Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

warunki wiatrowe peljesac w czerwcu - windsurfing

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szybbkki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 03.06.2008
warunki wiatrowe peljesac w czerwcu - windsurfing

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 01.02.2011 00:45

Witam! Bardzo prosze o informacje jak wygladaja statystyki wiatrowe na PELJESACU w polowie czerwca? Dzieki i pozdrawiam, Michal
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 01.02.2011 01:30

Po statystyki sięgnij do windguru.cz

Ja Ci mogę napisać co widziałem przez dwa tygodnie w 2003 i 2004 (koniec czerwca, początek lipca). Przy normalnej wyżowej pogodzie, rano flauta, wieczorem flauta, a w dzień 4-6 z NW.

pozdrav K
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 01.02.2011 09:31

Jeśli idzie o windsurfing to nie patrz na statystyki dla Peljesaca tylko dla miejscowości Vigajn i Kuciste , to mekka tego sportu w tym rejonie .

Obie miejscowości położone za przesmykiem miedzy Orebiciem a Korculą , tam wieje nawet wtedy gdy w innych miejscach jest flauta :D .
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 01.02.2011 17:10

To co napisałem wyżej dotyczyło właśnie Viganja. Nie napisałem tego wprost, bo jakoś tak mi się automatycznie kojarzy Pelješac + windsurfirg = Viganj i Kučiste.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.02.2011 18:32

tylko się podczepiem, bo może temat się rozwinie, a jestem mocno zainteresowany?

aloha, Krystof
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 01.02.2011 18:43

Krystof napisał(a):tylko się podczepiem, bo może temat się rozwinie, a jestem mocno zainteresowany?

aloha, Krystof


Rzuć pytaniami, będzie większa szansa na rozwinięcie tematu.

pozdrav K
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 01.02.2011 19:53

Rzuć pytaniami, będzie większa szansa na rozwinięcie tematu.


dzięki!!!
ale nieprecyzyjnie się wyraziłem ... zakotwiczyłem się tu na wszelki wypadek, bo wszystko co dotyczy ws jest mi bliskie :wink:

w tym roku ruszam na podbój Andaluzji, więc pływanie pomiędzy Korculą a Peljesaczem odpada :?
może uda mi się za to popróbować sił w Tarifie!? zobaczymy ...

póki co - kotwica w temacie i jeszce raz dzięki za gotowość! pozdrawiam, Krystof

PS. konkret?
może ktoś chce spuścić używaną bezkamberową ósemkę po kosztach :wink: L.
szybbkki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 02.02.2011 01:40

armar napisał(a):Jeśli idzie o windsurfing to nie patrz na statystyki dla Peljesaca tylko dla miejscowości Vigajn i Kuciste , to mekka tego sportu w tym rejonie .

Obie miejscowości położone za przesmykiem miedzy Orebiciem a Korculą , tam wieje nawet wtedy gdy w innych miejscach jest flauta :D .


Witam. Bylem 2 razy w Kuciste - tylko zawsze na koncowce wakacji ;-). W tym roku planujemy wyjazd ponownie, ale tym razem w czerwcu. Wiem, ze jak grzeje to termika raczej nie zawodzi - jednak zastanawiam sie jak moze byc w czerwcu? Michal
szybbkki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybbkki » 02.02.2011 01:48

Krystof napisał(a):
Rzuć pytaniami, będzie większa szansa na rozwinięcie tematu.


dzięki!!!
ale nieprecyzyjnie się wyraziłem ... zakotwiczyłem się tu na wszelki wypadek, bo wszystko co dotyczy ws jest mi bliskie :wink:

w tym roku ruszam na podbój Andaluzji, więc pływanie pomiędzy Korculą a Peljesaczem odpada :?
może uda mi się za to popróbować sił w Tarifie!? zobaczymy ...

póki co - kotwica w temacie i jeszce raz dzięki za gotowość! pozdrawiam, Krystof

PS. konkret?
może ktoś chce spuścić używaną bezkamberową ósemkę po kosztach :wink: L.


czy byles moze na BOLU? Zastanawiam sie czy nie urozmaicic wyjazdu po tygodniu zmienic miejscowke w tym roku? Pozdr. Michal
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 04.02.2011 12:01

czy byles moze na BOLU?


to do mnie, czy do Rekina?

bo jak do mnie, to niestety - nie pływałem nigdy w Chorwacji :@(
o Bolu trochęmasz tutaj: http://www.croatia-beaches.com/windsurfing/brac_bol_beach.htm

o innych na tym samym portalu tutaj: http://www.croatia-beaches.com/windsurfing/windsurfing_beach_croatia.htm

z tego, co sądzę, to pływanie w Chorwacji (poza określonymi miejscówkami) jest kichowate - wybrzeże jest skalisto-kamieniste, a co ważniejsze - nie dmucha (oczywiście cały czas piszę ogólnie o wybrzeżu, a nie spotach)

chciałbym się mylić i - jeśli tak jest - napiszcie koniecznie ;@)

pozdrawiam, Krystof
kington
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kington » 14.04.2011 23:50

Jeżeli chodzi o informacje konkretnie na temat windsurfingu zapraszam na www.hotis.pl/forum :) Bardzo przyjemna atmosfera, porady od doświadczonych instruktorów, zawodników, jak choćby mistrz juniorów w wave'ie Karol Polański i wielu innych :)

Pozdrawiam!

PS Jeżeli "reklamowanie" innych portali jest zabronione to z góry przepraszam, za niewiedzę :oops:
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 15.04.2011 11:32

Do: Krystof
Jeśli Cie interesuje to 7,5 metra Pacific to moge sprzedać bo nie używam
kington
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kington » 15.04.2011 22:03

krystian186 a tak konkretniej to jaki model?[/b]
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 16.04.2011 19:14

7.0 troszkę przymały ... :@(
Ostatnio edytowano 19.04.2011 14:26 przez Krystof, łącznie edytowano 1 raz
krystian186
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 27.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian186 » 18.04.2011 08:50

Żagiel to dokładnie Pacific Phaze....ale po dokładnym sprawdzeniu wyszło że ma tylko 7 metrów (myślałem że jest większy)....więc nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
warunki wiatrowe peljesac w czerwcu - windsurfing
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone