Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Warszawa - CRO - najlepsza trasa z przyczepą kempingową?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010
Warszawa - CRO - najlepsza trasa z przyczepą kempingową?

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 10.07.2011 15:35

Wybieramy się 22.07. na Pag. Na jaką trasę się zdecydować, bo im więcej czytam tym większy mętlik w głowie. Remonty od Warszawy do Piotrkowa itd. , alternatywa przez Radom - Katowice - do 7 ??. Przez jakie przejście graniczne - - w Czechach czy Słowacji? Wiem że można na Was liczyć.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2011 17:41

Mam podobnie, tylko okolice Trogiru

Warszawa, Kraków lub Warszawa, Białobrzegi nad Pilicą, Spała, Gierkówka i dalej

Zwardoń, droga D1, D2, 86 , Zagrzeb, Karlovac, stara 1, zjazd nr 13 na A1 . Z W-wy z przyczepą.

Ps. Ja osobiście przez Spałę, na "Gierkówce" zostają tylko dwa koki między Tomaszowem Mazowieckim a Piotrkowem Trybunalskim.
TOMEK_R-m
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) TOMEK_R-m » 10.07.2011 20:34

Panowie - jeśli wyruszacie z Warszawy za dnia i przez Polskę musicie jechać również za dnia to nie jedźcie na Piotrków 8-ką. Wybierzcie 7-kę do Radomia ekspresówka (60km), od Skarżyska do Chęcin (też ok 50km) również ekspresówka. W Jędrzejowie odbijajcie na Zawiercie i dalej na Śląsk. Trochę Was na 7-demce przyblokuje Radom (dwa ronda i dwa światła) i odcinek przed Jędrzejowem ale na całej trasie macie dwa pasy w każdym kierunku lub co najmniej jeden ale z szerokim poboczem. A od Jędrzejowa w kierunku na Śląsk ruch nie jest na tyle duży żeby się jakoś specjalnie dłużyło. Aha z Zawiercia odbijcie na Dąbrowę Górniczą to ominiecie też Siewierz.
JACCO
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 22.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACCO » 10.07.2011 21:34

Smoki jednak "7", nie boisz się tych remontów? Ja wymyśliłem sobie wyjazd wieczorem tak aby w nocy przelecieć przez polskię, tylko nie wiem?? W tamtym roku przekraczałem granicę przez Cieszyn, teraz zastanawiam się nad Zwardoniem. Przez Węgry to raczej nie będę próbował śmigać? Trzeba chba w Słoweni jak piszą na forum ominąć płatną autostradę.

Smoki - - Jaki kemping wybrałeś i kiedy ruszasz?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.07.2011 22:42

JACCO napisał(a):Smoki jednak "7", nie boisz się tych remontów? Ja wymyśliłem sobie wyjazd wieczorem tak aby w nocy przelecieć przez polskię, tylko nie wiem?? W tamtym roku przekraczałem granicę przez Cieszyn, teraz zastanawiam się nad Zwardoniem. Przez Węgry to raczej nie będę próbował śmigać? Trzeba chba w Słoweni jak piszą na forum ominąć płatną autostradę.

Smoki - - Jaki kemping wybrałeś i kiedy ruszasz?


Tak jak napisał Tomek przez Jędrzejów też jest dobry wybór. Ja jednak wolę przez Spałę.

Od Tomaszowa do Piotrkowa jest remont drogi, ale da się przeżyć. Jeżdżę dość często tamtą drogą.

Jadąc przez Zwardoń zwalnia się w okolicach Żywca i Milówki. W tamtym roku odcinek około 10-15 kilometrów od Zwardonia w głąb Słowacji był w marnym stanie ( szczególnie nawierzchnia). Słowacy jednak budowali nową drogę i mam nadzieję, że w tym roku będzie trochę lepiej.

Kempingi? :lol: Wiem, że w Dalmacji. Zawsze bez rezerwacji, a decyzja gdzie konkretnie w ostatniej chwili na miejscu.

Co do terminu pisz na gg lub na email :wink:

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Warszawa - CRO - najlepsza trasa z przyczepą kempingową?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone