Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.09.2012 22:21

channel, rybolow; trudno jest Wam odpowiedzieć, skoro sami nie wiecie, czego oczekujecie i jakie macie potrzeby.
channel-juz ci odpowiedziałem, ale od ciebie odpowiedzi na moje pytania nie usłyczałem, a w zasadzie na doprecyzowanie Twoich oczekiwań, więc sie nie unoś dumą, bo nie masz o co...
Za wyjadacza sie nie uważam.
Makar.....
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 01.08.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Makar..... » 18.09.2012 22:48

Ja swój wyjazd do Cro zaplanowałem tylko i wyłącznie korzystając z forum.
Zanim pojechałem do Cro nie zadałem na forum ani jegnego pytania, gdyż wszystko czego potrzebowałem znalazłem na Cro.pl Powiem więcej, szukając odpowiedzi na moje wątpliwości na forum zdobywałem wiedzę w innych zakresech.Wszystko czego się doszukałem sprawdziło sie w 100 %, wybór apartamentu, trasa, nocleg tranzytowy, pobyt.Wróciłem, dołączyłem do forum :-)
Polecam :P
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 18.09.2012 22:52

FUX napisał(a):channel, rybolow; trudno jest Wam odpowiedzieć, skoro sami nie wiecie, czego oczekujecie i jakie macie potrzeby.
channel-juz ci odpowiedziałem, ale od ciebie odpowiedzi na moje pytania nie usłyczałem, a w zasadzie na doprecyzowanie Twoich oczekiwań, więc sie nie unoś dumą, bo nie masz o co...
Za wyjadacza sie nie uważam.


o przepraszam, ja naprawdę sprecyzowałem moje oczekiwania. Tylko niestety odpowiedzi brak :(
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 18.09.2012 22:56

Makar..... napisał(a):Ja swój wyjazd do Cro zaplanowałem tylko i wyłącznie korzystając z forum.
Zanim pojechałem do Cro nie zadałem na forum ani jegnego pytania, gdyż wszystko czego potrzebowałem znalazłem na Cro.pl Powiem więcej, szukając odpowiedzi na moje wątpliwości na forum zdobywałem wiedzę w innych zakresech.Wszystko czego się doszukałem sprawdziło sie w 100 %, wybór apartamentu, trasa, nocleg tranzytowy, pobyt.Wróciłem, dołączyłem do forum :-)
Polecam :P


Wszystko się zgadza, ja też czytam to forum dość dokładnie. Wydaje mi się, że na wiele pytań znalazłem odpowiedzi, poza jednym zasadniczym, gdzie jest ten dom, do którego mielibyśmy pojechać.
Wierzę, że jadąc jedną rodziną (np. 2+2)znalezienie czegoś ciekawego nie jest trudne. 12 osób to jednak jest problem, zwłaszcza ze względu na dzieci. Wiem, że ludzie z noworodkami jeżdżą pod namiot, ale ja tak nie chcę...
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 18.09.2012 23:15

rybolow napisał(a):Wszystko się zgadza, ja też czytam to forum dość dokładnie. Wydaje mi się, że na wiele pytań znalazłem odpowiedzi, poza jednym zasadniczym, gdzie jest ten dom, do którego mielibyśmy pojechać.
Wierzę, że jadąc jedną rodziną (np. 2+2)znalezienie czegoś ciekawego nie jest trudne. 12 osób to jednak jest problem, zwłaszcza ze względu na dzieci. Wiem, że ludzie z noworodkami jeżdżą pod namiot, ale ja tak nie chcę...

Odnoszę wrażenie, że niewielu forumowiczów jeździ w taką ilość osób i do jednego apartamentu - stąd brak informacji.
Jakąś próbą rozwiązania problemu byłoby znalezienie domu oferującego kilka apartamentów (a widziałem kiedyś takie w wyszukiwarkach) i odpowiednio wczesna próba rezerwacji ich w tym samym czasie. Ja bym tak próbował. Powodzenia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.09.2012 23:34

rybolow napisał(a):
FUX napisał(a):channel, rybolow; trudno jest Wam odpowiedzieć, skoro sami nie wiecie, czego oczekujecie i jakie macie potrzeby.
channel-juz ci odpowiedziałem, ale od ciebie odpowiedzi na moje pytania nie usłyczałem, a w zasadzie na doprecyzowanie Twoich oczekiwań, więc sie nie unoś dumą, bo nie masz o co...
Za wyjadacza sie nie uważam.


o przepraszam, ja naprawdę sprecyzowałem moje oczekiwania. Tylko niestety odpowiedzi brak :(

O przepraszam, kilka osób zaoferowało Ci pomoc :idea:
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 19.09.2012 10:01

[quote="Janusz Bajcer O przepraszam, kilka osób zaoferowało Ci pomoc :idea:[/quote]

zgadza się, dwie. Imiennie im podziękowałem. Wydaje mi się mało na tylu forumowiczów. No ale nie wiem, nie znam się.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.09.2012 10:13

Na logikę.
Przez czas mojej bytności na forum przewinęło się może kilka osób, które potrzebowały kwatery dla calego stada.
Coś tam opisywali, kręcili nosami, etc.
Koniec końców często rozlokowywali się po sąsiednich chałupach lub znajdowali apartman na max 5-6 osób.
Wniosek.
Brak takich kwater, które spełnia Twoje potrzeby, o wymogach basenowych nie wspominam.
Jeżeli juz Ci sie trafi, to musisz wywalić furmankę kasy, co także Ci przeszkadza.

W międzyczasie wypadnie jedna, dwie rodziny i co powiesz chorwatowi?
Sorki?
Nie. Chorwat będzie chcciał kasę za to, co rezerwowałeć, bo on pogubił kasę. Z jednym o jeden dzień sie targowałem, z drugim o 3.
Mimo, że info mieli zdecydowanie wcześniej, a obłożenia w międzyczasie zero oprócz nas. Jeden dostał 20 drugi 50 juro ekstra.
Zasadę wyznaję jedną. Każdy załatwia sobie samemu i samemu płaci.
U naszych górali także podobnie.
Koleś przyjechał dzień później i był kwas, ale że został 3 dni dłużej, to już gorolka „zapomniała"... :wink:
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 19.09.2012 10:37

Nie czepiaj się basenu, bo już o tym pisałem, że jak blisko plaży to nie musi być.

Właśnie ze względu na to co napisałeś, że wypadnie jedna rodzina, to płacąc za dom za doby, a nie osoby wiem na czym stoję i nie ma żadnych niesnasek.
Łatwo jest znaleźć dom za ok 2-3 tys. Euro/tydz., ale to wydaje mi się wygórowaną stawką, bo wszystko napędzają agencje.
Ja szukam bezpośrednio i wierzę, że znajdę. Mam nadzieję, że z pomocą uprzejmych forumowiczów.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.09.2012 11:58

Ceny VII/VIII to dla 4 os. ca. 55-80 juro. Przyjmijmy 500/tydzień z taxą.
16 osób to 4 rodziny i juz masz 2kjuro
To czego oczekujesz, bo ja nie rozumiem?
Baklej
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.06.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Baklej » 19.09.2012 12:57

Oczywiście ze warto!!!!
Za apartament 2 -osobowy w Baśka Voda na początku sierpnia 2011 roku płaciłem 50euro/doba (w tej cenie klima, parking, internet). Natomiast tego roku w Baska Voda połowa sierpnia apartament 6 osobowy z dostawką (7 osób) z przepięknym widokiem na morze (apartament standard naprawdę wspaniały) - cena 110 euro. Tego roku ogółem turystów mniej porównując do ubiegłego, natomiast w poprzednim roku był problem ze znalezieniem miejsca na plaży. W tym roku bardzo dużo polaków, cały czas słychać praktycznie polaków w barach, sklepach, imprezach czy tez innych miejscowościach.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.09.2012 13:06

Baklej napisał(a):Oczywiście ze warto!!!!
Za apartament 2 -osobowy w Baśka Voda na początku sierpnia 2011 roku płaciłem 50euro/doba (w tej cenie klima, parking, internet). Natomiast tego roku w Baska Voda połowa sierpnia apartament 6 osobowy z dostawką (7 osób) z przepięknym widokiem na morze (apartament standard naprawdę wspaniały) - cena 110 euro. Tego roku ogółem turystów mniej porównując do ubiegłego, natomiast w poprzednim roku był problem ze znalezieniem miejsca na plaży. W tym roku bardzo dużo polaków, cały czas słychać praktycznie polaków w barach, sklepach, imprezach czy tez innych miejscowościach.


I tak rodzą się legendy co do wspaniałości, taniości, wyposażenia, etc.
Doprecyzuj lokalizację apartamentów, otoczenia, odległości od miasta, centrum, plaży, itd.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.09.2012 13:20

I gdzie to dokładnie jest, żebym tam nie daj buk , nie pojechał...
rybolow
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 07.09.2012
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) rybolow » 19.09.2012 13:36

FUX napisał(a):Ceny VII/VIII to dla 4 os. ca. 55-80 juro. Przyjmijmy 500/tydzień z taxą.
16 osób to 4 rodziny i juz masz 2kjuro
To czego oczekujesz, bo ja nie rozumiem?


Ty naprawdę płacisz 80 Euro za osobę/dzień? Chcesz mi powiedzieć, że za dwutygodniowy wyjazd płacisz za 4 osoby prawie 4 500 Euro za samą kwaterę? Jesteś zatem zajebiście bogaty i rozrzutny. To ja tyle nie zamierzam.
Nigdzie nie pisałem o 16 osobach!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 19.09.2012 13:42

rybolow napisał(a):
FUX napisał(a):Ceny VII/VIII to dla 4 os. ca. 55-80 juro. Przyjmijmy 500/tydzień z taxą.
16 osób to 4 rodziny i juz masz 2kjuro
To czego oczekujesz, bo ja nie rozumiem?


Ty naprawdę płacisz 80 Euro za osobę/dzień? Chcesz mi powiedzieć, że za dwutygodniowy wyjazd płacisz za 4 osoby prawie 4 500 Euro za samą kwaterę? Jesteś zatem zajebiście bogaty i rozrzutny. To ja tyle nie zamierzam.
Nigdzie nie pisałem o 16 osobach!

Zwracam honor! Pisałeś o 12 osobach. 3 rodziny/3 apartamenty po 500 juro daje 1500 juro.
Teraz zrozumiane? :wink:
Płacę około 60 juro z klimą 70m od plaży, najbliższej w samym centrum Pakostane.
W Soline, warunki gorsze, 50 juro za dzień.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Wakacje 2013 na własną rękę w Chorwacji dla 2 osób warto? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone