Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ????

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011
Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 15.06.2011 19:10

niech ktoś się wypowie jak wygląda trasa z W-wy do Piotrkowa (gierkówka) wiem że są remonty ale czy można jechac ile się traci czy są korki itp. ? Jadę z Mazur 3 lipca do Cro inie chcę trafic na zator więc myślę jechac przez Łódź i potem do Piotrkowa i na Katowice,
pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2011 19:49

Katastrofa, w Tomaszowie Mazowieckim (obok zakładów Paradyż) odbijaj na Spałę i Białobrzegi nad Pilicą i kombinuj dalej na Warkę lub Warszawę dwupasmówką. Radzę omijać Warszawę chyba,że będziesz jechał nocą.(korki wielogodzinne)

Ps. Odwróć kolejność jazdy, podałem drogę z południa na Mazury. A tak w ogóle, to lepiej pruj na Radom, Kraków i tam dopiero wybierz drogę dalej.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 15.06.2011 20:06

Właśnie wróciłam z tej trasy i....niestety jest to katastrofa, większość trasy to zwężenie do jednego pasa i dramatyczna ilość samochodów, ten odcinek to w zasadzie niekończący się korek.....
Zdecydowanie polecam szukanie innej drogi :(
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.06.2011 20:08

aga2 napisał(a):Właśnie wróciłam z tej trasy i....niestety jest to katastrofa, większość trasy to zwężenie do jednego pasa i dramatyczna ilość samochodów, ten odcinek to w zasadzie niekończący się korek.....
Zdecydowanie polecam szukanie innej drogi :(

Czyli prędkości jak dla Ciebie, w sam raz :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2011 20:51

TU trochę widać "kłopoty" na trasie.
Z Mazur :?: ...może samolotem :?: :lol: , bo o alternatywną trasę raczej trudno :?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2011 20:54

aga2 napisał(a):Właśnie wróciłam z tej trasy i....niestety jest to katastrofa, większość trasy to zwężenie do jednego pasa i dramatyczna ilość samochodów, ten odcinek to w zasadzie niekończący się korek.....
Zdecydowanie polecam szukanie innej drogi :(

A Ty z Poznania "na okrągło" do Wawy jeździsz...Tej :?: :wink: :lol:
HAncur
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 695
Dołączył(a): 29.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HAncur » 15.06.2011 23:16

Koleżanka jeździ często z Warszawy do Cieszyna w taki sposób: Radom, Kielce .. do Miechowa. Tam odbija na Olkusz i dalej w stronę Katowic i Cieszyna. My też tak mamy zamiar jechać za miesiąc.
gemidow
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemidow » 16.06.2011 05:11

Uff, to dobrze, że nei wybrałem tej drogi. Bo jakbym teraz miał zmieniac to bym sie lekko spiął. Ja jade na Radom>Kraków>Chyzne>Budapeszt.
Z tego co czytałem na forum i słyszałem od znajomego to droga na Kraków się duzo polepszyła a gierkówka to obecnie tragedia przez prowadzone remonty
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 16.06.2011 06:58

Trase z Warszawy na Piotrków najlepiej pokonać w nocy wtedy się jakoś jedzie.Jade w tym kierunku raz w tygodniu i najgorszy odcinek jest od Huty Zawadzkiej do Rawy Maz. i od Tomaszowa do Piotrkowa MASAKRA :devil:
Ja w tym roku jadąc do HR chcę pokonać polskie drogi właśnie nocą.

SZEROKOŚCI I CIERPLIWOŚCI :D
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 16.06.2011 07:45

Większość prac na odcinku Rawa - Tomaszów ma zostać zakończona do 30 czerwca, pozostaną prawdopodobnie tylko 2 miejsca z robotami. Zobaczymy jak przejazd będzie wyglądał na początku lipca.

Niestety zdecydowanie gorzej wygląda odcinek Mszczonów - Rawa. Tam prace potrwają do końca wakacji.


Kombinuję, aby od Warszawy pojechać na Grójec lub Białobrzegi i wskoczyć na gierkówkę za Rawą.
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 16.06.2011 07:50

slapol napisał(a):
aga2 napisał(a):Właśnie wróciłam z tej trasy i....niestety jest to katastrofa, większość trasy to zwężenie do jednego pasa i dramatyczna ilość samochodów, ten odcinek to w zasadzie niekończący się korek.....
Zdecydowanie polecam szukanie innej drogi :(

A Ty z Poznania "na okrągło" do Wawy jeździsz...Tej :?: :wink: :lol:

ta, oczywiście ;) uwielbiam jeździć po naszych "cudownych" drogach i to tak w ramach rozrywki, Tej :)

A Ty Bocian, nie bądź taki do przodu ;) :)
gosciak
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 16.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosciak » 16.06.2011 07:52

Jadę przez Mrągowo potem albo przez Szczytno na Ciechanów-Łowicz-Łódź i jedynką do Piotrkową Tryb. lub Warszawa-Radom-Kielce-Kraków-Kalwaria-Wadowice--Żywiec-Zwardoń jechał ktoś tą trasą??? Poza tym ja chcę wyjechać ok. 3-4 rano w niedzielę w Warszawie będzę ok. 6tej rano może jednak ruchu nie będzie na gierkówce?
tatamarcela
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 14.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tatamarcela » 16.06.2011 10:32

gosciak napisał(a):Jadę przez Mrągowo potem albo przez Szczytno na Ciechanów-Łowicz-Łódź i jedynką do Piotrkową Tryb. lub Warszawa-Radom-Kielce-Kraków-Kalwaria-Wadowice--Żywiec-Zwardoń jechał ktoś tą trasą??? Poza tym ja chcę wyjechać ok. 3-4 rano w niedzielę w Warszawie będzę ok. 6tej rano może jednak ruchu nie będzie na gierkówce?


Mrągowo moje kochane:D

jeśli chcesz jechać na Wawę to kieruj się przez Ostrołękę, przez Szczytno za dużo zakrętasów.

wczoraj rozmawiałem z kolega z pracy z oddziału w Krakowie, który potwierdził, ze droga Kraków-Kalwaria-Wadowice-Żywiec-Zwardoń jest bardzo dobrą i szybką trasą.
tak właśnie będę jechał w środę 22 czerwca - wcześniej oczywiście przez Radom i Kielce.
arabesqa74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 26.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) arabesqa74 » 16.06.2011 11:10

Miłego wypoczynku i - jeżeli to nie kłopot, to napisz jak droga. Ja jadę na początku sierpnia, więc świeże wieści w cenie 8)
Witold P.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Witold P. » 16.06.2011 12:49

Jechałem na majowy weekend do Węgorzewa właśnie przez Warszawę.
Potwierdzam wszystkie wcześniejsze rady. Odcinek Warszawa Piotrków Trybunalski omijaj z daleka. Z Węgorzewa wracałem przez Nidzicę/Mławę/Płock/Łódź. W Łodzi wskakuj na 1 i w ten sposób ominiesz ten remontowany odcinek. Za Piotrkowem jest jeszcze kilka kilometrów remontowanego odcinka. To już pesteczka.
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Warszawa-Piotrków jak wygląda trasa ????
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone