Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Węgry nie tylko w drodze do HR

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Joanka23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1949
Dołączył(a): 10.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joanka23 » 29.01.2012 21:50

plessant napisał(a):... ale jeszcze jest coś z Veszprem


:D 8)


Podrawiam.
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 12.02.2012 15:49

Witam.

Długo nie pisałem, ale strasznie zapracowany ostatnio byłem. Do domu wracałem dopiero wieczorami nie bardzo chciało mi się cokolwiek pisać.
Znajdowałem trochę czasu żeby poczytać i oczy nacieszyć zdjęciami z forum.
Dziś wreszcie się zebrałem i lądujemy w Zirc

Obrazek

Zirc to niewielkie miasteczko w którym warto zobaczyć opactwo cystersów którego początki datuje się na XII wiek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

opactwo jak widać w remoncie więc myślę, że teraz już będzie można pooglądac wszystko bez tych budowlanych maszyn i narzędzi

Obrazek

kościół

Obrazek

i wewnątrz kościoła

Obrazek

Obrazek

ponownie na zewnątrz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w Zirc polecamy także park tzn. arboretum, które można zacząć już podziwiać przy opactwie. Można tam rzeczywiście zobaczyć wiele ciekawych drzew i krzewów, ale my byliśmy już w drugiej połowie września i myślę, że wartogo zobaczyć na wiosnę kiedy wszystko kwitnie.

Arboretum

Myśmy trochę po parku połazili, ale pogoda ani jesienny stan parku nas nie zachwycił. Było już dość zimno, a i od czasu do czasu padalo więc dość szybko uciekliśmy :oops:
Myślę, że poźne lato i nie najlepsza pogoda to nie jest najlepszy czas na taki park. Zdecydownie ciekawszy (moim zdaniem) będzie na wiosnę.
plessant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 436
Dołączył(a): 13.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) plessant » 21.02.2012 18:51

Dziś tylko na szybko parę filmików z Zirc

Tutaj znajdziecie filmik z parku,

a

tutaj z kościółka.

Proszę o cierpliwość, bo ostatnio tyle zajęć że nie wiem czym zająć się najpierw. A jeszcze trzeba zajrzeć na forum cro.pl :D
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Węgry nie tylko w drodze do HR - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone