Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Willa z www.orebic.pl

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Marcelina
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 03.02.2009
Willa z www.orebic.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcelina » 06.02.2009 19:59

Witam
Tak jak większość na forum potrzebuję pomocy i wsparcia w decyzji...
Czy był Ktoś z Was może w tym domu w Orebic:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Wybraliśmy apartament 4 osobowy.
Jeżeli można prosić o kilka słów osób, które korzystały z rezerwacji z tej strony i były w tej willi - to bardzo proszę.
Forum przeglądam od kilku dni i nie spotkałam opisu tej willi.
Jeżeli przeoczyłam to wybaczcie, jeszcze nie mam wprawy :)
:oops: w szybkim szukaniu.
Ze swojej strony mogę polecić apartamenty na wyspie Pag;
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 06.02.2009 22:15

Witaj,
Dość daleko do tej plaży :)
W Orebic jest mnóstwo apartamentów z widokiem na morze...a tu widać same domki...
mapka Orebic
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ja mieszkałam w części zachodniej za portem(ulica Od Blaca), a tam było naprawdę ładnie.
O tej okolicy w mojej relacji:
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21390&start=0
Może poszukaj jeszcze...z tym domkiem to ci nie pomogę...
W jakim terminie jedziecie?

Pozdrawiam
Marcelina
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 03.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcelina » 09.02.2009 19:31

:)
Ines dziękuję za Twoją relację - bardzo ładna i bardzo ładnie w Orebic.
Masz rację warto znaleźć apartament blisko morza. Jeszcze poszukam.
Zdecydowana jestem na rezerwację, bo wybieramy się w szczycie sezonu, przełom lipca/sierpień.
Też wolę boczne zatoczki niż główną plażę.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki
:papa:
Agnieszka Olbromska
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka Olbromska » 11.02.2009 21:31

Witam :)

Ja również poszukuję informacji o stronie Orebic.pl
Planujemy w tym roku po raz pierwszy odwiedzić Chorwację. Wybieramy się w dwie rodziny 2+2 dzieci. Wstępnie zarezerwowaliśmy apartamenty w willi Tomelic w Orebicu. Zastanawiam mnie tylko czy strona, z oferty której chcemy skorzystać jest wiarygodna :(

Czy ktoś może już rezerwował pokoje z tej strony?
Czy położenie willi Tomelic jest dobre dla rodzin z dziećmi? a może poszukać czegoś innego?
Wielkie dzięki za wszelkie informacje:)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 11.02.2009 23:42

Jeny dziewczyny czemu wy tak daleko od plazy te domki rezerwujecie?
(chyba ze dla was to blisko)
Dla mnie 100m to maks :)
Przecież w podobnych cenach są w bardzo bliskiej odległości do morza- wystarczy poszukać :)
SMT
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) SMT » 03.05.2012 11:24

Agnieszka Olbromska napisał(a):Witam :)

Ja również poszukuję informacji o stronie Orebic.pl
Planujemy w tym roku po raz pierwszy odwiedzić Chorwację. Wybieramy się w dwie rodziny 2+2 dzieci. Wstępnie zarezerwowaliśmy apartamenty w willi Tomelic w Orebicu. Zastanawiam mnie tylko czy strona, z oferty której chcemy skorzystać jest wiarygodna :(

Czy ktoś może już rezerwował pokoje z tej strony?
Czy położenie willi Tomelic jest dobre dla rodzin z dziećmi? a może poszukać czegoś innego?
Wielkie dzięki za wszelkie informacje:)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



Witam!
Nikt nie odpowiedział na pytanie Agnieszki, czy zatem Willa Tomelic to nie jest dobry pomysł?
Agnieszko, czy w efekcie zarezerwowałaś tam apartamenty?
Będę wdzięczna za odpowiedź, bo też dokonałam tam wstępnej rezerwacji :D
Iv.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 10.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iv. » 03.05.2012 11:29

Witam..dom Tomelic ze strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest w porządku nie należy się obawiać...pozdrawiam...
SMT
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) SMT » 04.05.2012 10:15

Iv. napisał(a):Witam..dom Tomelic ze strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link jest w porządku nie należy się obawiać...pozdrawiam...


Witam!
Dziekuję za informację. Chyba mało osób korzystało z tej willi ... może powodem jest odległość od morza (400 m) :D
Pozdrawiam
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 04.05.2012 12:12

Witam.

400 metrów do morza jak na Orebic do dużo, ja byłem w Willi Jerry, do plaży ok. 10 - 20 metrów.

Poza tym w Orebic plaże są kiepskie, dużo skał w wodzie i to wszędzie, ja jeździłem z rodziną na Divną, ale to ok. 25 km od Orebic w jedną stronę.

U mnie w tym roku "powrót" do Tucepi, może nie ten "klimat" co w Orebic, ale plaże o stokroć lepsze i ten widok - powalający.
SMT
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) SMT » 04.05.2012 14:30

Witam!
Ale cena za pokój przystępna - coś za coś :D zwłaszcza, że w pokoju będziemy gośćmi :D bo nastawiamy się na zwiedzanie.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Willa z www.orebic.pl
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone