Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wczoraj wróciliśmy z TUCEPI - jakieś pytania?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aagaa
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 19.08.2008
Re: pytanie do Piotra

Nieprzeczytany postnapisał(a) aagaa » 22.08.2008 12:30

piciu_p napisał(a):
aagaa napisał(a):Ok 10.9 wybieramy się do Tucepi, jedziemy w 4 osoby dorosłe i 3 dzieci: 5, 3 lat i 11 miesięcy, więc zainteresowani jesteśmu ładną plażą z płytkim zejściem, placem zabaw i innymi atrakcjami dla dzieci które opisałeś, lokalizacja kwatery też fajna i ten internet, może mógłbyś podać jakieś namiary na kwaterę w której mieszkaliście (oczywiście jeżeli jesteście zadowoleni) może masz dla nas jeszcze jakieś rady?
Zdjęcia ładne, śliczna córeczka, pozdrawiam. agnieszka.


w Tucepi plaże łagodnie schodzą do morza. Są miejsca gdzie jest drobniejszy kamyszek i miejsca z wiekszymi kamieniami. My chodziliśmy na plażę zaraz przy "cypelku", ktory osłaniał troszeczkę od fal, ale za to nie ma tam cienia - potrzebny parasol.
Na nogi sandałki piankowe, wiaderko, łopatki. Moja córeczka bardzo lubi bawić sie kamieniami więc nie było problemu.


Podaj może @, to prześlę wiecej info i zdjec z kwater - bo forum strasznie wolno mi chodzi.
pozdrawiam
Piotr



adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
będę wdzięczna za wszelkie informacje
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 23.08.2008 07:04

Witam. A ja byłem w Tucepi w szczycie sezonu i też nie narzekam. Faktycznie na plaży było dośc dużo ludzi ale zawsze jakaś miejscóweczka sie znalazła, apoza tym zawsze można zostawić koc i już mamy miejsce. W restauracjach przy promenadzie zawsze były wolne miejsca, nigdy nie mieliśmy z tym żadnego problemu. Jeśli chodzi o dyskotekę to jest jedna, nazywa się Michigan, znajduje się ona przy promenadzie, za hotelem Afrodyta idąc dalej w stronę Makarskiej. Jest to drink-bar przy samej promenadzie, około 23 jest już full ludzi i praktycznie brak miejsc, w każdym razie nie widziałem o tej porze baletów, raczej nie byłem tam po tej godzinie byc może rozkręcało się trochę później. We wtorki i piątki na skwerze przy marinie zawsze były jakieś występy, z bardzo fajną " Ribarska noc". Tucepi jak najbardziej polecam... Tłok to jest w Makarskiej i Mielnie albo Łebie.
:lol:
PatCym
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) PatCym » 25.08.2008 11:24

Zgadzam się z "dede", ja byłem w Tucepi w szczycie szczytów 01.08-15.08 i jakoś mi tłumy nie przeszkadzały.
Dużo restauracji gwarancją znalezienia wolnego miejsca, dużo ludzi gwarancją świeżego jedzenia w knajpach.
A jeśli chodzi o miejscówkę na plaży to miałem taki sposób,
że rano jak szedłem po świeże pieczywko to zabierałem ze sobą dwie karimaty i parasol i rezerwowałem sobie już najlepsze miejsce przy wodzie. Oczywiście pokój miałem 30m od plaży więc nie miałem daleko.

Pozdrawiam
bartosz-w
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartosz-w » 29.08.2008 00:56

Witam

Gdzie w Tucepi najlepiej wymienić euro, tzn czy jest tam jakiś bank?
dede
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 209
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dede » 30.08.2008 09:50

Spokojnie wymienisz euro, przy promenadzie jest co najmniej kilka punktów, gdzie można to zrobić.
Missiek
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 07.08.2008
Apartamenty Tucepi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Missiek » 30.08.2008 10:59

Witam.
Dede i Patcym moglibyście mi podac namiary na apartamenty w Tucepi, te w których byliście? Najlepiej adresy i tel. Będę bardzo wdzieczny. Mój mail : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 30.08.2008 11:38

Tutaj tez jest watek o Tucepi i jakes adresiki apartamentow ;).
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=20732&start=15
belcia
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) belcia » 15.09.2008 16:11

My tez planowaliśmy jechać do Tucepi bo chcieliśmy z założenia małe spokojne miasteczko bo tłumów nie znosimy Jak wjechaliśmy w niedziele 01.09 przed południem do Tucepi i zobaczyliśmy te tłumy ludzi to miny Nam zrzedły Postanowiliśmy pojechać dalej zobaczyć co się będzie działo w innych miejscowościach Zjechaliśmy do sąsiedniej Podgory i to już był jak dla Nas strzał w dziesiątkę Do Tucepi poszliśmy na spacer zobaczyć jak wygląda w pierwszym tygodniu września i nadal było bardzo dużo ludzi
Podsumowując: Tucepi jak chyba wszystkie miasteczka na Riwierze Makarskiej jest piękne ale jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju warto pojechać gdzieś indziej i poszukać czegoś dla siebie a napewno coś znajdziecie

Pozdrawiam
Justek79
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justek79 » 16.09.2008 10:47

czy mogłabym prosic o namiary na apartament w Tucepi. mam zamiar wybrac się w drugiej połowie czerwca 2009r. z 3 letnią córeczkę. Dziękuję
Gryfol
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 15.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gryfol » 17.02.2009 16:49

sybexgroup napisał(a):Tak jak w temacie wczoraj wrócilismy po 7 dniowym pobycie z TUCEPI jeśli macie pytania - pytajcie ? chętnie odpowiemy .


pozdro


Czy kojarzycie tą kwaterę?
http://www.tucepi.com/radic/

Mam tam wstępną rezerwację, ale nie jestem pewien czy nie ma tu jakiegoś (brzydko mówiąc) wałka.

Kwaterę znalazłem przez stronkę http://www.tucepi.com/privatni/index.html#

Czy Jadranka nie jest za blisko tej kwatery?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.02.2009 16:57

Gryfol napisał(a):Czy kojarzycie tą kwaterę?
http://www.tucepi.com/radic/

Mam tam wstępną rezerwację, ale nie jestem pewien czy nie ma tu jakiegoś (brzydko mówiąc) wałka.


http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=217 ... ight=radic
mroków
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mroków » 02.03.2010 12:38

Gryfol napisał(a):
sybexgroup napisał(a):Tak jak w temacie wczoraj wrócilismy po 7 dniowym pobycie z TUCEPI jeśli macie pytania - pytajcie ? chętnie odpowiemy .


pozdro


Czy kojarzycie tą kwaterę?
http://www.tucepi.com/radic/

Mam tam wstępną rezerwację, ale nie jestem pewien czy nie ma tu jakiegoś (brzydko mówiąc) wałka.

Kwaterę znalazłem przez stronkę http://www.tucepi.com/privatni/index.html#

Czy Jadranka nie jest za blisko tej kwatery?


Czy byłes w tym apartamencie i jak wrażenia ja sie wybieram w tym roku i też sie boje czy nie będzie to kicha .
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wczoraj wróciliśmy z TUCEPI - jakieś pytania? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone