Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warsztat samochodowy StariGrad, Jelsa

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008
Warsztat samochodowy StariGrad, Jelsa

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 04.09.2013 14:07

Witam.
Może ktoś z Was wie, czy jest w StariGradzie lub Jelsie na wyspie Hvar jakiś warsztat samochodowy?
Pani Katarzyno, może Pani podpowie? :)
Potrzebuję wymienić łącznik stabilizatora, bo mi się urwał na dziurze.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 04.09.2013 14:32

Spytaj właściciela apartamentu w którym mieszkasz. Na pewno ma samochód i go gdzieś naprawia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2013 16:19

grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 04.09.2013 22:31

Janusz Bajcer napisał(a):http://www.geodruid.com/places/HR:croatia/jelsa:69440/auto-service-maintenance:30


Byłem tam i niestety lipa... ;/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2013 22:44

A gospodarz kwatery nie zna żadnego mechanika :?:

Pisz do Kasi na PW :idea:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 04.09.2013 22:51

Nie wiem czy sprawa duża, czy mała - ale w 2008 w Starim Gardzie, na nadbrzeżu Novo Riva (to od strony południowej), w miejscu bodajże gdzie dochodzi ulica Bogdanica - w sklepie z częściami załatwiałem klocki do Toyoty Ave.
Przypłynęły następnego dnia ze Splitu.
Facet ze sklepu miał jakiegoś gościa, który zaraz mi je wprawił (w sumie wszystko wyszło taniej jak w Polsce).
Poza tym nad sklepem - gdzieś w tej okolicy jest wulkanizator.

Co do poważniejszych spraw to w Hvarze jest warsztat - 2-ch mechaników ... ale strasznie zarobionych.
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 06.09.2013 21:13

Problem rozwiązany.
Jakby ktoś kiedyś potrzebował jakieś części do auta na wyspie to w Stari Gradzie podejść do sklepu Auto Galle. Na zamówienie sprowadza gość na następny dzień :)

Jeżeli chodzi o mechanika to także w Stari Gradzie jest Auto Rudan i tam pracuję Antonio :)

Może kiedyś się komuś przyda.

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Warsztat samochodowy StariGrad, Jelsa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone