Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2015 - SIBENIK- okolice

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Damian1986
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2013
Wakacje 2015 - SIBENIK- okolice

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian1986 » 26.01.2015 22:09

Witajcie. Szukam fajnego apartamentu w okolicach Sibeniku i gdzieś na połowę czerwca dla 2 osób i 1-rocznego dziecka. Co polecacie?? Prosiłbym o jakieś namiary na kwatery. Jak coś wpadnie mi w gust i wybiorę to stawiam dobrą flachę:)
Ostatnio edytowano 27.01.2015 09:14 przez Damian1986, łącznie edytowano 1 raz
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013
Re: Wakacje 2015 - ISTRIA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 26.01.2015 22:30

Znajomy twierdzi, że jeśli jadę na Istrię to nadal jestem w Polsce. Byłem tam kilka razy i wydaje mi się, że ma rację, zwłaszcza w połowie czerwca. W większości moich pobytów w tym czasie w Polsce było cieplej niż tam. Jeśli było bezchmurnie to oczywiście całkiem co innego, grzało, że hej, ale o tej porze zwykle było pochmurnie i często deszczowo. W czerwcu w nocy temperatura spadała do 7 stopni. Tak więc szału nie ma. Z małym dzieckiem to bym pojechał bardziej na południe, to 100km dalej ale jest szansa na prawdziwe ciepło.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Wakacje 2015 - ISTRIA

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 27.01.2015 07:44

Jak prawdzie ciepło to zapewne dalmacja.
Tyko to na pewno nie jest 100 km, bo jak już to trzeba liczyć te okolice Splitu a to już jest ok 400 km dalej. Sumarycznie na wyjeździe wyjdzie 800, różnica się jednak uzbiera, a sporo z nas było nie było patrzy na koszty.
Damian1986
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 10.07.2013
Re: Wakacje 2015 -SIBENIK

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damian1986 » 27.01.2015 09:13

hmm to mi daliście klina.... to takim sposobem jestem w stanie jechać w okolice Sibenika. Tam już powinno być ok?? Chce żeby dziecko dobrze zniosło podróż - czym krócej tym lepiej. W tym roku pierwszy raz mam możliwość jechania poza sezonem i chciałbym z tego skorzystać bo taniej i bez korków takich strasznych jak w lipcu czy sierpniu. Więc drodzy forumowicze co polecacie:)?
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2015 12:15

Rogoznica- dla dziecka super i jest co w okolicy pozwiedzać, a czerwiec to ekstra czas na zwiedzanie, nie upalnie, nie tłocznie, a dzień długi:0
Kubota
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kubota » 29.01.2015 15:41

Damian1986 napisał(a):Witajcie. Szukam fajnego apartamentu w okolicach Sibeniku i gdzieś na połowę czerwca dla 2 osób i 1-rocznego dziecka. Co polecacie?? Prosiłbym o jakieś namiary na kwatery. Jak coś wpadnie mi w gust i wybiorę to stawiam dobrą flachę:)

Jadrija miejsce idealne :-)
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 29.01.2015 16:34

Mam namiary do Tribunj. Z 18 km od Sibenika autem.1.5h płynie Jadralina. Standard bez rewelacji,ok. 300m od plaży żwirkowej. Spokój,cisza. A sezonie za 2+2 chcą 49+5klima. Utargować można do 42+5 plus taxa. Nie wiem ile za Czerwiec, podejrzewam ze 30 w pierwszej połowie.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wakacje 2015 - SIBENIK- okolice
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone