Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W tym roku ceny ostro w górę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2015 14:25

slavko.v napisał(a):dostałem e-maila, z którego wynikało, że wyjechałem i nie zapłaciłem za pobyt... po paru dniach wszystko się wyjaśniło, ale niesmak pozostał...

No tak, nieprzyjemne :idea: - tylko co winna cała Podaca, aby jej już nie wybrać na pobyt w innym miejscu.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.02.2015 14:28

Janusz Bajcer napisał(a):
slavko.v napisał(a):dostałem e-maila, z którego wynikało, że wyjechałem i nie zapłaciłem za pobyt... po paru dniach wszystko się wyjaśniło, ale niesmak pozostał...

No tak, nieprzyjemne :idea: - tylko co winna cała Podaca, aby jej już nie wybrać na pobyt w innym miejscu.

No wiesz, chyba nieprzyjemnie się już kojarzy po prostu... Niektórym to psuje atmosferę podczas urlopu.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 09.02.2015 14:37

Janusz Bajcer napisał(a):
slavko.v napisał(a):dostałem e-maila, z którego wynikało, że wyjechałem i nie zapłaciłem za pobyt... po paru dniach wszystko się wyjaśniło, ale niesmak pozostał...

No tak, nieprzyjemne :idea: - tylko co winna cała Podaca, aby jej już nie wybrać na pobyt w innym miejscu.



Jak w tym kawale:
- Cześć Rysiek. Wiesz co, nie chcę, żebyś do nas więcej przychodził.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie przychodź.
- Ale co się stało, do cholery?
- Jak byłeś u nas ostatnio, to zginęło nam 150 złotych.
- Chyba nie myślisz, że to ja?
- No nie, pieniądze się znalazły, ale wiesz, niesmak pozostał.

I żeby nie było OT
Zwyżki cen podczas tegorocznych poszukiwań kempingów nie zauważyłem.
:mrgreen:
Ostatnio edytowano 10.02.2015 08:28 przez Vjetar, łącznie edytowano 2 razy
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.02.2015 14:39

Vjetar napisał(a):...

Trafne :lool:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.02.2015 14:41

może kiedyś,,, w tym roku Czarnogóra Dobra Voda...
e-maile nie były miłe... jak będę miał czas, na stronie Podaca 2015 wkleję... ku przestrodze... po prostu trzeba być czujnym... dałem pieniądze... nie wziąłem pokwitowania.... w 2014 roku byłem w Molunat i też nie wziąłem pokwitowania, ale niemiła sytuacja już się nie powtórzyła... po prostu miałem pecha
alycja
Croentuzjasta
Posty: 141
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) alycja » 09.02.2015 15:15

Zaintrygowała mnie ta Dobra Voda, Czarnogóra ale ode mnie to 2100 km a to już przesada z dzieciakami. Moze kiedyś, kto wie.
tecza1210
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) tecza1210 » 09.02.2015 17:03

andywiki napisał(a):
tecza1210 napisał(a):Witam. Nie udzielam się praktycznie w ogóle na forum...ale skoro burzliwa kwestia cen na 2015 rok poruszana...pozwolę sobie napisać iż wynajmujemy apartament w malej miejscowości Brist za 50€ 60 m od morza. .dla 4 osób w drugiej połowie sierpnia. Rok temu wynajmowalismy apartament wynajmowalismy Rogoznicy cena 60€ w pierwszą połowa lipca...natomiast dwa lata temu w Podacy za 37€.. Uważam że można znaleźć apartament w dobrej cenie...dla przykładu podam ze pisałam z Panią z Gradac i miała e styczniu apartament za 45 € dla 4 osób. .bez klimy wiec nie skorzystałam. ..obniżyła cenę do 42. Pozdrawiam. :papa:

Cześć Kasiu proszę o namiar na Podace w zamian mogę wysłać na Drvenik.
Pozdrawiam
Andrzej.

Witaj...miej na uwadze iż to był apartament bez klimy i uwierz było naprawdę trudno wytrzymać stąd decyzja ze nigdy więcej do Cro bez klimy.
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 09.02.2015 19:05

Janusz Bajcer napisał(a):
slavko.v napisał(a):dostałem e-maila, z którego wynikało, że wyjechałem i nie zapłaciłem za pobyt... po paru dniach wszystko się wyjaśniło, ale niesmak pozostał...

No tak, nieprzyjemne :idea: - tylko co winna cała Podaca, aby jej już nie wybrać na pobyt w innym miejscu.


Nie dostałeś żadnego pokwitowania? Tak wszystko na gębuchnę?
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 09.02.2015 19:13

wtopek napisał(a):
Nie dostałeś żadnego pokwitowania? Tak wszystko na gębuchnę?


Brawo "wtopek"!!!!!!!!!!! Dobry jesteś!!!!!!!! Brawo!!!!!!!!!!!!!!

W Chorwacji byłem 8 razy i każdy pobyt załatwiałem tak, jak Ty piszesz "...wszystko na gębuchnę..." oraz bez "...żadnego pokwitowania...".

I żyję. A w tym roku jadę 9 raz, ponownie "...na gębuchnę...". :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 09.02.2015 20:27

Na gębuchę zapewne nie do końca bo zazwyczaj jest rezerwacja zależna od zaliczki.
Na gębuchę to można jechać ale zazwyczaj albo do kogoś znanego, sprawdzonego.
Wyjazd w ciemno to inna bajka :)

Jeśli jesteśmy przy temacie cen ... jakie są ceny owoców w cro ? I tu bardziej mi chodzi o stragany bo ceny marketowe można sobie sprawdzić w gazetkach online.
Tak na marginesie nieźle zaskoczyła mnie cena masła w marketach.
wtopek
zbanowany
Posty: 305
Dołączył(a): 08.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wtopek » 09.02.2015 23:02

lechocz napisał(a):
wtopek napisał(a):
Nie dostałeś żadnego pokwitowania? Tak wszystko na gębuchnę?


Brawo "wtopek"!!!!!!!!!!! Dobry jesteś!!!!!!!! Brawo!!!!!!!!!!!!!!

W Chorwacji byłem 8 razy i każdy pobyt załatwiałem tak, jak Ty piszesz "...wszystko na gębuchnę..." oraz bez "...żadnego pokwitowania...".

I żyję. A w tym roku jadę 9 raz, ponownie "...na gębuchnę...". :papa:


no to się nie dziw przkrym doświdczeniom

wspólczuję traumy powakacyjnej :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 09.02.2015 23:09

wtopek napisał(a):
Nie dostałeś żadnego pokwitowania? Tak wszystko na gębuchnę?

Wiesz co wtopek?
Topisz w każdym temacie, aż żal patrzeć.... :roll:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.02.2015 23:39

Szanowny Panie moderatorze Januszu Bajcer! czy ja napisałem, że winna cała Podaca? jakbyś dostał maila, że masz wracać i zapłacić za pobyt, bo jak nie to zawiadomią policję i zatrzymają Ciebie na granicy, to byś może miał inny punkt widzenia... maila przeczytałem całe szczęście 2 tygodnie po powrocie (dostał się do spamu), odpisałem vlastnikovi i po trzech dniach dostałem maila przepraszającego i wyjaśniającego, że nagle żonie jednak się przypomniało, że zapłaciłem za pobyt...
Podaca fajna, ale na jeden raz... ceny rzeczywiście chyba najniższe na Rivierze Makarskiej, a może nawet w całej Dalmacji... a może i w całej Chorwacji...
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 09.02.2015 23:44

w ramach przeprosin, vlastnik zobowiązał się do zwrotu kasy za pobyt... ale jakoś do dziś kasy nie zwrócił... może kasiorę przez pomyłkę wysłał komu innemu hehe ...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.02.2015 14:45

Tak z zasadzie, to jeśli mówimy że ceny są wysokie, to nie można tu nie dokończyć myśli ... w porównaniu do czego. Jeśli porównamy sobie nasze bałtyckie ceny pokoi, które też oscylują 40-50 zł w sezonie za łóżko, to wówczas apartament 2+2 w cenie 60E wcale nie wypada tak zdecydowanie drożej w tym porównaniu :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
W tym roku ceny ostro w górę? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone