Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Weekendowe wędrówki myszy: RZYM

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.05.2018 09:50

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Naprawdę ładna ta Walencja, mam nadzieję, że kiedyś odrobię te włoskie zaległości :wink:

Włoskie ... 8O 8O 8O


No to się popisałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ale wszystko przez te Włochy i booking, który mi popsuł włoskie wakacje :evil: jeśli to może być moim usprawiedliwieniem. A ostatnio wertowałam wszystkie włoskie relacje :evil:
:oops: :oops: :oops: :oops:

Ale przerzucam się na Hiszpanię :lol:

Ale "obcas" na wakacje cały czas aktualny? :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.05.2018 09:52

Beata, co ten booking zrobił? (moim rodzicom właśnie odwołali na B.Ciało nocleg w Sewilli). Kupiłaś loty do Hiszpanii?
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 10:03

Dziewczyny już mi nerwy trochę przeszły więc mogę pisać bez słów na k.. i h... :evil:

Aga niestety obcas szlak trafił właśnie przez booking :evil: Obiekt w którym miałam ponad rok rezerwację na wakacje zakończył współpracę z bookingiem :!: A ta szanowna firma stwierdziła, że w takiej specyficznej sytuacji to oni mogą mi tylko wysłać linka do obiektów w okolicy. Obiekty dostałam ale ceny za moją czwórkę poniżej 6.500,00 już nie :!:
Teraz tylko się cieszę, że nie kupiłam biletów na samolot do tego Rzymu :!: (pocieszam się, że nadrobię, kiedyś :wink: )
To tak w skrócie ale miło nie było :oops:

Beatka, tak kupiłam bilety na Teneryfę i mam już zaklepany i przedpłacony nocleg.
A czemu twoim rodzicom odwołali rezerwację :?:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.05.2018 10:09

Beata W. napisał(a):Dziewczyny już mi nerwy trochę przeszły więc mogę pisać bez słów na k.. i h... :evil:

Aga niestety obcas szlak trafił właśnie przez booking :evil: Obiekt w którym miałam ponad rok rezerwację na wakacje zakończył współpracę z bookingiem :!: A ta szanowna firma stwierdziła, że w takiej specyficznej sytuacji to oni mogą mi tylko wysłać linka do obiektów w okolicy. Obiekty dostałam ale ceny za moją czwórkę poniżej 6.500,00 już nie :!:
Teraz tylko się cieszę, że nie kupiłam biletów na samolot do tego Rzymu :!: (pocieszam się, że nadrobię, kiedyś :wink: )
To tak w skrócie ale miło nie było :oops:

Beatka, tak kupiłam bilety na Teneryfę i mam już zaklepany i przedpłacony nocleg.
A czemu twoim rodzicom odwołali rezerwację :?:

No to lipa straszna :roll: ,
ale Tene też fajna (no Tony ciągle tam chyba po coś lata :lol: )
To kiedy te Kanarki? :mrgreen:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 10:18

mysza73 napisał(a):

No to lipa straszna :roll: ,
ale Tene też fajna (no Tony ciągle tam chyba po coś lata :lol: )
To kiedy te Kanarki? :mrgreen:[/quote]

No jak Tony lata to chyba nie jest źle, Kanarki w myślach były od dawien dawna ale raczej obstawiałam na jakieś ferie. A tu przypadkiem będą w wakacje :lol:
Wylot 13.08 z Wrocławia :lol:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8662
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.05.2018 11:26

Beata W. napisał(a):Dziewczyny już mi nerwy trochę przeszły więc mogę pisać bez słów na k.. i h... :evil:
...


Mega niefajnie. Współczuje.

Rzym i Apulia poczekają :smo: .
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.05.2018 11:31

Kanarki fajna sprawa :D Też o nich myślę intensywnie, ale na po sezon, w ferie zimowe jakoś nie jestem przekonana... Za mną Lanzarotte dzikawa chodzi :D Z ciekawe kiedy i za ile trafiłaś loty i skąd? (nie wiem kiedy polować...)

Beata W. napisał(a):Aga niestety obcas szlak trafił właśnie przez booking :evil: Obiekt w którym miałam ponad rok rezerwację na wakacje zakończył współpracę z bookingiem :!: A ta szanowna firma stwierdziła, że w takiej specyficznej sytuacji to oni mogą mi tylko wysłać linka do obiektów w okolicy. Obiekty dostałam ale ceny za moją czwórkę poniżej 6.500,00 już nie :!:

A czemu twoim rodzicom odwołali rezerwację :?:

Bardzo podobna sytuacja..... Zostali poinformowani (lot za 2 tyg.), że obiekt zamyka działalność i ich rezerwacja zostaje anulowana. Nic nie zaproponowali, dopiero po telefonach podesłali link do jednego app. w zbliżonej cenie, ale app. miała jedną sypialnię (a muszą mieć 2 niezależne, bo jadą z innym małżeństwem) i co ciekawe i najśmieszniejsze, w ich terminie ten zaproponowany app. był niedostępny :lol: Napisali też, że oprócz linku nic więcej nie mogą pomóc, choć na call cent. jedna z dwóch Pań deklarowała zwrot różnicy w cenie przy wynajmie innego app. Nie wiem na razie na czym stanęło, dziś się dowiem. A co ciekawe, jakoś początkiem roku, chciałam obejrzeć ten app. i na mapce na bookingu w terminie zarezerwowanym przez rodziców nie było pineski tego obiektu, nawet czerwonej jak jest obiekt zajęty :idea: . Zapaliło mi się światełko w głowie i kontakt z booking, oni z odpowiednikiem w Hiszpanii i mail z potwierdzeniem, że wszystko ok, ich rezerwacja jest potwierdzona i czekają na rodziców w tym terminie... a teraz taki numer...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 11:34

marze_na napisał(a):
Beata W. napisał(a):Dziewczyny już mi nerwy trochę przeszły więc mogę pisać bez słów na k.. i h... :evil:
...


Mega niefajnie. Współczuje.

Rzym i Apulia poczekają :smo: .


Do śmiechu mi nie było :evil: A do tego jeszcze taka niespodzianka spotkała nas na majówce :evil:
Włochy muszą poczekać :cry: Może uda się rozłożyć w czasie na jakieś krótsze wyjazdy w miarę możliwości czasowych i finansowych :lol:
Jak mi się spodoba Wasze wrocławskie lotnisko to zapoluję na bilety do Bari :lol:

PS. I tak czekam na relację z Apulii :lol:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.05.2018 11:38

Beata W. napisał(a):
PS. I tak czekam na relację z Apulii :lol:

Ja nie śmiałam o tym wspominać :roll: ... Mrooczki, ogarnijcie się :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 11:49

piekara114 napisał(a):Kanarki fajna sprawa :D Też o nich myślę intensywnie, ale na po sezon, w ferie zimowe jakoś nie jestem przekonana... Za mną Lanzarotte dzikawa chodzi :D Z ciekawe kiedy i za ile trafiłaś loty i skąd? (nie wiem kiedy polować...)

Beata W. napisał(a):Aga niestety obcas szlak trafił właśnie przez booking :evil: Obiekt w którym miałam ponad rok rezerwację na wakacje zakończył współpracę z bookingiem :!: A ta szanowna firma stwierdziła, że w takiej specyficznej sytuacji to oni mogą mi tylko wysłać linka do obiektów w okolicy. Obiekty dostałam ale ceny za moją czwórkę poniżej 6.500,00 już nie :!:

A czemu twoim rodzicom odwołali rezerwację :?:

Bardzo podobna sytuacja..... Zostali poinformowani (lot za 2 tyg.), że obiekt zamyka działalność i ich rezerwacja zostaje anulowana. Nic nie zaproponowali, dopiero po telefonach podesłali link do jednego app. w zbliżonej cenie, ale app. miała jedną sypialnię (a muszą mieć 2 niezależne, bo jadą z innym małżeństwem) i co ciekawe i najśmieszniejsze, w ich terminie ten zaproponowany app. był niedostępny :lol: Napisali też, że oprócz linku nic więcej nie mogą pomóc, choć na call cent. jedna z dwóch Pań deklarowała zwrot różnicy w cenie przy wynajmie innego app. Nie wiem na razie na czym stanęło, dziś się dowiem. A co ciekawe, jakoś początkiem roku, chciałam obejrzeć ten app. i na mapce na bookingu w terminie zarezerwowanym przez rodziców nie było pineski tego obiektu, nawet czerwonej jak jest obiekt zajęty :idea: . Zapaliło mi się światełko w głowie i kontakt z booking, oni z odpowiednikiem w Hiszpanii i mail z potwierdzeniem, że wszystko ok, ich rezerwacja jest potwierdzona i czekają na rodziców w tym terminie... a teraz taki numer...


Ja kupowałam bez większego polowania bo czas mi na to nie pozwolił, aczkolwiek przed feriami się interesowałam cenami.
Teraz robiłam rozeznanie jakiś tydzień, najtaniej było z Berlina ale dojazd ode mnie plus duży koszt parkingu zweryfikowały tą cenę. Ostatecznie lecimy z Wrocławia za 2400 za 4 osoby :lol:

Jeśli chodzi o booking też do nich dzwoniłam bo wiedziałam, że obiekt zakończył współpracę. Pani mi powiedziała, że zawarte rezerwacje będą aktualne a gdyby coś to oni znajdują nowy obiekt i zwracają różnicę w cenie ( ponieważ mieliśmy już taką sytuację nie miałam im powodu nie wierzyć ). Rzeczywistość okazała się inna :cry:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 15.05.2018 12:00

No właśnie dojazd do Berlina i parking i już tanio się nie robi... Lecicie na 2 tygodnie? Pocieszające, że na Kanarach tanie samochody i tanie paliwo...
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 12:17

piekara114 napisał(a):No właśnie dojazd do Berlina i parking i już tanio się nie robi... Lecicie na 2 tygodnie? Pocieszające, że na Kanarach tanie samochody i tanie paliwo...


Dlatego lecimy z Wrocławia, tam mamy 300 w jedną stronę i parking na 14 dni za 80zł :) Samochody tanie :wink:
a z paliwem mnie pocieszyłaś bo jeszcze nie sprawdzałam.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8662
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 15.05.2018 12:20

Beata W. napisał(a):Jak mi się spodoba Wasze wrocławskie lotnisko to zapoluję na bilety do Bari :lol:

Lotnisko mamy super :!: Tak super, że z żadnego innego nie chce mi się latać :oczko_usmiech: .



mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):PS. I tak czekam na relację z Apulii :lol:

Ja nie śmiałam o tym wspominać :roll: ... Mrooczki, ogarnijcie się :smo:

Naprawdę nie mamy kiedy :? :roll: . Wszystkie weekendy w rozjazdach, w pracy młyn, po pracy działka ... Ale relacja będzie na pewno, bo Apulia piękna :hearts: .
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 15.05.2018 12:42

marze_na napisał(a):Lotnisko mamy super :!: Tak super, że z żadnego innego nie chce mi się latać :oczko_usmiech: .


No to sprawdzę to :lol:
mi też by się nie chciało ale stwierdziłam, że za 1.000,00 różnicy w biletach to zwiedzę wrocławskie lotnisko :lol:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Weekendowe wędrówki myszy: COSTA BLANCA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 16.05.2018 23:02

mysza73 napisał(a):Trzeba kończyć Walencję, bo jakoś z tą maturą mnie się ona kojarzy ... :roll:
(...)
Niestety to jeszcze nie koniec :lool:

Coś tu dziś cichutko w temacie Walencji, a przecież obiecałaś cd.... :roll: Oblewasz koniec matur czy jak?... 8) :oczko_usmiech:

Dziś angol ustny 100% :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Weekendowe wędrówki myszy: RZYM - strona 233
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone