Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wakacje na jachcie motorowym

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RAV28
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAV28 » 10.10.2012 22:24

Wakacje? no tak w tym roku były super 2 x po 1 tydzień na Chorwacji :) tydzień szkolenie + egzamin i tydzień pierwsze prawie samodzielne, nieporadne kroczki na Adriatyku. Jak wyglądało? no było super :) masz linka, podaj nr to oddzonię tu na forum nie wolno reklamować firm i szkoleń, dalej uwazam że na chorwacji jest taniej o papier ale obowiązuje praktycznie tylko na Chorwacji te licencje które ty podajesz są uznawane praktycznie na całym świecie. pozd RAV
tench
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tench » 10.10.2012 22:54

Mail wyslany. Pozdr marcin
Mustang89
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mustang89 » 29.08.2013 10:07

Ja w tym roku pływałem po Chorwacji wynajętym jachtem motorowym i było świetnie. Jacht spisywał się dobrze, wnętrze niczego sobie, silnik się nie zepsuł :) Mogę dać namiary na firmę, która się tym zajmuje http://aqualineservice.pl/ Jest to polska firma, więc można załatwić czarter bez znajomości angielskiego lub chorwackiego. Polecam.
exec
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 01.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) exec » 29.08.2013 23:45

widzę, że mają raczej duże łodzi.
A który to konkretnie model i ilu Was było ?
Napisałbyś może jakąś obszerniejszą relację z Waszego rejsu w wolnej chwili ? =]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.08.2013 06:53

Przecież to reklama... :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 30.08.2013 08:37

Mam podobne wrażenie ale poczekamy. Może się relacja ukaże jak nie to będziemy mieli jasność a ja podstawę do działania 8)
Poprzednia strona

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone