Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wille z www.chorwacja-a1,pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 21.03.2009 16:00

agajaga napisał(a):
szosti5 napisał(a):
katala napisał(a):No to super! Kamień spadł mi z serca. Ja coprawda nie jadę do Kapela, ale skoro tam było dobrze, to pewnie i w Nives tez tak będzie. Taką mam nadzieję :)
A w Ruskamen bardzo wieje?
Pozdrawiam


Też wybieram sie do Nives czy dostałaś może już potwierdzenie o wpłacie i dalsze wskazówki u nas na razie csiza mam nadzieje że są wiarygodni bo zaliczka już wpłacona



Ja wpłaciłam zaliczkę w poniedziałek i też cisza. Trochę się boję
+

Ja również w poniedziałek wpłaciłam i właśnie w tym momencie otrzymałam maila z vaucherem i mapa i dane właściciela Także sie nie obawiaj i bądźmy dobrej myśli Udanych wakacji
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 01.04.2009 18:48

My jedziemy do Nives od 21.07. do 30/31.07 mam nadzieje że nasze terminy się nie pokrywaja
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 02.04.2009 13:34

Przyznam, że na 100% to nie jestem pewna - będę musiała sprawdzić w domu, ale rezerwowaliśmy jakoś od 30/31. 07 do 13/14.08 Zawsze można miec nadzieję, że to ten drugi, inny apartament :D

Sprawdziłam. Od 30-07 do 13-08 :?
szosti5
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 20.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szosti5 » 02.04.2009 21:24

katala napisał(a):Przyznam, że na 100% to nie jestem pewna - będę musiała sprawdzić w domu, ale rezerwowaliśmy jakoś od 30/31. 07 do 13/14.08 Zawsze można miec nadzieję, że to ten drugi, inny apartament :D

Sprawdziłam. Od 30-07 do 13-08 :?



My zarezerwowaliśmy dwa apartamenty jeden do 31 a drugi do 30
katala
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 16.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) katala » 03.04.2009 07:42

Czyli wszystko wydaje się być w porządku. Wypada teraz tylko zacząć odliczanie :)
Pozdrawiam
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 11.04.2009 21:38

Chmmmm ...

a ja chyba pojadę jednak w te słoneczne "ciemno" :)
Paweł i Aga
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł i Aga » 07.06.2009 11:33

My jedziemy do Ruskamen apartamenty Jozo od 26 czerwca. Zaliczkę przelewałem Western Union i następnego dnia miałem Voucher. Kontakt z gościem bardzo dobry. Więc czekamy na wyjazd.
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 06.07.2009 16:45

Witam - zainteresowała mnie oferta biura chorwacja-a1 ..,. dotyczy miejscowości Celina. Natomiast mam wrażenie, że ze strony biura jest kiepski kontakt. Czekam drugi dzień na potwierdzenie terminu... czy ktoś ma do nich jakiś numer kontaktowy ? Byłabym wdzięczna ....
justyna004
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyna004 » 06.07.2009 16:47

Paweł i Aga napisał(a):My jedziemy do Ruskamen apartamenty Jozo od 26 czerwca. Zaliczkę przelewałem Western Union i następnego dnia miałem Voucher. Kontakt z gościem bardzo dobry. Więc czekamy na wyjazd.


Witam... rozważam możłiwośc skorzystania z chorwacja-a1, ale póki co czekam drugi dzień na potwierdzenie terminu. Jeśli posiadacie jakieś namiary ( telefon itp ) na to biuro to byłabym wdzięczna za info.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 06.07.2009 18:34

justyna004 napisał(a): Jeśli posiadacie jakieś namiary ( telefon itp ) na to biuro to byłabym wdzięczna za info.


Na pierwszej stronie jest link do strony www agencji , a na stronie znajdziesz nr telefonu :wink:
woman
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) woman » 06.07.2009 21:09

Dokładnie tak jak piszecie na pierwszej str pośrednika jest nr tel dzwoniliśmy i to w dodatku w sobotę około 22 i udało się w naszym przypadku, po telefonie bardzo dobry kontakt drogą mailową. Wybieramy się do Celiny dzisiaj zrobiliśmy przedpłatę. Ma ktoś jakieś zdjęcia lub informacje na temat Apartamenty Ljubo. Jak wygląda droga do plaży itd :?: Pozdrawiam
agajaga
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agajaga » 11.07.2009 21:18

czy jest ktoś kto wrócił z wakacji w apartamencie ze strony chorwacja-a1?
gabba
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gabba » 12.07.2009 15:24

agajaga napisał(a):czy jest ktoś kto wrócił z wakacji w apartamencie ze strony chorwacja-a1?


Ja tez mam to samo pytanie. Mam zarezerwowany apartament w Ruskamen przez stronę chorwacja-a1 i chętnie dowiedziałabym się czegoś o tym miejscu i jakości usług tego pośrednika.
paolooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 449
Dołączył(a): 29.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolooo » 12.07.2009 15:37

jak myślę lubicie trochę adrenaliny...

1.najpierw kupujecie
2.następnie zalicza
3.trochę strachu
4.później szukacie opinii

a nie lepiej w odwrotnej kolejności
Paweł i Aga
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł i Aga » 14.07.2009 10:27

My z żoną właśnie wróciliśmy z wakacji i korzystaliśmy z chorwacja-a1.pl.
My byliśmy w apartamentach Jozo w Ruskamen i mogę powiedzieć, że wszystkie zdjęcia i informacje na stronie odpowiadają prawdzie (mówię o apartamentach w tym domu )
Ja kontakt z biurem miałem bardzo dobry przez maila. Jechałem pierwszy raz i można powiedzieć, ze pytałem o wiele rzeczy. Odpowiedź otrzymałem na wszystkie łącznie z podaniem położenia GPS domu.
Ogólnie rzecz biorąc my nie narzekamy. Trafili nam się super właściciele i super miejsce. ( Okazało się że pośrednik bierze sobie dość dużą prowizję )
Jeżeli chodzi o Ruskamen to plaża jest jedną z najładniejszych w okolicy, nie ma za dużo osób, nie jest brudna i woda jest rewelacyjna ( 25 st.C )
Jeżeli mogę w czymś pomóc to służę pomocą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
wille z www.chorwacja-a1,pl - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone