Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Krzychy
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychy » 12.06.2013 22:16

rafgrzeg napisał(a):
Krzychy napisał(a):Ja wybieram się na 10dni też w okolice Adriatyku.


Spory zakres terytorialny :D


Hahaha xD. Tylko czekałem, aż ktoś to napisze. ;P
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.06.2013 00:09

Krzychy napisał(a): Nie byłem jeszcze w CRO, ale myślę, że jedynego czego powinieneś się obawiać to jeżowce, opalona skóra i rakija ;)


Nie byłeś w CRO ... ale widzę, że wiesz czego się obawiać :oczko_usmiech:
Jest jeszcze coś takiego jak ostrosz :idea:
Zdecydowanie groźniejszy od jeżowca i rakiji razem wziętych :oczko_usmiech:
Krzychy
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychy » 13.06.2013 19:09

Podobno Ostrosz występuję na Południu, w Śródziemnym Morzu. A Kolega z tego co widzę będzie trzymał się lewego wybrzeża Adriatyku ;D
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.06.2013 19:53

Janusz Bajcer napisał(a):Jest jeszcze coś takiego jak ostrosz :idea:
Zdecydowanie groźniejszy od jeżowca i rakiji razem wziętych :oczko_usmiech:

Czyli ostrosz jest groźniejszy od:
1. Jeżowiec pod wpływem rakiji - wbija się chwiejnie i nonszalancko. Właściwie byle jak i asymetrycznie totalnie. Ciężkie do usunięcia.:wink:
2. Rakija z jeżowcem - prawdopodobnie podstęp kobiecy. Nazwa tego to - ježowica. Spożycie grozi całkowitym pozostaniem w Chorwacji. :wink:

A tak poważnie.
ExiLeQ napisał(a): Mam uczulenie na użądlenie osy...

Os tam nigdy zbyt wiele nie widziałem. Ale jeśli sprawa zdrowotna jest poważna to najlepiej mieć adrenalinę do iniekcji.
Zapytaj w aptece o "Fastjack".
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 13.06.2013 20:17

Ten gekon nie dawał mi spokoju.....ale dziś przyjechałem i zrozumiałem!!! wpatrywałem się w zimne karlovacko niczym gekon w muchę!!
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 13.06.2013 20:26

Są i tacy, którzy za największe zagrożenie w CRO uważają nie jakiekolwiek gadziny lecz...
innych Polaków i ich wyczyny. :wink:
A przynajmniej zagrożenie bezsennością na kwaterze. :lol: :roll: :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2013 23:24

Pamiętam, 2 lata temu koło zamku Predjama,
spotkaliśmy najpierw fajnych studentów, co jechali nad Jadran, bardzo mili ludzie. :D

Jak robiliśmy fotki z zamkiem, to pojawiły się z 3 rodziny z dziećmi, jeden facet, 100 kilo żywej wagi, ogolony na zero, typowy dres, dość głośno protestował przeciwko temu, że reszta grupy go nie lubi,
co drugie słowo na ku.wa:
a bo wy mnie lubicie, ku.wa, uważacie mnie za szmatę ku.wa, powiedźcie, że tak jest, ku.wa, za kogo się uważacie , ku.wa, a ich kobitki całe czerwone, nasze dzieci rozbawione :(
Faceci nie wiedzieli, czy dać mu w ... :roll:

Nawet nie weszli do zamku, tylko porobili fotki i się zmyli

Przy takim gościu szerszenie i osy to mały pikuś
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5790
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 14.06.2013 00:11

Lednice napisał(a):Przy takim gościu szerszenie i osy to mały pikuś


A nawet naszymi przyjaciółmi są :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Wakacje - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone