Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Węgry, Droga 86, nocleg, baseny termalne

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MateuszS
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 07.06.2006
Węgry, Droga 86, nocleg, baseny termalne

Nieprzeczytany postnapisał(a) MateuszS » 07.07.2006 12:10

Witam,
Czy przy drodze 86 (Rajka - Szombathely - Lenti) są jakieś baseny termalne gdzie można wynająć domek. Miejsce na nocleg na dzień/dwa w drodze do CHorwacji. Jezeli nie to moze jakies inne namiary noclegi są mile widziane.
Jeszcze jedno czy Szombathely jest warte przerwy w podróży i czy Tesco tam jest otwarte 24h/doba (tak jak na Slowacji)?
Pozdrawiam
MS
RBK
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 05.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) RBK » 07.07.2006 12:15

Warto zajechać do sarvar lub buk www.sarvarfurdo.hu
www.bukfurdo.hu
Tesco czynne 24h
Warto!!!!

RBK
MateuszS
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 07.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MateuszS » 07.07.2006 14:52

Czy mozesz napisac cos wiecej o tych miejscach?
Pozdrawia
tajson
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajson » 07.07.2006 18:56

W Lenti jest kompleks basenów. Polecam
tajson
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tajson » 07.07.2006 18:56

W Lendavie zresztą też.
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 30.04.2015 10:58

Przepraszam że odkopuje tak stary temat ale nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego. Jako że w tym roku jadę przez Słowację i Węgry taką oto trasą:
trasa
Wpadł mi do głowy niecny plan co by połączyć przyjemne z pożytecznym i ustalić nocleg tranzytowy w miejscowości gdzie mógłbym zaznać wieczornych kąpieli w basenach termalnych. Czy możecie polecić coś w nieznacznej odległości od tej trasy?
Warunki - otwarte we wrześniu, z brodzikiem dla dzieci, czynne do godz. 20-21, niekoniecznie na Węgrzech.
Wpadły mi w oko baseny w Veľký Meder
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 30.04.2015 13:14

Nicolae napisał(a):Przepraszam że odkopuje tak stary temat ale nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego. Jako że w tym roku jadę przez Słowację i Węgry taką oto trasą:
trasa
Wpadł mi do głowy niecny plan co by połączyć przyjemne z pożytecznym i ustalić nocleg tranzytowy w miejscowości gdzie mógłbym zaznać wieczornych kąpieli w basenach termalnych. Czy możecie polecić coś w nieznacznej odległości od tej trasy?
Warunki - otwarte we wrześniu, z brodzikiem dla dzieci, czynne do godz. 20-21, niekoniecznie na Węgrzech.
Wpadły mi w oko baseny w Veľký Meder


W zeszłym roku byłem Sarvar http://www.sarvarfurdo.hu Szczerze mogę polecić (mogę podesłać Ci na priv namiary na pensjonat tuż przy basenach) Termy fenomenalne dla dzieci i dorosłych - baaaardzo dużo różnych atrakcji zarówno "pod dachem" jak i na otwartym terenie, słowem:"Będzie Pan zadowolony:)"
Zdrów!
Piotr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.04.2015 13:38

Nicolae napisał(a):Przepraszam że odkopuje tak stary temat ale nie chcę zaśmiecać i zakładać nowego. Jako że w tym roku jadę przez Słowację i Węgry taką oto trasą:
trasa
Wpadł mi do głowy niecny plan co by połączyć przyjemne z pożytecznym i ustalić nocleg tranzytowy w miejscowości gdzie mógłbym zaznać wieczornych kąpieli w basenach termalnych. Czy możecie polecić coś w nieznacznej odległości od tej trasy?
Warunki - otwarte we wrześniu, z brodzikiem dla dzieci, czynne do godz. 20-21, niekoniecznie na Węgrzech.
Wpadły mi w oko baseny w Veľký Meder

W pobliżu tej trasy masz sporo >>> http://www.1hungary.com/search/zala_cou ... l_bath-p1/
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 30.04.2015 23:01

Przejrzałem ale spora część ma słabe strony albo jest zamknięta ok 18.
piotrs
Croentuzjasta
Posty: 387
Dołączył(a): 02.02.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrs » 01.05.2015 09:08

Nicolae napisał(a):Przejrzałem ale spora część ma słabe strony albo jest zamknięta ok 18.

W Sarvar pływaliśmy gdzieś do 9 wieczorem. Napisz więcej co Cię interesuje to będzie łatwiej pomóc
Zdrów
Piotr
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 01.05.2015 10:06

Piotrek nie wiem czemu ale dopiero teraz odczytałem twój post ;) Przejrzałem wstępnie te baseny które podałeś wygląda to nieźle. Jest to czego oczekuje, otwarte do późna, atrakcje dla małych dzieci (my będziemy z 9 miesięcznym). Jak możesz to podeślij na priv namiary na ten pensjonat.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.05.2015 15:14

Nicolae napisał(a):. Jest to czego oczekuje, otwarte do późna, atrakcje dla małych dzieci (my będziemy z 9 miesięcznym)

Do 20-21-szej chcesz być na basenie z 9 miesięcznym dzieckiem :?:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 01.05.2015 18:03

Janusz Bajcer napisał(a):
Nicolae napisał(a):. Jest to czego oczekuje, otwarte do późna, atrakcje dla małych dzieci (my będziemy z 9 miesięcznym)

Do 20-21-szej chcesz być na basenie z 9 miesięcznym dzieckiem :?:

Więc napisze tak, wyjeżdżam wcześnie rano z domu, na terenie Węgier jestem około 17, melduje się w pensjonacie i ruszam na wieczorny relaks na basen. Potem spanie i rano w dalszą drogę. Typowy nocleg tranzytowy z powiedzmy 1-2 godzinnym pobycie na basenach. Czy jest coś złego w przebywaniu z 9 miesięcznym dzieckiem na basenie o tej porze?
PS. Piotrze dzięki za priv :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.05.2015 19:13

Nicolae napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Nicolae napisał(a):. Jest to czego oczekuje, otwarte do późna, atrakcje dla małych dzieci (my będziemy z 9 miesięcznym)

Do 20-21-szej chcesz być na basenie z 9 miesięcznym dzieckiem :?:

Więc napisze tak, wyjeżdżam wcześnie rano z domu, na terenie Węgier jestem około 17, melduje się w pensjonacie i ruszam na wieczorny relaks na basen. Potem spanie i rano w dalszą drogę. Typowy nocleg tranzytowy z powiedzmy 1-2 godzinnym pobycie na basenach. Czy jest coś złego w przebywaniu z 9 miesięcznym dzieckiem na basenie o tej porze?

No cóż Twoje dziecko, więc pewnie nic złego.
Ale obawiam się, że we wrześniu może być problem z tymi godzinami, skoro w sezonie zamykają o 18-19.
Mimo wszystko powodzenia w poszukiwaniach. :papa:
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 01.05.2015 19:32

Ten co podał Piotra jest otwarty dużo dłużej. Jedziemy w czwórkę dorosłych - my-rodzice i dziadkowie. Mała ma kilku opiekunów więc jak tylko uznamy że nie ma co jej męczyć to zostanie z kimś w pokoju, mogę się nawet poświęcić;) Nadal jednak nie wiem co jest złego w pójściu na basen z dzieckiem o 18-19?
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Węgry, Droga 86, nocleg, baseny termalne
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone