Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 02.12.2017 11:03

No właśnie!
Ostatnio edytowano 02.12.2017 16:56 przez Abakus68, łącznie edytowano 2 razy
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.12.2017 13:30

maslinka napisał(a):
piekara114 napisał(a):Ale dawaj nam tu kolejny odcinek...weekend mamy to co będziemy o szkole, nauce i pracy dyskutować... :mrgreen: :mrgreen:

Popieram :D
Dawaj odcinek :mrgreen:

Słuszna uwaga, dawaj odcinek :oczko_usmiech:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 02.12.2017 20:28

piekara114 napisał(a):Ale dawaj nam tu kolejny odcinek...weekend mamy to co będziemy o szkole, nauce i pracy dyskutować... :mrgreen: :mrgreen:

maslinka napisał(a):Popieram :D
Dawaj odcinek :mrgreen:

Abakus68 napisał(a):No właśnie!

beatabm napisał(a):Słuszna uwaga, dawaj odcinek :oczko_usmiech:



Proszę bardzo:

ODCINEK 11 – 21.08.2017 (poniedziałek) – POWRÓT WZDŁUŻ BRZEGU WYSPY BRAČ

Odcinek będzie trochę nudny, bo to w zasadzie sama droga powrotna. Dla mnie powrót nie dłużył się wcale, bo podczas rejsu w 2014 nie płynęliśmy aż tak blisko wyspy. Było coś tam widać, ale nie tak dokładnie jak w tym roku.
Z każdą mijaną zatoczką zastanawiałam się, czy którąś z nich widziałam gdzieś w Waszych relacjach. Niestety, jak większość z Was już wie, nie dane nam było jeszcze stacjonować na wyspie, więc przynajmniej w ten sposób zobaczyliśmy kawałek wybrzeża wyspy Brač.
Wrzucę więc wszystkie zdjęcia i nie będę się rozpisywać. Popatrzcie…

_DSC0320.JPG
_DSC0323.JPG
_DSC0369.JPG
_DSC0376.JPG
_DSC0396.JPG
_DSC0402.JPG
_DSC0413.JPG
_DSC0441.JPG
_DSC0445.JPG
DSC_0079.JPG
DSC_0080.JPG
DSC_0084.JPG
DSC_0085.JPG
DSC_0086.JPG
DSC_0089.JPG
DSC_0101.JPG
DSC_0120.JPG

DSC_0121.JPG
DSC_0124.JPG
DSC_0153.JPG
DSC_0166.JPG
_DSC0479.JPG
_DSC0487.JPG


Wieczór żegnamy zachodem słońca na naszym balkonie:
_DSC0491.JPG
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 02.12.2017 22:27

No śliczne widoki... Takich będę zawżdy każdemu zazdrościł nieco - bo od tej strony to ja lądów nie sfotografuję nigdy -ale cóż. Nobody's perfect :lol:
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 05.12.2017 02:27

Halo Halo :roll:
Nie mówi, że jest.... a jest i mówi....., że czeka na ciąg dalszy :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.12.2017 09:41

Widoki od strony wody zawsze mnie przenoszą w dobre, wakacyjne chwile. Dzięki :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 05.12.2017 09:51

Przypomniał mi się mój fishpicknik z września tego roku..Pelješac wyglądał z wody prawie tak majestatycznie :wink: jak Makarska Riviera i Brač'
Fishpickniki bardzo polubiłam ostatnio :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.12.2017 11:19

Abakus68 napisał(a): bo od tej strony to ja lądów nie sfotografuję nigdy -ale cóż. Nobody's perfect :lol:

No chyba, że popłyniesz na fish picnic z Tučepi :wink:
khml napisał(a):Halo Halo :roll:
Nie mówi, że jest.... a jest i mówi....., że czeka na ciąg dalszy :)

Halo Halo :D Niedługo coś naskrobię :D
beatabm napisał(a):Widoki od strony wody zawsze mnie przenoszą w dobre, wakacyjne chwile. Dzięki :wink:

Ależ proszę, ja również uwielbiam oglądać wybrzeże Cro od strony wody :D
Katerina napisał(a):Fishpickniki bardzo polubiłam ostatnio :)

Ja też je lubię, ale w tym roku jakiś taki oszukańczy był ten statek, bo miało być wino full, a okazało się, że trzeba było później za nie dodatkowo płacić i to nie mało z tego co kojarzę...
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 07.12.2017 11:56

Wracając do rozmowy o Bałtyku ;). Zawsze mnie to zastanawiało co ludzie z południa Polski tak lgną nad polskie morze. Zastanawiało dlatego, że najwięcej rejestracji samochodowych to z południowych części Polski. Ja za to niestety nie znam prawie w ogóle gór :(.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.12.2017 12:03

Trajgul napisał(a):Wracając do rozmowy o Bałtyku ;). Zawsze mnie to zastanawiało co ludzie z południa Polski tak lgną nad polskie morze. Zastanawiało dlatego, że najwięcej rejestracji samochodowych to z południowych części Polski. Ja za to niestety nie znam prawie w ogóle gór :(.

Bałtyk jest po prostu piękny :D Warto go choć raz zobaczyć
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.12.2017 12:36

Trajgul napisał(a): Zawsze mnie to zastanawiało co ludzie z południa Polski tak lgną nad polskie morze. Zastanawiało dlatego, że najwięcej rejestracji samochodowych to z południowych części Polski. Ja za to niestety nie znam prawie w ogóle gór :(.

Lgną nad Bałtyk, bo chcą zobaczyć polskie morze. Myślę, że to są też tacy, którzy boją się na własną rękę jechać gdziekolwiek za granicę, lub też tacy, co nie zdają sobie z tego sprawy, że za wczasy w Chorwacji zapłacą tyle samo, albo nawet i mniej co nad Bałtykiem. Ja też o tym nie wiedziałam i 3 razy z rzędu wczasowaliśmy nad naszym morzem, dopiero później przyszedł czas na Cro... :hearts: :hearts: :hearts:
beatabm napisał(a):Bałtyk jest po prostu piękny :D Warto go choć raz zobaczyć

Zgadzam się z tym w 100 % :D
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 07.12.2017 12:45

beatabm napisał(a):Warto go choć raz zobaczyć

Oczywiście ale mam wrażenie, nawet czytajac tu na forum, że niektórzy (zanim odkryli Chorwację). wolą go zobaczyć 5 razy z rzędu albo i więcej.
Poniżej niedaleki przykład ;)
agata26061 napisał(a):Ja też o tym nie wiedziałam i 3 razy z rzędu wczasowaliśmy nad naszym morzem

agata26061 napisał(a): Myślę, że to są też tacy, którzy boją się na własną rękę jechać gdziekolwiek za granicę, lub też tacy, co nie zdają sobie z tego sprawy, że za wczasy w Chorwacji zapłacą tyle samo, albo nawet i mniej co nad Bałtykiem.

To prawda, tyle, że osoby z południa Polski do Chorwacji mają 2 razy dalej niż nad Bałtyk, a ja mam 15-krotnie dalej ale nad Bałtyk i tak jeżdzę dość rzadko i raczej z przymusu ;). Ok, zostawmy już te nasze piękne morze w spokoju.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.12.2017 12:57

Trajgul napisał(a): Ok, zostawmy już te nasze piękne morze w spokoju.

Dokładnie, bo jeszcze się na nas obrazi i jak pojedziemy, to tylko deszcz i chmury zobaczymy :roll:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 07.12.2017 13:59

Trajgul
Zawsze mnie to zastanawiało co ludzie z południa Polski tak lgną nad polskie morze.


Bo jest z......te! - widoki cudne - od Mierzei po wyspę Wolin 8)
Ja całe dzieciństwo spędziłam na plaży (Jelitkowo, Brzeźno) Wtedy były upalne lata i dzieciaki godzinami nie wychodziły z wody.
W liceum chodziło się na plażę na wagary i pierwsze randki :roll: :hearts:
Pierwsze piwo i pierwszy papierosek gdzie ? - na plaży oczywiście :)
Zimy bywały takie,że morze zamarznięte aż po Szwecję - było używanie :lol:
Na studiach balowało się w Sopocie - po imprezie o poranku gdzie-na plażę..

Sorry za pochwalny tekst na cześć Bałtyku - łatwo mi mówić, bo mieszkam rzut beretem od plaży, ale jak ktoś zadaje takie pytanie, to czuję się w obowiązku naszego morza bronić :) :papa:
ApropoDefacto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 576
Dołączył(a): 18.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ApropoDefacto » 07.12.2017 14:46

Katerina napisał(a):Trajgul
Zawsze mnie to zastanawiało co ludzie z południa Polski tak lgną nad polskie morze.


Bo jest z......te! - widoki cudne - od Mierzei po wyspę Wolin 8)
Ja całe dzieciństwo spędziłam na plaży (Jelitkowo, Brzeźno) Wtedy były upalne lata i dzieciaki godzinami nie wychodziły z wody.
W liceum chodziło się na plażę na wagary i pierwsze randki :roll: :hearts:
Pierwsze piwo i pierwszy papierosek gdzie ? - na plaży oczywiście :)
Zimy bywały takie,że morze zamarznięte aż po Szwecję - było używanie :lol:
Na studiach balowało się w Sopocie - po imprezie o poranku gdzie-na plażę..


To są właśnie plusy mieszkania nad morzem :wink: ja również przez X lat jeździłem nad nasz Bałtyk (Pobierowo, Karwia, Mielno, Kołobrzeg), w tym roku dopiero pierwszy raz Chorwacja (Makarska :twisted: ) Jednak nasz Bałtyk ma w sobie to coś, zawsze będę miał do niego sentyment mimo często zimnej i niezbyt czystej wody :)

Jestem z południa, góry mam na wyciągnięcie ręki, może dlatego bardziej ciągnie mnie do morza i nie wyobrażam sobie wakacji bez niego. Zawsze myślałem, że to też działa w drugą stroną i ludzi z pomorza ciągnie do gór bo jednak na co dzień ich nie mają.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
WIECZNIE PIĘKNA, MAJESTATYCZNA MAKARSKA RIVIERA - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone