Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.01.2018 21:38

Jeszcze nie do końca sprecyzowany cel kolejnych wakacji. Na pewno nie będzie to już Tučepi, chociaż nam tam dobrze było, ale trzeba coś innego spróbować. Jeszcze się zastanawiamy czy będzie to jakaś inna miejscowość na Makarskiej Rivierze, czy całkowicie inny rejon :D
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 19.01.2018 22:14

Moje ubiegłoroczne poszukiwania apartamentu na ten rok też nie należały do "szybkich" więc wiem o czym mówisz
Powodzenia i koniecznie napisz jak już znajdziesz :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.01.2018 20:51

khml napisał(a):Moje ubiegłoroczne poszukiwania apartamentu na ten rok też nie należały do "szybkich" więc wiem o czym mówisz
Powodzenia i koniecznie napisz jak już znajdziesz :wink:

Ok, napiszę na pewno :D
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 23.01.2018 12:34

Agata..natchnęłaś mnie swoją relacją :) wybieramy sie w tym roku grupą 6 + 6 dzieci w wieku 3 - 12 lat. Wahaliśmy się między Tucepi a Omisem, po Twojej relacji stanowczo pada na Tucepi :)

My z mężem już dwukrotnie byliśmy w Podgorze, uwielbiamy ją, ale tym razem zdecydowaliśmy się zmienić miejsce...pozostali z ekipy jadą pierwszy raz, mam nadzieję, że będą zachwyceni :lol:

Mam pytanie do Ciebie - czy nie było za głośno tak blisko deptaka? dzieciaki spały bez problemu?

Pozdrawiam
rudik_a
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rudik_a » 23.01.2018 12:37

Aaaaa...zapomniałam dodać - cudne macie dzieciaki!!! zdjęcie Małej z buzią w dżemie - cudne!!
zdjęcie Taty z dzieciakami na tle morza - nie mogę się doczekać jak zrobię podobne - męża z córeczkami ;-)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 23.01.2018 16:04

rudik_a napisał(a):Agata..natchnęłaś mnie swoją relacją :) wybieramy sie w tym roku grupą 6 + 6 dzieci w wieku 3 - 12 lat. Wahaliśmy się między Tucepi a Omisem, po Twojej relacji stanowczo pada na Tucepi :)

Bardzo mi miło. Cieszę się, że kogoś mogły zainspirować moje "wypociny" :D

rudik_a napisał(a):Mam pytanie do Ciebie - czy nie było za głośno tak blisko deptaka? dzieciaki spały bez problemu?

Jeśli chodzi o przechodniów nie było głośno w ogóle. W apartmanie gwar nie jest słyszalny. Tam nie ma aż takich baaardzo dzikich tłumów, jak mogłoby się wydawać. Owszem, ludzie się kręcą, ale żeby było ich słychać w apartmanie, to nie :D Pod naszym oknem dosłownie była mała scena i tam ze 2 razy odbywały się jakieś występy, więc wtedy było słychać w apartmanie. Moje dzieci się nie budziły, ale bardziej wrażliwe już mogłyby. My mieszkaliśmy w pierwszej linii w samym centrum, ale już np. na ulicy Kamena, czy Donji Ratac, jest już dalej od centrum, więc tam z pewnością wieczorami w apartmanach nic nie słychać :D
rudik_a napisał(a):Aaaaa...zapomniałam dodać - cudne macie dzieciaki!!! zdjęcie Małej z buzią w dżemie - cudne!!
zdjęcie Taty z dzieciakami na tle morza - nie mogę się doczekać jak zrobię podobne - męża z córeczkami ;-)

Dziękuję. Dzieciaki rosną jak na drożdżach. W następnym roku w relacji znów pewnie je będę pokazywać, bo sama lubię z roku na rok oglądać zdjęcia różnych forumowiczów, jak zmieniają się ich pociechy. Wtedy widać jak czas nieubłaganie biegnie :D
Pozdrawiam
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 21:54

Orientujecie się czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Hvar? Chodzi mi o to czy np. jest opcja, że jadę do Makarskiej (stacjonuje w Lokvie) i stateczkiem, katamaranem płynę na Hvar a tam jakaś ekipa zabiera ludzi do busa, autobusu i pokazuje najciekawsze miejsca na Hvar (Vrboska, Stari Grad, Hvar...) i na koniec dnia odwożą mnie na miejsce powrotu na stały ląd. Wecie o czymś takim? A może warto wybrać się swoim autkiem z Drvenik? Proszę o sugestie pomysły na 1 dniowy wyjazd...:)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.01.2018 22:25

Nie słyszałam o takich wycieczkach. Hyba nigdzie na forum o nich nie czytałam, wiec nie mam pojęcia. Natomiast na wycieczki jednodniowe własnym autem z Drvenika kilka razy natknelam się na forum, ale niestety nie pamiętam u kogo
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 23:20

Tez gdzieś czytałem ale akurat wtedy nie byłem aż tak zainteresowany:). Zastanawiam się tylko czy warto jechać autkiem i spędzić tam dzień czy tylko nas to zdenerwuje bo za mało czasu a i się umordujemy...odległości widzę, że nie są wielkie...
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 25.01.2018 09:14

amatus1 napisał(a):A może warto wybrać się swoim autkiem z Drvenik? Proszę o sugestie pomysły na 1 dniowy wyjazd...:)

agata26061 napisał(a):Natomiast na wycieczki jednodniowe własnym autem z Drvenika kilka razy natknelam się na forum, ale niestety nie pamiętam u kogo


Pozwólcie, że pomogę ;).
reisefieber-t52707-45.html (u dołu strony się zaczyna i na następnej kończy).

Amatus, myślę, że nie powinno być problemu, płyniesz z Drvenika do Sucuraj, zwiedzasz miejsca, które chcesz po drodze (np. Jelsa, Stari Grad, Hvar, na wszystkie może Ci nie wystarczyć czasu) i wracasz wieczornym promem ze Stari Gradu do Splitu. Południową część wyspy trzeba raczej odrzucić.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15650
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.01.2018 09:54

Amatus - napiszę Ci na priv, aby Agacie tu bałaganu nie robić :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.01.2018 14:46

piekara114 napisał(a):Amatus - napiszę Ci na priv, aby Agacie tu bałaganu nie robić :papa:

Ależ mi to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Może się to później jeszcze komuś przyda planując wakacje na Makarskiej Rivierze :D
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 26.01.2018 01:55

agata26061 napisał(a):Kładziemy wszystkie toboły gdzieś przy jakimś murku i stwierdzamy, że przecież tutaj jest tylu Polaków, że zapytamy się któregoś czy nie zechciałby kierowcy podrzucić do Tučepi po nasze auto.

Pierwsza próba nawiązania kontaktu z naszym rodakiem okazała się klapą, ponieważ pan z wypasionego suwa – białego BMW powiedział, że nas po prostu nie podrzuci.

I tak dużo dla Was zrobił, zważywszy markę samochodu. Przecież mógł spuścić manto.
W przypadku naszych rodaków bezpieczniej szukać czegoś innego niż BMW...

Pozdrawiam,
Wojtek
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.01.2018 09:13

Franz napisał(a):I tak dużo dla Was zrobił, zważywszy markę samochodu. Przecież mógł spuścić manto.
W przypadku naszych rodaków bezpieczniej szukać czegoś innego niż BMW...

Mieliśmy nauczkę. Zawsze myślałam, że marka samochodu nie ma nic wspólnego z charakterem (bez obrazy oczywiście dla tych, którzy posiadają beemki). Ten Pan wyglądał tak, jakby faktycznie miał ochotę nam spuścić manto :D
Pozdrawiam
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 30.01.2018 13:37

agata26061 napisał(a):
rudik_a napisał(a):Agata..natchnęłaś mnie swoją relacją :) wybieramy sie w tym roku grupą 6 + 6 dzieci w wieku 3 - 12 lat. Wahaliśmy się między Tucepi a Omisem, po Twojej relacji stanowczo pada na Tucepi :)

Bardzo mi miło. Cieszę się, że kogoś mogły zainspirować moje "wypociny" :D


Mogły, mogły i czekamy na kolejne odcinki :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone