Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W tym roku ceny ostro w górę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1268
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 22.12.2015 00:42

anakin napisał(a):
yzedef napisał(a): :/. Jak myślicie ruskie mogą "zaatakować" Cro ?

Ruskie już na potęge wykupują co się im spodoba.
W Sukošanie co piąty jacht w marinie jest ruski.
I to taki rzędu 2-3 bańki ojro.
W Povlji często stacjonuje niejaki Abramowicz (podobno).
Dwie-trzy chaty w centum kupił Rusek, którego nikt tam na oczy nie widział (chata zabita dechami póki co).
Kupują co i gdzie się im podoba.
Taki klimat podobno. :wink:
Więc za jakiś czas będziemy za kwatery płacili w rublach. :mrgreen:

Osobiście widziałem jednego, który przypłynął do Povlji.
Wzrok tęskniący za rozumem, złotych łańcuchów na szyi sztuk trzy, jacht wypasiony na maksa, służba (tak na oko z dziesięcioosobowa) opuściła "panu" wypasionego quada na ląd (ze trzy metry minimum), a na pokładzie stał jeszcze skuter wodny, który był droższy dziesięć razy od mojego auta. :roll:


Z tym Abramowiczem, to rozumiem plotka? Które chaty kupili ? Może ten opuszczony hotel ? Ale Ruskie w Povlji ? Nie pasują tam! :x
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.12.2015 00:56

Hercklekot napisał(a):
anakin napisał(a):
yzedef napisał(a): :/. Jak myślicie ruskie mogą "zaatakować" Cro ?

Ruskie już na potęge wykupują co się im spodoba.
W Sukošanie co piąty jacht w marinie jest ruski.
I to taki rzędu 2-3 bańki ojro.
W Povlji często stacjonuje niejaki Abramowicz (podobno).


Z tym Abramowiczem, to rozumiem plotka? Które chaty kupili ? Może ten opuszczony hotel ? Ale Ruskie w Povlji ? Nie pasują tam! :x

Abramowicz bywa w Chorwacji >>> http://www.justdubrovnik.com/2012/09/ro ... gain/4806/
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5791
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 22.12.2015 01:14

Lednice napisał(a):W Tunezji nie byłem, byli znajomi i mówili, że tam nic nie ma poza hotelami. Przerażająco nudny kraj, jak się opuści hotel.
No, ale po co mieliby opuszczać hotel, jak mają all inclusive z wyszynkiem :?: :wink:

Bo to zupełnie inny rodzaj turystów jest. Taki, który latał co roku do Tunezji, Egiptu czy Turcji raczej nie będzie tłukł się samochodem przez pół Europy by wynająć apartament w Chorwacji. Ci nam raczej nie zagrażają bo to zupełnie inny typ. Temat był już tu na forum kiedyś poruszany. Rosjanie to zresztą podobny profil. Latają samolotami i mieszkają niemal wyłącznie w hotelach. Zagrożeniem może tu być wyłącznie wzrost cen - głównie w gastronomii.

Ural napisał(a):Klimat się zmienia na ciepły pozostaje Polska jak długa i szeroka. Ta bogatsza bardziej zagospodarowana nad samym morzem i górach blisko Zakopanego czy Karpacza oraz biedniejsza - ściana wschodnia, Pomorze, Warmia i Mazury, Świetokrzyskie itp.

Z Darkiem generalnie się nie zgadzam ale tu wyjątkowo przyznam mu rację :mrgreen:
Polska turystyka na pewno zyska, tym bardziej, że nasza baza coraz lepsza i bogatsza. Niekoniecznie w Zakopcu i Łebie :)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 22.12.2015 08:51

Jeśli będą mieli możliwość to i w Chorwacji się pojawią,po tegorocznym pobycie w Czarnogórze nie bardzo się zgadzam z twierdzeniem że samolotami latają przez pół europy,w Czarnogórze było bardzo dużo aut na ruskich blachach,więc co to za problem gdy będą mogli granicę przekroczyć.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.12.2015 16:53

Hercklekot napisał(a):Z tym Abramowiczem, to rozumiem plotka? Które chaty kupili ? Może ten opuszczony hotel ? Ale Ruskie w Povlji ? Nie pasują tam! :x

Abramowicz jest podobno widywany na swoim jachcie w zatoczce koło Povlji...
I nie on te chaty kupił, tylko jakiś inny Ruski..
Ale nie chodzi o hotel.

Ale ile w tym prawdy...nie wiem. :?

Hotel w centrum - ruina.
Knajpa przy Puncie- powoli sie sypie.
Budynek szkoły- pusty.

Jak ktoś się tym nie zajmie, niedługo samo się zawali.
bouli1978
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 09.02.2013
Ceny za noclegi 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bouli1978 » 09.05.2016 20:18

Właśnie szukam jakiegoś pokoju dla 2 osób na 10 ostatnich dni czerwca i widzę, że ceny w tym roku oszalały. W tamtym roku byłem na Brać i płaciłem 25 euro za apartament dla 2 osób z klimatyzacja. Ile Wy płacicie???
Może polecicie coś taniego, a region to w sumie obojętny, uwielbiam zwiedzać.
marena01
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 21.03.2016
Re: Ceny za noclegi 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marena01 » 09.05.2016 21:04

bouli1978 napisał(a):Właśnie szukam jakiegoś pokoju dla 2 osób na 10 ostatnich dni czerwca i widzę, że ceny w tym roku oszalały. W tamtym roku byłem na Brać i płaciłem 25 euro za apartament dla 2 osób z klimatyzacja. Ile Wy płacicie???
Może polecicie coś taniego, a region to w sumie obojętny, uwielbiam zwiedzać.


także chętnie bym się dowiedział 8O
max21
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 22.08.2013
Re: Ceny za noclegi 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) max21 » 09.05.2016 21:22

bouli1978 napisał(a): W tamtym roku byłem na Brać i płaciłem 25 euro za apartament dla 2 osób z klimatyzacja. Ile Wy płacicie???

Super cenę miałeś jak zapłaciłeś 25 E i to z klimą. Ja na przełomie sierpnia i września płaciłem 45E za 2 os. ap. w Igrane i udało mi się 5 E utargować.
Też ciekawy jestem jak w tym roku ceny się kształtują :)
r00x
Odkrywca
Posty: 97
Dołączył(a): 25.02.2011
Re: Ceny za noclegi 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r00x » 10.05.2016 08:38

Brela Scit (pierwsza linia zabudowy 10m do plaży), od 19-29 czerwca, apartament 2+2 (pełne wyposażenie, klima TV) 50 euro za dobe.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Ceny za noclegi 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.05.2016 09:16

bouli1978 napisał(a):Właśnie szukam jakiegoś pokoju dla 2 osób na 10 ostatnich dni czerwca i widzę, że ceny w tym roku oszalały. W tamtym roku byłem na Brać i płaciłem 25 euro za apartament dla 2 osób z klimatyzacja. Ile Wy płacicie???
Może polecicie coś taniego, a region to w sumie obojętny, uwielbiam zwiedzać.


W tym roku po raz kolejny Brač (chyba wiesz gdzie :oczko_usmiech: ). Od 20 sierpnia 30euro, pokój, kuchnia i łazienka. :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.05.2016 09:24

bouli1978 napisał(a):Właśnie szukam jakiegoś pokoju dla 2 osób na 10 ostatnich dni czerwca i widzę, że ceny w tym roku oszalały. W tamtym roku byłem na Brać i płaciłem 25 euro za apartament dla 2 osób z klimatyzacja. Ile Wy płacicie???
Może polecicie coś taniego, a region to w sumie obojętny, uwielbiam zwiedzać.

Do poczytania :idea:
noclegi-w-chorwacji-ceny-od-2008-roku-do-dzis-t19195-1035.html
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 10.05.2016 13:45

W tym roku ceny stabilne.
50 EUR za dobę. Tak jak 5 lat temu. Z klimą, dużym tarasem, 50 metrów od łagodnego zejścia do morza. W małej pipidówie oczywiście ale takiej potrzebuję. :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 15.05.2016 07:45

Powiedz Roman jak wygląda droga z Bielsko Białej przez Żywiec do Zwardonia. Czy po stronie słowackiej coś się zmieniło.
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 15.05.2016 22:50

Ural napisał(a):Powiedz Roman jak wygląda droga z Bielsko Białej przez Żywiec do Zwardonia. Czy po stronie słowackiej coś się zmieniło.

Zerkaj na TEN wątek.

Jest OK. Wąskie "gardło" w Węgierskiej Górce. Do "przelecenia" w dzień bez większych problemów, a nocą bez żadnych problemów.
Stroną słowacką nie jechałem od roku. Ale znam forumowiczów co nie tak dawno jechali.
Zapytaj na PW member33764/
Może Ci odpowie?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 26.05.2016 12:14

szukam aktualnych cen w cro, bratowa będąca ostatni raz w cro 11 lat temu mówi ze spożywka jest tansza niż w Polsce ...:)macie może jakiś link bo widzialem coś ok 2 tyg temu na forum ale niestety nie mogę tego odkopać:(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
W tym roku ceny ostro w górę? - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone