Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wenecja

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
myszatorek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 28.07.2011
Wenecja

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszatorek » 31.08.2011 22:09

Cześć wybieram się 17 września do Puli na wakacje i chciałbym się dowiedzie czy w tym czasie można dostać się jakimś promem do Wenecji w celu jej zwiedzenia?!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.08.2011 22:45

może to pomoże ?
http://www.directferries.pl/pula_wenecja_prom.htm
i poszukaj na forum, na pewno jest.
myszatorek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszatorek » 01.09.2011 19:53

Dzieki ale to już patrzyłem i ostatni prom jaki tam można wybra wypływa 2 września wiec tak troche za wcześnie :)
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 01.09.2011 20:14

SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 02.09.2011 11:15

...promem-chyba nie chcesz zabrać auta,ja byłem w Wenecji wypływając z Rovinj-firma Kompas.Wygląda to następująco jedzież do Rovinj około 50 km od Puli i kupujesz bilet w sezonie było to około 250 pl od osoby w obie strony no i oczywiście wybierasz jakiś tam termin.I teraz najważniejsze nie musisz jechać swoim autem do Rovinj ponieważ jedzie specjalny autobus,który rusza spod amfiteatru z Puli.I jeszcze jedno bardzo ważne NIE KUPUJ NA STATKU 'KARTKI' NA OBIAD W WENECJI,bo po pierwsze przepłacisz a po drugę są to obiady (2 frytki,odrobina mięsa a za napoje musisz już płacić) o promie do wWenecji gdzieś tam już pisałem
Spectral
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Spectral » 07.09.2011 19:31

Cześć

Podczas pobytu w Porecu (na marginesie polecam hotel Mediteran) wybraliśmy się z kobitką do Wenecji autkiem. Wyszło jakieś 270km w jedną stronę. Obróciliśmy bez problemu w 1 dzień. Spokojnie można lecieć prawie cały czas autostrady od Słowenii. Minus to parking 20e :/ na cały dzień zwiedzania.

Z poreca oferowali rejsy 1-dniowe do Wenecji. Może warto się zorientować w takiej ewentualności na miejscu. W puli też w marinie powinni mieć coś w ofercie ale im krótsza odległość tym taniej. Na przykład na wyspy Brjuni wycieczki z Fazany (chyba dobrze piszę) były 2x tańsze niż z Poreca...
Piotr.H
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 146
Dołączył(a): 11.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr.H » 07.09.2011 23:30

SDI napisał(a):...promem-chyba nie chcesz zabrać auta,ja byłem w Wenecji wypływając z Rovinj-firma Kompas.Wygląda to następująco jedzież do Rovinj około 50 km od Puli i kupujesz bilet w sezonie było to około 250 pl od osoby w obie strony no i oczywiście wybierasz jakiś tam termin.I teraz najważniejsze nie musisz jechać swoim autem do Rovinj ponieważ jedzie specjalny autobus,który rusza spod amfiteatru z Puli.I jeszcze jedno bardzo ważne NIE KUPUJ NA STATKU 'KARTKI' NA OBIAD W WENECJI,bo po pierwsze przepłacisz a po drugę są to obiady (2 frytki,odrobina mięsa a za napoje musisz już płacić) o promie do wWenecji gdzieś tam już pisałem


Coś się nie zgadza z tym obiadem bo zapłaciłem 25E od osoby. Była pasta, drugie danie z mięsem, deser, wino i woda i za nic nie dopłacałem. Rejs kosztował 299 kn na początku lipca zresztą jest to opisane w wątku tutaj forum/viewtopic.php?t=33709&highlight=istria
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 07.06.2012 21:58

[Coś się nie zgadza z tym obiadem bo zapłaciłem 25E od osoby. ....Dopiero teraz odpowiadam ..Kolego to co napisałem to PRAWDA,czemu miałbym kogoś oszukiwać nie szukam taniej sensacji,a prpopo innych oszukują na bramkach,w sklepach przy wydawaniu reszty itp..i co dlatego że mi się to nie zdarzyło to napisać...coś się nie zgadza z tymi oszustwami,..bez odbioru
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.06.2012 23:02

SDI napisał(a):...promem-chyba nie chcesz zabrać auta,ja byłem w Wenecji wypływając z Rovinj-firma Kompas.Wygląda to następująco jedzież do Rovinj około 50 km od Puli i kupujesz bilet w sezonie było to około 250 pl od osoby w obie strony no i oczywiście wybierasz jakiś tam termin.I teraz najważniejsze nie musisz jechać swoim autem do Rovinj ponieważ jedzie specjalny autobus,który rusza spod amfiteatru z Puli.I jeszcze jedno bardzo ważne NIE KUPUJ NA STATKU 'KARTKI' NA OBIAD W WENECJI,bo po pierwsze przepłacisz a po drugę są to obiady (2 frytki,odrobina mięsa a za napoje musisz już płacić) o promie do wWenecji gdzieś tam już pisałem


Czy w Puli jest też biuro KOMPASU a jeśli tak to gdzie?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone