Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Orebiču

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004
Wakacje w Orebiču

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 02.07.2007 15:43

Relacja w formie skróconej - potem będzie rozbudowana ale na razie brak czasu.
Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06 w sumie 27 osób - 8 samochodów z czego 2 dojechały później
trasa - Ostrów Wlkp. - Wrocław - Boboszów - Ołomuniec - Brno - Mikulov - Wiedeń - Graz - Maribor - (autostrada) Zagreb - Dugopolje (koniec autostrady) wracaliśmy już od Šestanovaca - Jadranka - Ploče (prom) - Trpanj - Orebič.
Nocleg tranzytowy w Okotelu w Karlsdorf niedaleko Grazu
pobyt - apartamenty rezerwowane przez 2 agencje turystyczne w kwietniu.
Warunki w apartamentach super ceny od 40 - 55 euro (w droższych w cenie wliczona klimatyzacja)
- wycieczki - Mostar - Mieđugorje - Kravica (na raz)
Korčula
Ston - z konsumpcją ;->
Dubrovnik - również z konsumpcją.
4 wycieczki pod wodę
zdjęć prawie 800 MB (w trakcie obróbki)
koszty w fazie obliczania (trochę będzie)
Spotkani Cromaniacy - Danka
Naklejek na samochodach (prócz mojej) nie widziałem.
to na razie chyba tyle.
lider
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lider » 02.07.2007 16:44

Te 40-55 euro to ile na twarz wyjdzie? 2+1 ,dziecko 12 lat?
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 02.07.2007 18:50

lider napisał:
Te 40-55 euro to ile na twarz wyjdzie? 2+1 ,dziecko 12 lat?

apartamenty mieliśmy 4 i 5 osobowe
Dobierałem je tak, że rodziny 2 osobowe po dwie mieszkały w 4-ce.
na Peljesaču byłem trochę niemile zaskoczony cenami apartamentów gdy dokonyuwałem rezerwacji.
Myślę, że za dziecko policzą Ci normalnie - apartamenty 2+1 traktują jak 3 osobowe czyli jak trójkę myślę, że minimum z jakim się możesz spotkać to 30 euro. Ale wszystko jest uzależnione od tego kiedy chcesz jechać, w jakiej miejscowości, jak daleko do morza i jak skłonny do negocjacji będzie właściciel. Spotkana przeze mnie Danka jechała z rodziną "w ciemno" i przy pierwszym podejściu w czerwcu znalazła w Orebiču apartament dla 4 osób za 40 euro.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 02.07.2007 19:05

toudee napisał(a):w sumie 27 osób - 8 samochodów z czego 2 dojechały później


No to niezły konwój :lol: :wink:
Wszyscy byli na sv. Ilji :?: :wink:
Pozdrav
Azjasia
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Azjasia » 02.07.2007 19:35

toudee napisał(a):Relacja w formie skróconej - potem będzie rozbudowana ale na razie brak czasu.


To czekam toudee na dalszy ciąg relacji (jakieś ciekawostki), bo w połowie sierpnia się tam wybieram :D
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 02.07.2007 19:44

Buber napisał:
Wszyscy byli na sv. Ilji

Nie - nikt się nie wybrał - zbyt wiele winka i piwka :D
pochodziliśmy tylko ścieżkami u podnóża góry
marandi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marandi » 02.07.2007 20:47

toudee napisał(a):Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06


A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica? :wink:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.07.2007 21:22

toudee napisał(a):Relacja w formie skróconej - potem będzie rozbudowana ale na razie brak czasu.
Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06 w sumie 27 osób - 8 samochodów z czego 2 dojechały później

Ale Was było osób, prawdziwa wycieczka. Czekamy na relację. :D
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 02.07.2007 21:46

marandi napisał(a):
toudee napisał(a):Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06


A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica? :wink:


My widzieliśmy go z tarasu :wink:
Mieszkaliśmy w Melicie :D
toudee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 748
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) toudee » 03.07.2007 06:34

marandi napisał:
A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica?

Zaparkowanego chyba nie ale jeśli dobrze pamiętam to jadąc samochodem drogą przy Jadranie minęliśmy się gdy wracaliśmy z plaży.
marandi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marandi » 03.07.2007 11:23

Joola napisał(a):
marandi napisał(a):
toudee napisał(a):Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06


A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica? :wink:


My widzieliśmy go z tarasu :wink:
Mieszkaliśmy w Melicie :D



:lol: Czy to ten fajny apartamentowiec z basenem?

Wygląda na to, że byliśmy wakacyjnymi sąsiadami :) My mieszkaliśmy w nieczynnej jeszcze pizzerii i mieliśmy świetny taras z widokiem na morze. Ach.. szkoda, że tak szybko wszystko minęło. :cry:
marandi
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) marandi » 03.07.2007 11:29

toudee napisał(a):marandi napisał:
A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica?

Zaparkowanego chyba nie ale jeśli dobrze pamiętam to jadąc samochodem drogą przy Jadranie minęliśmy się gdy wracaliśmy z plaży.


Możliwe, bo dużo jeździliśmy po innych plażach, bo mężowi nudziło się nurkowanie w Orebicu. Byliśmy w Loviste, Divnie, Dubie, Żuljanie.
Przez 3 tygodnie w Cro ani razu nie widzieliśmy samochodu takiej marki jak nasza :D :wink: Mieliśmy obawy jak sobie poradzi nasze autko, ale na szczęście obyło się bez najmniejszych problemów.
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 03.07.2007 12:57

marandi napisał(a):
Joola napisał(a):
marandi napisał(a):
toudee napisał(a):Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06


A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica? :wink:


My widzieliśmy go z tarasu :wink:
Mieszkaliśmy w Melicie :D



:lol: Czy to ten fajny apartamentowiec z basenem?

Wygląda na to, że byliśmy wakacyjnymi sąsiadami :) My mieszkaliśmy w nieczynnej jeszcze pizzerii i mieliśmy świetny taras z widokiem na morze. Ach.. szkoda, że tak szybko wszystko minęło. :cry:


tak, właśnie tam mieszkaliśmy w drugim tygodniu, czyli od 23.06 do 30.06
warunki rewelacyjne, mieliśmy najlepszy pokój też ze świetnym tarasem z widokiem na morze, choć Wy mieliście morze nieco bliżej :wink:
Mieliśmy sporo szczęścia, bo nie rezerwowałam tego apartamentu wcześniej, tylko weszłam zapytać i akurat tylko ten był wolny i tylko w tym jednym tygodniu :D

W pierwszym tygodniu mieszkaliśmy w apartamentach Bellevue, więc dokładnie z drugiej strony Orebica. I też było ok, choć nieco mniej miejsca, zwłaszcza, że mieliśmy rowery i trzymaliśmy je w środku :oczko_usmiech:

A pizzeria naprzeciwko pod koniec naszego pobytu została otwarta, ale nie byliśmy tam, bo jakoś droga się wydawała

Oj, było naprawdę rewelacyjne, szkoda że to już za nami :(

A swoją drogą to zaskoczyła mnie liczba Polaków w Orebicu
8O
Na plaży czułam się trochę jak w Łebie, w naszym domu też mieszkało kilka polskich rodzin.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 03.07.2007 14:48

Pogooglałem i znalazłem stronę tego hotelu po 8O polsku :lol: :arrow: Oekotel

Pozdrav :papa:
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 03.07.2007 20:37

marandi napisał(a):
toudee napisał(a):Wróciliśmy wczoraj pobyt - Orebić - 17.06-30.06


A czy zauważyliście granatowe seicento z Polski zaparkowane pomiędzy konobą "moj san" a plażą Trestenica? :wink:


mijałam je chodząc na plażę, ale nalepki nie miało :(
Ostatnio edytowano 03.07.2007 20:42 przez Danka, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone