Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
robeau
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 03.01.2013
Wakacje 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) robeau » 03.01.2013 09:51

Czesc wszystkim.
Jestem Tutaj nowiutkim forumowiczem, Mam prosbe czy moze ktos polecic cos dla 2 rodzin (4 dorosle+ 4 dzieci wiek gimnazjalny) Szukam czegos blisko np. Krk.
Bardzo zalezy mi na bliskosci plazy to moj pierwszy wyjazd w te rejony Europy.
Pomozecie????
Jesli ktos ma cos konkretnego spokojnego prosze o info
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ptom69
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 04.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptom69 » 04.03.2013 20:41

Witam
Ja też jestem tu nowy choć tylko jako zarejestrowany. Na bazie tego portalu dowiedziałem się wiele o cro w zeszłym roku i co ważne wiele info było przydatne. Polecam sukosan (bom tam bawił) koło zadaru. Blisko i jest co zobaczyć gdy spadnie temperatura do znośnych 35 :). Na maila puszczę jakąś propozycja.
kaham
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 05.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaham » 05.03.2013 21:15

Przegladam to forum z rozpalonymi policzkami, bo planuje wyjazd i to bedzie moj 1 raz na Chorwacji :), tym bardziej szukam miejsca, na ktorym sie nie zawiode i który mnie rozkocha w sobie, tak, ze bede tam nie raz zaglądac. Jedziemy z dwójka dzieci, jedno 1 kl, drugie juz gimnazjum, chcemy pojezdzic i pozwiedzac, korzystac z wody i dobrego jedzenia. z checia skorzystam z namiarów. Myslalam o Krk, Basce, ale tez o malutkich miejscowosciach typu Igrane, Podaca czy Brela (to wiedza wyczytana na tym forum:) )

poprosze o namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 06.03.2013 00:12

Brelę polecam.
Polecam kwatery w pierwszej(góra drugiej) linii. Niestety są drogie.
Dalsze taniej, ale stromo.
Byliśmy w Villi Vanja- rewelacja.

Ze sprawdzonych przeze mnie(blisko, jak chcecie- od Cieszyna 9godz.), Crikvenica lub Dramalj - stosunkowo niedroga miejscowość, a 3km na północ ośrodek i plaża Kaćjak- naprawdę polecam( plażę bo w ośrodku nie stacjonowałem, choć położony super).
piotrek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 03.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek99 » 15.03.2013 20:56

Jak na krk to tylko vrbnik. Piekna okolica. Ja juz wiele razy byłem ale kolo trogiru. :)
jan kozlecki
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan kozlecki » 25.05.2013 17:59

Mysle ,ze warto jechac na KRK .Wiele pieknych miejscowosci.Szczegolnie Vrbnik do ktorego sie wybieram.Klifowe wybrzeze ma swoj urok. Na KRK jest blisko.W Igrane bylismy sporo lat temu.Bardzo mala ,spokojna osada z promenada i fajnymi widokami . Znawcy mowia , ze Igrane to taka miniatura Baski Vody ,gdzie w sezonie jest totalny ruch i wiele atrakcji. BV otacza pasmo gorskie Biokovo -przepiekne skaly .Na I raz wybralbym blizsze miejscowosci wlacznie z KRK, Crkvenica, Dramajl lub Novi Vinodolski. Zreszta cala Chorwacja jest przepiekna i kazdy znajdzie cos frapujacego dla siebie.Pogody iduzo wrazen.Jan.
rafael1986s
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 14.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafael1986s » 26.05.2013 20:05

To ja polecam Starą Baske. Cicho spokojnie i super klimat
jan kozlecki
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan kozlecki » 26.05.2013 20:13

Napisz cos wiecej ciekawego o tej Starej Basce tylko nie tekstem Roberta Gawlinskiego
rafael1986s
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 14.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafael1986s » 27.05.2013 09:04

Jest to mała wioska na południowo zachodnim wybrzeżu wyspy. Jest tam jeden sklepik 2 knajpki i marina. Miejscowość wyróżnia się ciszą i spokojem. Stara Baska jest malowniczo położona, po wejściu na wzniesienia które ją otaczają rozciągają się piękne widoki. Jest mnóstwo miejsc do plażowania i masz duże szanse że będziesz na nich sam i nikt nie będzie przeszkadzał w rozkoszowaniu sie słońcem. Niemal z każdego apartamentu jest blisko do morza i widok na nie. Do tego można znaleźć miejsce w na prawdę niskich cenach.
Ta strona wyspy charakteryzuje się niską krzaczastą roślinnością i nadaje jej to swoistego uroku.
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 20.06.2013 21:54

Ja polecam miejscowość marina, jakieś 10km na północ od Trogiru mała i przyjemna mieścinka kilka knajpek, w większe sklepy typu studenac i ribola. Jest to dobra miejscowość jako punkt wypadowy do zwiedzania (Trogir 10km, Split 32km, Sibenik 36km, Primosten 15km, riviera makarska ok 80km ) Jeżdżę tam od kilku lat. W tym roku byłem w Maju niestety pogoda był nie bardzo jak na chorwacje ale zwiedzać się dało. Teraz w sierpniu wybieramy się do tribunj tak dla urozmaicenia, i żeby nadrobić to co w Maju straciliśmy.:) Pozdrav :D
piotrek99
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 157
Dołączył(a): 03.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek99 » 20.06.2013 22:06

damianrej napisał(a):Ja polecam miejscowość marina, jakieś 10km na północ od Trogiru mała i przyjemna mieścinka kilka knajpek, w większe sklepy typu studenac i ribola. Jest to dobra miejscowość jako punkt wypadowy do zwiedzania (Trogir 10km, Split 32km, Sibenik 36km, Primosten 15km, riviera makarska ok 80km ) Jeżdżę tam od kilku lat. W tym roku byłem w Maju niestety pogoda był nie bardzo jak na chorwacje ale zwiedzać się dało. Teraz w sierpniu wybieramy się do tribunj tak dla urozmaicenia, i żeby nadrobić to co w Maju straciliśmy.:) Pozdrav :D



Ciekwawe. :D
damianrej
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 94
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianrej » 21.06.2013 07:35

piotrek99 napisał(a):
damianrej napisał(a):Ja polecam miejscowość marina, jakieś 10km na północ od Trogiru mała i przyjemna mieścinka kilka knajpek, w większe sklepy typu studenac i ribola. Jest to dobra miejscowość jako punkt wypadowy do zwiedzania (Trogir 10km, Split 32km, Sibenik 36km, Primosten 15km, riviera makarska ok 80km ) Jeżdżę tam od kilku lat. W tym roku byłem w Maju niestety pogoda był nie bardzo jak na chorwacje ale zwiedzać się dało. Teraz w sierpniu wybieramy się do tribunj tak dla urozmaicenia, i żeby nadrobić to co w Maju straciliśmy.:) Pozdrav :D



Ciekwawe. :D


Ciekawe?
KrzysiekOstaf
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 19.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekOstaf » 23.06.2013 20:38

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

będę wdzięczny za namiary. wyjazd dla 2 osób z 3,5 letnim dzieckiem
jacksonv
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 07.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacksonv » 07.07.2013 23:52

Baśka- Krk ulica Bodulska 2. W sezonie około 50 euro za studio-100m od morza
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 08.07.2013 14:37

Podłączam się do tematu :) Wiem że są dziesiątki takich próśb, ale może ktoś... coś...
Nie szukam konkretnej kwatery, tylko miejsca godnego polecenia dla mamy, taty i dwóch 2-latek. Potrzebujemy:
- przyjaznej dzieciom plaży (nie skały, tylko piasek / żwir / drobne kamienie) - do której od kwatery byłoby maks. 5 minut drogi piechotą - no i dobrze byłoby mieć na tej plaży troszkę cienia
- wyboru knajpek, najlepiej również w pobliżu plaży - ale żeby plaża nie była w centrum ;)

Znam takie cudne miejsce na Hvarze - w Hvarze, poza centrum miasta, tak jakby po drugiej stronie - ale stwierdziłam, że warto zobaczyć coś nowego (i bliżej - bo pierwszy raz z dziećmi). Zastanawiam się nad wyspami Krk albo Cres. Wybieramy się we wrześniu.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone