Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grzesasia
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 98
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesasia » 05.01.2010 09:58

Mika33 chętnie się przyjże temu apartamentowi w Rogoznicy poproszę też namiar.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 06.01.2010 11:58 przez grzesasia, łącznie edytowano 1 raz
Asiek
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 02.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiek » 05.01.2010 18:23

Niestety Biser w Tucepi już jest zajęty....
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.01.2010 19:20

WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza

:arrow: Apartament bezpośrednio przy plaży... :mrgreen:
nroman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nroman » 05.01.2010 19:41

Bardzo proszę namiar do Rogoźnicy:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrawiam Roman
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 05.01.2010 21:13

nroman napisał(a):Bardzo proszę namiar do Rogoźnicy

nie czekaj na e-mail, jedź do Ražanj obok Rogoznicy :nice:

kilka propozycji

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link :roll:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link (ładna galeria zdjęć)

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


:arrow: Apartamenty SOLDIC - RAZANJ

Sibenik - Trogir
Aro_G napisał(a):Osobiście wybrałem Razanj na pierwszy raz. Doskonała baza wypadowa do Primosten, Trogiru, Splitu czy do wodospadów Krka. Mała mieścina nie zatłoczona, spokojna. Dwa sklepy, trzy knajpki. Jeśli chodzi o plaże, z reguły skaliste z wylanymi platformami betonowymi. Ale są też dwie takie które nazwałbym "grubo żwirowymi" jedna ok 30 mb linii brzegowej przy sklepie i apartamentach eMKa, a druga ok 100 mb lini brzegowej przy kanale "portowym". Niestety pomiędzy 11 - 21.08 były trochę zatłoczone.


Pozdrav :oczko_usmiech:
jolamik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 980
Dołączył(a): 25.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolamik » 05.01.2010 22:12

ja też poprosze o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

co prawda mamy wstępnie wybrany apartaman, ale grupa nam się rozrasta 8)
BEATA N.
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BEATA N. » 06.01.2010 13:35

Mika33 czy ja też mogłabym prosić o namiar kwaterki,z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kijaneczka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2010
bardzo proszę o namiary na tą kwaterę: joannagrzyb@op.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) kijaneczka » 08.01.2010 10:55

[quote="mika33"]Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: , ale mogę indywidualnie wysłać na skrzynkę. Jutro poproszę o pomoc i postaram się wkleić kilka fotek.
Jest to budynek w którym znajduje się 6 apartamentów (po około 50 m2), 4 apart. (5 osobowe )z tarasem po 70 euro/doba i 2 apart. (6 osobowe ) po 60 euro/doba. Każdy apart. składa się z dwóch sypialni, salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienki. Klimatyzacja oczywiście bez ograniczeń, mebelki nowe, czysto i schludnie, bez nadmiernego przepychu ;). Na podwórku super altana z grilem (ryby na grila można kupić świeżutkie w porcie), miejsca parkingowe oraz prysznic przy zejściu z plaży (czyli na podwórku:)). Dom znajduje się prawie na końcu uliczki, więc cisza i spokój. Do centrum około 1,5 km. Byliśmy z małymi dziećmi więc bardzo nam to odpowiadało, że daleko od zgiełku. Właściciel bardzo przyjazny i serdeczny, nie robił żadnych problemów. W tym roku jedziemy prawie na cały lipiec. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i jadących większą grupą (tak jak my :)). Gorąco polecam. Jutro postaram się dodać zdjęcia :D[/quote]
banshior
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) banshior » 08.01.2010 12:56

mika33 : Chyba będę nudny ale też mółbym prosić o namiary na kwaterę? :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kijaneczka
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 08.01.2010
Re: bardzo proszę o namiary na tą kwaterę: joannagrzyb@op.pl

Nieprzeczytany postnapisał(a) kijaneczka » 08.01.2010 13:03

Bardzo proszę o namiar na tą willę...jadę do Chorwacji pierwszy raz i wolę mieć sprawdzone miejsce...żeby ie było jakiejś wtopy :)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 08.01.2010 13:09

do niedawna miałem podobny problem ,szukałem apartamentu dla 8 dorosłych i 4 dzieci w podobnym terminie, wysłałem jakies 30 meili i się udało, dobra rada:szukaj juz teraz, pisz jak najwięcej , targuj sie:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
szala79
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szala79 » 10.01.2010 19:41

mika33 napisał(a):
Asiek napisał(a):Drodzy Cromaniacy!

Pomocy!

Problem jak w temacie - wybieramy się w 4 rodziny: 3x(2+2) i 1x(2+1) do Cro i poszukujemy sprawdzonego domku z apartamentami, do 100 m od plaży, w spokojnej okolicy, na przełomie lipiec/sierpień (14 dni). Niestety trudność polega na upakowaniu wszystkich w jednym budynku, który dysponowałby apartamentami o podobnym standardzie. Ślęczymy już kilka dni nad stronkami z ofertami, ale bez efektu.
Jeśli potrafilibyście pomóc i przekazać nam jakieś wskazówki, będziemy wdzięczni.
Pozdrawiamy !

Joaś i reszta bandy.

Witam ! Pisałam już w innym wątku, ale się powtórzę.:) Polecam gorąco dom w którym byłam ze znajomymi w ubiegłym roku. Rogoznica (Dalmacja), 5 m od morza, altana z grilem, miejsca parkingowe na podwórku. 6 apartamentów po ok. 50 m2. Gorąco polecam! Sprawdzone miejsce :). Mogę oczywiście wysłac dokładniejszy opis i zdjęcia.


Serdecznie proszę o maila z namiarami adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
szala79
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 10.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) szala79 » 14.01.2010 17:43

mika33 napisał(a):Opisać jak najbardziej mogę, gorzej z wstawieniem fotek :oops: , ale mogę indywidualnie wysłać na skrzynkę. Jutro poproszę o pomoc i postaram się wkleić kilka fotek.
Jest to budynek w którym znajduje się 6 apartamentów (po około 50 m2), 4 apart. (5 osobowe )z tarasem po 70 euro/doba i 2 apart. (6 osobowe ) po 60 euro/doba. Każdy apart. składa się z dwóch sypialni, salonu z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienki. Klimatyzacja oczywiście bez ograniczeń, mebelki nowe, czysto i schludnie, bez nadmiernego przepychu ;). Na podwórku super altana z grilem (ryby na grila można kupić świeżutkie w porcie), miejsca parkingowe oraz prysznic przy zejściu z plaży (czyli na podwórku:)). Dom znajduje się prawie na końcu uliczki, więc cisza i spokój. Do centrum około 1,5 km. Byliśmy z małymi dziećmi więc bardzo nam to odpowiadało, że daleko od zgiełku. Właściciel bardzo przyjazny i serdeczny, nie robił żadnych problemów. W tym roku jedziemy prawie na cały lipiec. Idealne miejsce dla osób z dziećmi i jadących większą grupą (tak jak my :)). Gorąco polecam. Jutro postaram się dodać zdjęcia :D

Serdecznie proszę o namiary na te apartamenty, może jeszcze uda mi się załapać jakiś termin adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pyciak
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 05.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyciak » 17.01.2010 13:12

Witam!
Ja również polecam sprawdzony namiar na apartmany w Tribunj (14 km od Sibenika, 2 km od Vodic). Dom leży na stoku, wszystkie pokoje z widokiem na morze. Posesja z własnym wyjsciem na plażę (żwirkową a nie kamienistą). Szczegóły opiszę e-mailem: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
nroman
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 15
Dołączył(a): 09.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) nroman » 17.01.2010 21:01

Pyciak napisał(a):Witam!
Ja również polecam sprawdzony namiar na apartmany w Tribunj (14 km od Sibenika, 2 km od Vodic). Dom leży na stoku, wszystkie pokoje z widokiem na morze. Posesja z własnym wyjsciem na plażę (żwirkową a nie kamienistą). Szczegóły opiszę e-mailem: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


"Pyciak" byłem w ubiegłym roku w Vodicach, ładnie tam ale tłoczno. Natomiast Tribunj mnie urzekło. Prosze o namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam Roman
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
WANTED !!! Apartamenty dla 4 rodzin blisko morza - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone