Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wierność jednak nie jest nudna

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
basiaela
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 03.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) basiaela » 04.10.2011 19:17

Witaj Roxi relacja, jak zwykle w Twoim wykonaniu jest super, ja niestety nie umiem tak pisać ale bardzo lubię czytać co inni napiszą i już wiele razy korzystałam z informacji zawartych na forum
Roxi jeśli to możliwe prosiłabym Cię o kontakt.


pozdrawiam
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 04.10.2011 21:25

Obrazek


Noo bardzo fajny pan umilał Wam ten czas, fiu :!: :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.10.2011 07:28

basiaela napisał(a):Witaj Roxi relacja, jak zwykle w Twoim wykonaniu jest super
Roxi jeśli to możliwe prosiłabym Cię o kontakt.


Witam.
Dzięki za miłe słowa. Jeżeli chodzi o kontakt, to odpowiedziałam na maila. Mogę Ci jeszcze podać gg: 1825225

mahadarbi napisał(a):Noo bardzo fajny pan umilał Wam ten czas, fiu


A jak grał :!: 8O
Co tam korek, co tam 2h stania, jak była muzyka, mężczyźni i śpiew :twisted:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.10.2011 16:37

31 Lipiec- niedziela: O jak Osor

Przyszedł w końcu czas na spędzenie kilku godzin w Osorze.
Co by tutaj dużo nie mówić, camping Bijar posiada dwie podstawowe zalety, no dobra trzy: jest na nim dużo cienia, są czyste toalety i można spokojnym spacerkiem wybrać się do Osoru.
Tak właśnie zrobiliśmy.

Spacer zaliczał się do tych bardziej przyjemnych, bo jak na razie to nasze tegoroczne spacery w Cro ograniczały się do zdobywania większych lub mniejszych wzgórz, gór i pagórków, w celu znalezienia doskonałego miejsca do leżenia plackiem :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sam Osor bardzo mi się spodobał. Jest miasteczkiem na tyle małym, że da się spokojnie po nim spacerować i na tyle dużym, żeby było w nim kilka fajnych konob ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Należy też wspomnieć o zwodzonym moście, który w rzeczywistości jest mostem obrotowym. Z tego właśnie mostu dzieciaki skakały do przepływającej pod nim wartkiej wody.

Sama chciałam spróbować, ale Wojtek powiedział, że mi nie przystoi 8O Obruszyłam się na całego, bo oczywiście odebrałam to tak samo jakby powiedział, że jestem na to za stara :twisted:

Obrazek

Obrazek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 05.10.2011 17:14

Roxi napisał(a):Sama chciałam spróbować, ale Wojtek powiedział, że mi nie przystoi 8O Obruszyłam się na całego, bo oczywiście odebrałam to tak samo jakby powiedział, że jestem na to za stara :twisted:


A ja nawet nie pomyślałem aby z niego skakać. I o czym to świadczy :?: 8O :D

fajnie było znów wpaść do Osoru :!:

pzdr :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 05.10.2011 19:44

Roxi napisał(a): odebrałam to tak samo jakby powiedział, że jestem na to za stara :twisted:

Przypuszczam, że bardziej się bał, że taki sam strój kąpielowy przywdziejesz ...

Zazdrośnik jeden :twisted:


;)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.10.2011 16:27

longtom napisał(a):A ja nawet nie pomyślałem aby z niego skakać. I o czym to świadczy :?: 8O :D


Powiedz lepiej, że się wstydziłeś, bo tam same dzieciaki skakały ;)
A tak swoją drogą, to pamiętam jak na nich patrzyłam, jak bez najmniejszego strachu i oporu wspinają się na barierkę mostu i srruuu do wody... zero zawahania, zero strachu, za to pisk i śmiech już po skoku.
Zazdrościłam m trochę tego :)

weldon napisał(a):Przypuszczam, że bardziej się bał, że taki sam strój kąpielowy przywdziejesz ...


Hmmmm
Coś w tym jest, bo z racji tego, że nie miałam w danym momencie na sobie stroju kąpielowego, chciałam skoczyć w ubraniu :)

31 Lipiec- niedziela: Z jak Zachód

Przyszedł czas na powrót na camping. Słońce powoli już kładło się spać, więc w moich zbiorach znalazło się kilka fotek zachodu chorwackiego słoneczka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A na koniec odcinka powiem tylko, że zakazy są po to by je łamać ;)

Obrazek
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 06.10.2011 17:09

Roxi napisał(a):Obrazek

Ja tam wolę skrzydełka :P :!:

A zachód super 8O

pzdr :wink:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 06.10.2011 17:48

Roxi napisał(a):A na koniec odcinka powiem tylko, że zakazy są po to by je łamać ;)

Obrazek

Złamałaś zakaz chodzenia w płetwach po plaży? :roll:


:wink:


Straszny spokój w tej zatoce.

Trochę i przypomina niektóre miejsca na Mazurach.
Flauta, zachód słońca ... Tylko jakiś koncert na trąbce by się przydał ...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 07.10.2011 12:12

longtom napisał(a):Ja tam wolę skrzydełka :P :!:


Skrzydełko czy nóżka, to taki film był chyba? ;)
Zresztą z tego co pamiętam to nawet fajny ;)

weldon napisał(a):Złamałaś zakaz chodzenia w płetwach po plaży?


Żeby tylko 8O

;)

weldon napisał(a):Trochę i przypomina niektóre miejsca na Mazurach.
Flauta, zachód słońca ... Tylko jakiś koncert na trąbce by się przydał ...


Albo na gitarze, uwielbiam jak ktoś gra na gitarze... szczególnie jeżeli jest to mężczyzna :twisted:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 10.10.2011 19:44

1 Sierpień- poniedziałek: M jak Mali Bok 2

Dzień zaczęliśmy bardzo wcześnie, bo już przed 9 musieliśmy być w Cresie w bazie nurkowej w celu nabicia flaszek... oczywiście do nurkowania.

Były pewne obawy, że cały proceder się nie uda, bo jak wiadomo w Cro można nurkować korzystając tylko z baz nurkowych i do tego ze specjalnym pozwoleniem, ale nie było żadnych problemów.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Miły chorwacki Pan nurek nabił butle do 300 bar zwanych atmosferami i życzył przyjemnego nurkowania. To mi się podoba :)

Później obraliśmy kierunek na Orlec i już po chwili byliśmy na parkingu i mogliśmy się psychicznie przygotować do wędrówki w dół na plażę Mali Bok... narazie nie myśląc o tym jak będziemy się wspinać w drodze powrotnej ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Leżąc na ciepłych kamyczkach co chwila słychać było śmiechy dzieciaków i zaraz później plusk wody. Okazało się, że z lewej strony była całkiem fajna półka skalna, z której można było trochę polatać ;)

No bo jak to tak... jak oni skaczą, to ja nie dam rady? :twisted:
Mina mi zrzedła jak tylko wdrapałam się na tą wysokość, która z dołu wydawała się mniejszą niż pikuś, a już na miejscu, to nogi się ugięły.

Wstyd było się wycofać....

Tutaj gdzieś w połowie drogi, a nos obowiązkowo musiał być zatkany :)

Obrazek

Obrazek

Fajnie było, ale już tego nie powtórzyłam ;)

Przyszedł czas na spakowanie bambetli i mozolną drogę w górę.

A na koniec odcinka.... za to właśnie kocham urlop w Chorwacji spędzany na polu namiotowym :!:
Ostatnio edytowano 06.04.2013 12:53 przez Roxi, łącznie edytowano 1 raz
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 10.10.2011 21:44

Ty naprawdę jesteś dziewczyną Bonda :!: :D Skakać z takiej wysokości, z takich skałek? :roll: 8O Masz cochones, dziewczyno i to jaaaakie :!: :lol: SZACUN!

Aha, zapomniałam dodać, że bardzo podoba mi się ten Osor w Twoim wykonaniu :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 11.10.2011 13:39

Roxi napisał(a):No bo jak to tak... jak oni skaczą, to ja nie dam rady? :twisted:
Mina mi zrzedła jak tylko wdrapałam się na tą wysokość, która z dołu wydawała się mniejszą niż pikuś, a już na miejscu, to nogi się ugięły.

Wstyd było się wycofać....

A niektórzy juz na to czekali. ;)

Obrazek

Pozdrawiam,
Wojtek
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 12.10.2011 10:17

mahadarbi napisał(a):Aha, zapomniałam dodać, że bardzo podoba mi się ten Osor w Twoim wykonaniu :D


Osor, Cres, Beli... ale ja już tęsknię za tym słońcem, za kolorem Jadranu, za cykadami :roll:

Franz napisał(a):A niektórzy juz na to czekali. ;)


Dobrze, że nie ruszają niczego, co daje oznaki życia. Bo bardziej bym się o siebie martwiła, że leżąc plackiem na plaży mój bezruch skusiłby te ogromne ptaszyska :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 12.10.2011 10:19

Cres nie zrobił na mnie wrażenia, ale Mali Lošinj owszem :D Świetny mikroklimat, w sam raz na moje drogi oddechowe :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wierność jednak nie jest nudna - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone