Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Prezes_07
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prezes_07 » 21.03.2010 11:24

Kolego grzesasia byłeś w apartamencie Biser w tucepi, ja właśnie zastanawiam się nad wyborem tego miejsca, ja nie mogę się zdecydować w ogóle na jakiś konkretny rejon choć skupiłem się na riwierze makarskiej, okolicach omiś. Jedziemy w 2 pary. i interesuje nas tam apartament 4+1 z BISERA mógłbyś opisac wrażenia?? jak wygląda to wszystko tam na miejscu?? sklepy, plaża... może przez meila się porozumiemy.... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl napisz prosze jak możesz.
zukve
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zukve » 22.03.2010 23:47

Ja mogu pomoći -apartmani u Ninu-Zadar-pješčane plaže -pošaljite mail na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :P :P
kama0
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kama0 » 20.02.2017 10:38

Witam,

Odgrzebuję stary wątek, czy ktoś ma może namiar na dom w Rogoznicy, który polecała mika33?
Jeśli tak, bardzo proszę o namiar na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziekuję
dagmarat
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.02.2017
Re: bardzo proszę o namiary na tą kwaterę: joannagrzyb@op.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagmarat » 20.02.2017 13:12

kijaneczka napisał(a):
mika33 napisał(a):Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: , ale mogę indywidualnie wysłać na skrzynkę. Jutro poproszę o pomoc i postaram się wkleić kilka fotek.
Jest to budynek w którym znajduje się 6 apartamentów (po około 50 m2), 4 apart. (5 osobowe )z tarasem po 70 euro/doba i 2 apart. (6 osobowe ) po 60 euro/doba. Każdy apart. składa się z dwóch sypialni, salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienki. Klimatyzacja oczywiście bez ograniczeń, mebelki nowe, czysto i schludnie, bez nadmiernego przepychu ;). Na podwórku super altana z grilem (ryby na grila można kupić świeżutkie w porcie), miejsca parkingowe oraz prysznic przy zejściu z plaży (czyli na podwórku:)). Dom znajduje się prawie na końcu uliczki, więc cisza i spokój. Do centrum około 1,5 km. Byliśmy z małymi dziećmi więc bardzo nam to odpowiadało, że daleko od zgiełku. Właściciel bardzo przyjazny i serdeczny, nie robił żadnych problemów. W tym roku jedziemy prawie na cały lipiec. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i jadących większą grupą (tak jak my :)). Gorąco polecam. Jutro postaram się dodać zdjęcia :D


Czy mogę prosić o namiary?
b@rt
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) b@rt » 10.06.2018 18:38

Odkurzę temat, czy ktoś z Was dostał namiary na te apartamenty? Jak tak po bardzo bym prosił na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone