajnika do zagotowania wody, są 2 garnki i patelnia, jedna miska większa, 4 duże talerze i 4 głębokie, kilka mniejszych, kubki, szklanki :) Dla dzieci jest 1 mała kanapa + 1 polowe łóżko, b.niewygodne (wystające sprężyny ),więc jeśli jedziecie z dziećmi to radzę wziąć materac do spania. Pościel jest ( do przykrycia prześcieradła, są koce,ale nie wyglądały zachęcająco, jeśli jedziecie w sierpniu to raczej nie będą potrzebne :) ) Ręczników nie ma, trzeba mieć swoje - tak samo jak papier toaletowy, płyn do naczyń itp. Nie ma też pralki, jest tylko u właściciela, ale nie próbowałam z niej korzystać. A-brak jest worków na śmieci a śmietnik jest na samym dole, kawałek drogi.
Jeśli chodzi o resztę należności, to my daliśmy z EURO, nie pytałam, czy można w innej walucie.
Jeśli zamierzacie korzystać z klimatyzacji, radzę zabrać z sobą wydruk strony internetowej z opisem apartamentu, bo właściciel to stary wyga i od każdego usiłuje "wyłudzić" dodatkowe pieniądze.
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009
Re: Nives

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 05.08.2009 14:38

cleo2000 napisał(a):Witam,
Wybieramy sie ze znajomymi do apartamentów Nives w Ruskamen. Jeśli ktoś już tam był będziemy wdzięczni za wszelkie informacje:)))))


Pozdrawiam


My właśnie wróciliśmy z Chorwacji apartament Nives Gospodarze super polecam jeśli ktoś jest zainteresowany postaram się pomóc
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 07.08.2009 17:41

Witam my tez wróciliśmy z Ljubo apartament A1 i jest dokladnie tak jak pisala Justyna zdjęcia troszke mijają się z rzeczywistością. U nas toaleta jak i umywalka cala spękana. Ten sam numer z klimą która i tak nie dawala rady umieszczona na korytarzu wiec w pokojach wiekszego chlodu nie doznalismy. Dobrze wyposazona kuchnia naczyn nie potrzebowalismy komplet garnków. Wasciciel byl ,,jak witr zawieje" momentami milutki, pomocny ale z dwa razy wyskoczyl z czyms banlnym i stwarzal problemy ogolnie to z kim gada to jedzie po pozostalych.
Ostatnio edytowano 08.08.2009 23:40 przez woman, łącznie edytowano 1 raz
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 08.08.2009 15:12

A czy można się dowiedzieć jak sie nazywa właściciel? Bo my jedziemy jutro do Apartamentu Anisija i mam nadzieję, że będzie dobrze;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
wille z www.chorwacja-a1,pl - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone