Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wierność jednak nie jest nudna

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 31.08.2011 11:28

I dlatego wolę apartamenty-ja też . Longtom,masz następny wolny,będziesz miał jeszcze więcej miejsca ,aż po horyzont
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.08.2011 15:12

Są gusta i guściki. Ja lubię spać pod namiotem, ale czasami lubię też wyskoczyć gdzieś na weekend i nocować w hotelu ze śniadaniem. Różnie, zależy od miejsca.
Chorwacji bez namiotu jakoś sobie nie mogę wyobrazić ;)
Przez tyle już lat, ten pająk był pierwszym robalem, który się nam dał we znaki. A przynajmniej pierwszym, o którym wiedzieliśmy :wink:


26 Lipiec- wtorek: M jak Metajna

Po relacji helen nie mogło być inaczej i musiałam trafić na opisaną przez nią plażę, która znajdowała się w Metajnie, zaraz za Rucicą.

Zaparkowaliśmy, tak jak pisała Helen, zaraz obok jakiś zabudowań, które można określić barem. Poszliśmy w górę w kierunku furtki, która była zasznurowana. Lekkie wygibasy i już byliśmy na ścieżce prowadzącej w górę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Spacer nie był zbyt uciążliwy, mimo tego że nieśliśmy ze sobą kupę sprzętu. Widoczki były ładne, więc poszło nawet szybko i przyjemnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to już sama plaża. Piękne miejsce, mało ludzi, nic tylko odpoczywać i cieszyć się urlopem :)
Jest to chyba jedna z piękniejszych plaż na jakich byłam.
Pogoda tego dnia była zmienna, więc na fotkach fajnie widać jak to się wszystko zmieniało.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Longtom jakbym gdzieś tą fotkę już widziała ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Trochę dużo tych fotek, ale wydaje mi się, że miejsce warte jest pokazania i chwalenia :)
Ostatnio edytowano 02.09.2011 16:03 przez Roxi, łącznie edytowano 2 razy
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.08.2011 15:28

Czyli jak w tytule - wierność namiotom ;)

Mam wrażenie, że z tymi robalami wchodzicie w kompetencje Mariusza :D


Poproszę o powrót ad rem.
Jeden temat z tym paskustwem wystarczy :lol:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 31.08.2011 15:35

Roxi napisał(a):
Obrazek

Trochę dużo tych fotek, ale wydaje mi się, że miejsce warte jest pokazania i chwalenia :)


To ma być dużo fotek :?: :?: :?:
Żartujesz :!:

Piękne obłoczki. U mnie równy granat będzie.

Pięknie, dzięki.

pzdr :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 31.08.2011 15:38

Cuda 8O


I na zdjęciach i na forum ... :D

Zdążyłem skończyć pisać ad rem i ... jest!


A jaki piękny ten adrem ... :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.08.2011 15:43

longtom napisał(a):
To ma być dużo fotek :?: :?: :?:
Żartujesz :!:


Spokojnie, spokojnie- przed nami jeszcze podróż w drugą stronę ;)

weldon napisał(a):Cuda
I na zdjęciach i na forum ...


Moja wrodzona skromność nakazuje mi zaprzeczyć, ale nieee.... bo tam rzeczywiście było cudnie :!:
Lodzio miodzio jakby to powiedział Skiper (kto ogląda Pingwiny z Madagaskaru, ten wie o co chodzi :lol:)
fidosanok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 27.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fidosanok » 31.08.2011 16:07

Roxi napisał(a):Lodzio miodzio jakby to powiedział Skiper (kto ogląda Pingwiny z Madagaskaru, ten wie o co chodzi :lol:)


Ja wiem ... :D ;)

a jak tam jest daleko o cywilizacji ;) ? W sensie czy z dziećmi da się tam dojść bez problemów czy raczej z większymi problemami, czy może jest to niemożliwe ? :roll:
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 31.08.2011 21:32

"Kowalskiemu" też się podobało i czeka na jeszcze czyli -
"panowie suszymy ząbki" :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 31.08.2011 22:10

fidosanok napisał(a):a jak tam jest daleko o cywilizacji ;) ? W sensie czy z dziećmi da się tam dojść bez problemów czy raczej z większymi problemami, czy może jest to niemożliwe ? :roll:


Ścieżka nie pnie się ostro w górę i jest widoczna- nie da się zgubić, nie ma przepaści- nie ma gdzie wpaść. Czasami są wąskie przesmyki pomiędzy skałami, ale dla dzieciaków to pewnie tylko frajda. Według mnie z małym piechurem spokojnie można tamtędy przejść. Cały spacer to może 20 minut.

mojekp napisał(a):"Kowalskiemu" też się podobało i czeka na jeszcze czyli -
"panowie suszymy ząbki" :lol:


KaBoom... możemy jeszcze założyć tutaj fanklub Pingwinów :lol:
Dalszy ciąg będzie jutro, bo dziś już jakoś tak późnawo się zrobiło.
Właśnie wróciłam z 2h wykładu na stopień nurkowy P2 i jak to zwykle po pierwszym wykładzie, gdzie omawiana jest fizyka nurkowania, jakieś wzory i choroby nurkowe... stwierdziłam że ja jednak nie chce nurkować :twisted:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2011 22:46

Dzień Dobry
Jestem i ja. Lubię Wasze z Maslinką relacje narciarskie to i chętnie poczytam i pooglądam relację letnią.



P.S.
Kiedyś dawno temu pojechałem maluchem w cztery osoby nad Solinę pod namiot. Wiem, że to nie to samo ale i namioty były większe, po złożeniu nie mieściły się do "bagażnika" malaczowego

:wink:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 01.09.2011 09:48

Hej Roxi :D
Dopiero po Twojej relacji widać naprawdę że to Księzycowa Wyspa.
Pięęęęęęknie tam.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 01.09.2011 14:12

Tyle napiszę: Gęba mi się cieszy :lol: :lol: :lol: ;)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.09.2011 14:27

Serce w pasy napisał(a):Dzień Dobry
Jestem i ja. Lubię Wasze z Maslinką relacje narciarskie to i chętnie poczytam i pooglądam relację letnią.
P.S.
Kiedyś dawno temu pojechałem maluchem w cztery osoby nad Solinę pod namiot. Wiem, że to nie to samo ale i namioty były większe, po złożeniu nie mieściły się do "bagażnika" malaczowego


Do wyjazdu na narty już bliżej, jak dalej... tylko mnie jakoś cięgnie w ciepłe kraje. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Kiedyś to się wszystko dało, teraz staliśmy się chyba trochę bardziej wygodni.
Kiedyś wyjazd pociągiem na narty w ciemno nie był dla mnie żadnym problemem. Pamiętam jak z nartami pod pachą stałam ze znajomymi na stacji w Zwardoniu.
Mieliśmy w planach szusowanie w Skalite, a że nie dało się tam dojechać to poszliśmy piechotą. Był już wieczór, szaro i buro... nocleg się oczywiście znalazł, wtedy nie przyjmowałam innego zakończenia sprawy.
Teraz... samochód, noclegi zamówione itd. ;)

Arooo napisał(a):Dopiero po Twojej relacji widać naprawdę że to Księzycowa Wyspa.


Dzięki za miłe słowa :)
Zapraszam na dalszy ciąg, bo na Pagu będziemy jeszcze 4 dni.

helen napisał(a):Tyle napiszę: Gęba mi się cieszy :lol: :lol: :lol:


Mi też :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.09.2011 15:48

Plaża piękna, woda ciepła, ludzi mało, widoki niesamowite- tak samo nad jak i pod wodą, ale przyszedł czas na to żeby pozbierać zabawki i wrócić do samochodu, a później na camping.

Droga powrotna też nie była zbyt uciążliwa, ot kilka wzniesień i szpar, w które trzeba było się wcisnąć. Nie na takie góry już w Cro wchodziliśmy, więc tego spaceru nawet nie odczuliśmy ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po powrocie na camping, szybki prysznic i polecieliśmy do najbliższej konoby. Byliśmy pierwszymi gośćmi, jeżeli nie liczyć miejscowego degustatora złotego napoju, który po wypiciu 3 zdrowych kufelków zasiadł za sterami wysłużonego golfa :)

Obrazek

Wieczór na campingu jak to wieczór na campingu. Wino, kobiety i śpiew... no może nie do końca, bo dzisiaj wyglądało to tak: wino, ośmiornica i integracja :)
Było bardzo miło i sympatycznie, do tego nie widziałam niczego czarnego dreptającego po materacu, co mogłoby mnie ukąsić na śmierć ;)
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12170
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 01.09.2011 16:38

A z podwody nic nie będzie :?:
pzdr :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wierność jednak nie jest nudna - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone