Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WEEKEND MAJOWY

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
GrubSoN `
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 28.01.2012
WEEKEND MAJOWY

Nieprzeczytany postnapisał(a) GrubSoN ` » 17.03.2013 12:28

Witam, razem z moją rodziną chcielibyśmy pojechać do Chorwacji na tzw. weekend majowy. Termin to ok 01.05-07.05.2013r. Moje pytanie brzmi: Gdzie pojechać ? Interesują mnie spokojne miejsca gdzie można odpocząć z żoną i 2 dzieci (14 - 8 lat). Dobrze by było jakbyśmy mogli coś jeszcze zobaczyć. Proszę o propozycje :wink:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.03.2013 20:00

GrubSoN ` napisał(a):Witam, razem z moją rodziną chcielibyśmy pojechać do Chorwacji na tzw. weekend majowy. Termin to ok 01.05-07.05.2013r. Moje pytanie brzmi: Gdzie pojechać ? Interesują mnie spokojne miejsca gdzie można odpocząć z żoną i 2 dzieci (14 - 8 lat). Dobrze by było jakbyśmy mogli coś jeszcze zobaczyć. Proszę o propozycje :wink:



Na tak krotki czas proponuje Ci wyspe Cres.
Z Twojego miasta sporo blizej, wyspa ma sporo uroku, jest co zobaczyc.

Oczywiscie mozesz jechac tez w okolice Splitu czy Dubrownika ale musisz wtedy doliczyc po pare godzin wiecej na dojazd a przy 7 dniach...

:)
marco6669
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) marco6669 » 02.04.2013 12:26

Poszukaj, poszperaj :) zawsze znajdzie sie coś ciekawego. Szkoda siedzieć w domu i marnować czas. Lepiej pozwiedzać, poznać nowych ludzi, poznać świat! http://www.tanie-loty.com.pl/tanie-loty ... gkoku.html a może się komuś przyda :) polecam :)

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone