Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bolilol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 31.01.2011
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolilol » 31.01.2011 12:40

Dwoje dorosłych i dzieci 6 lat oraz 2,5 letnie ,mamy zamiar spędzić wakacje w Chorwacji!. Transport własny , pobyt od 10 do 14 dni w lipcu-sierpniu. Czy zna ktoś z was jakieś sprawdzone osobiście miejsce na noclegi zależy nam aby w pokoju znajdował się aneks kuchenny. A jeżeli chodzi o cenę pokoju to aby nie przekroczyła 45 euro za dobę. Proszę o odpowiedzi.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.01.2011 13:01

tu
tu

nie ma tego zbyt wiele :D :wink: ,ale coś na pewno znajdziesz.
bolilol napisał(a): A jeżeli chodzi o cenę pokoju to aby nie przekroczyła 45 euro za dobę

A to zależy jakie masz wymagania.
Jeżeli chcesz z widokiem na morze,klimatyzacją....nie będzie łatwo. :cry:
Ceny zależą też ( trochę) od regionu w który chcesz jechać.
Loreii
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loreii » 01.02.2011 22:26

W zeszłym roku byliśmy na Wyspie Murter , 2 rodzinki i w sumie 5 dzieciaków , w tym 6 miesięczny niemowlak.
Apartament bardzo ładny, 2 sypialnie, jadalnia z aneksem, a drugi sypialnia i jadalnia z aneksem, oczywiście łazienka i balkon w każdym.
Pani nie ma swojej strony ale jak chcesz to przeslę Ci zdjęcia i namiary na maila.
pozdrawiam
ps. w tym roku jedziemy bardziej na południe
bolilol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 31.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) bolilol » 02.02.2011 09:34

Sprawdzam na stronkach podanych przez anakin jest tego wiele ;) Loreii bardzo bym prosił o fotki i namiar no i oczywiście jakieś informacje o miejscu jeżeli możesz podać ! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.02.2011 09:36

bolilol napisał(a):Sprawdzam na stronkach podanych przez anakin jest tego wiele ;)


Nikt nie mówił,że będzie łatwo! :lol: :wink:
Miałbym dla Ciebie coś konkretnego,ale jeżeli Ci zależy na płytkiej wodzie zaraz przy brzegu ( dzieci) to chyba jednak nie skorzystasz...
Loreii
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 01.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loreii » 02.02.2011 22:41

bolilol napisał(a):Sprawdzam na stronkach podanych przez anakin jest tego wiele ;) Loreii bardzo bym prosił o fotki i namiar no i oczywiście jakieś informacje o miejscu jeżeli możesz podać ! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Przesłałam Ci kilka fotek i adres mailowy
Pani lubi Polaków.Do Mirelli jeździ co roku mój szwagier z dzieciakami i też nam polecił.
Domek jest w miejscowości Jezera.
Mała spokojna miejscowość , do morza jest 100m, ale jest to taka raczej dzikawa plaża , ma natomiast sporo małych naturalnych baseników , w których dzieci mogą popływać.
Duża plaża żwirkowa ze zjeżdżalniami i barami jest po drugiej stronie portu lub na najbliższym campingu jadąc w stronę miejscowości Muter.

Na wyspę wjeżdża się mostem przez Tisno , potem w prawo i na wzgórzach w lewo..

Wokół miejscowości jest bardzo dużo miejsc do spacerowania.
Weźcie sobie mapkę w najbliższej agencji turystycznej a tam znajdziecie wszystkie szlaki do wędrówek.
A naprawdę warto pochodzić i trochę powspinać się po wzgórzach, bo widoki są niesamowite.
Idąc do najbliższej plaży od domku i potem w lewo dojdziecie ścieżką do Tisna, daleko a do do przejścia.
Nasze dzieciaki przeszły (10,6,5lat i dzidzior w chuście).
Pozdrawiam
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 06.02.2011 18:20

A my bylismy ze znajomymi na Ciovo dzieci 9 i 6 oraz 9 i 2,5 cisza spokuj poza kuglami nie bylo okazji do oprozniania portwela a to duzy plus
lukskajwoker
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 279
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukskajwoker » 07.02.2011 11:48

a jakieś konkretne oferty?
ja też mam 2 dzieci i szukam oferty na lipiec.
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012
Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 21.06.2014 06:59

Witam

Może mi coś doradzicie. Szukam miejscowości na wakacje w przyszłym roku. Byliśmy już dwukrotnie w CRO ale tym razem urlop będzie z dwójką naszych dzieci. 5 lat i roczny synek. Szukamy czegoś nowego z łatwym dostępem do morza wózkiem i z plażami w zacienionymi miejscami. Miejscowości mogą być różne gwarne, ciche, oby nie były to duże miasta :D, reszta nie ma dla mnie znaczenia.

Byliśmy wcześniej u Dario w Tribunj i taka miejscowość była super, niestety plaża na skałkach więc odpada, plaża miejska pełno kurzu i brudnego piachu. Baska Voda plaża super takich byśmy szukali ale byłem już tam 2 razy więc chciałbym coś nowego zobaczyć. Wyspa Ciovo, ok ale plaża w pełnym słońcu, a inne to półki betonowe gdzie z rocznym dzieckiem bałbym się przebywać. Celina koło Breli porażka. Srima ok ale brak zacienionych miejsc. Omiś tak ale zbyt dużo ludzi. Wiem jestem wybredny ale mam na zaplanowanie wakacji cały rok i chciałbym sobie to jakoś poukładać. Trogir ładna plaża tylko na cempingu niestety płatna.

Myślałem coś w okolicach Primosten, Rogoźnica, Pirovac, znajomy był w Okrug Donji i widziałem zdjęcia z plaży to jedno miejsce pasuje mi idealnie łagodne zejście, dzieci na widoku, drzewa na plaży. Może wyspa Pag z tego co poczytałem na forum. Ale może być każde inne miejsce :)
Proszę doradźcie gdzie można jechać z dziećmi. Z góry serdecznie dziękuje.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wakacje 2015 z dwójka dzieci.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2014 11:23

ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014
Wakacje 2015 z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 21.09.2014 06:42

Witam.
W tym roku po raz pierwszy wybraliśmy się do Chorwacji i choć pogoda nas nie rozpieszczała postanowiliśmy spróbować jeszcze raz.
W tym roku byliśmy na Krk, a w przyszłym chcemy wybrać się dalej na południe. Będziemy jechali z dwójką dzieci (3 i 6 lat).
Jaki region / miasto wybrać?
Będę wdzięczny za namiar na sprawdzone apartmani :)
Pozdrawiam Marcin
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Wakacje 2015 z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.09.2014 16:13

Witam.

Było wiele podobnych zapytań - sprawdź co oferuje forum :arrow: search.php
krzysztof810303
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.10.2013
Re: Wakacje 2015 z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysztof810303 » 21.09.2014 17:04

Proponuję Omis i okolice.
To dobre miejsce wypadowe. Ja już byłem tam 2 razy z rzędu. W 2013 - pierwsze 2 tygodnie sierpnia, w 2014 pierwsze 2 tygodnie lipca. Za rok powtórka w to samo miejsce. Jest co zwiedzać. Wszędzie "blisko" w promieniu 100 - 200 km mamy PN Krka (wodospady), Split, Trogir, Primosten, Sibenik, Makarska i okolice, Dubrownik, wyspa Brać i Zlatni Rat. Ja jeszcze nie zaliczyłem Dubrovnika w zwiąku z tym w sierpniu 2015 powtórka. W Omisiu jest fajna duża żwirkowa plaża w sam raz dla dzieci (ja mam też 10 i 4 letnie).
W Splicie otworzyli w tym roku nie duże oceanarium (ale też i nie drogie), pod Splitem są ruiny storożytnego miasta Salona.
Z Omisia pływają na Zlatni Rat statki (m.in. JURE JOSKAN, w cenie rybny obiad, mięso trzeba wcześniej, tzn. przy rezerwacji zamówić).
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005
Re: Wakacje 2015 z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 21.09.2014 17:47

krzysztof810303 napisał(a):Proponuję Omis i okolice.
To dobre miejsce wypadowe. Ja już byłem tam 2 razy z rzędu. W 2013 - pierwsze 2 tygodnie sierpnia, w 2014 pierwsze 2 tygodnie lipca. Za rok powtórka w to samo miejsce. Jest co zwiedzać. Wszędzie "blisko" w promieniu 100 - 200 km mamy PN Krka (wodospady), Split, Trogir, Primosten, Sibenik, Makarska i okolice, Dubrownik, wyspa Brać i Zlatni Rat. Ja jeszcze nie zaliczyłem Dubrovnika w zwiąku z tym w sierpniu 2015 powtórka. W Omisiu jest fajna duża żwirkowa plaża w sam raz dla dzieci (ja mam też 10 i 4 letnie).
W Splicie otworzyli w tym roku nie duże oceanarium (ale też i nie drogie), pod Splitem są ruiny storożytnego miasta Salona.
Z Omisia pływają na Zlatni Rat statki (m.in. JURE JOSKAN, w cenie rybny obiad, mięso trzeba wcześniej, tzn. przy rezerwacji zamówić).


Potwierdzam :mrgreen: , zobaczcie sobie też wyspę ciovo - okrug gornji , super miejsce :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Wakacje 2015 z dziećmi

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 21.09.2014 17:49

Tylko czy dzieciakom to się spodoba?
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wakacje w Chorwacji z dwójką dzieci?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone