Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 17.05.2012 23:40

my staramy się jeździć nie w sezonie, niestety w tym roku się nie uda. Dlatego koniec sierpnia - może już troszkę ludzi będzie mniej. Może w innym sezonie na siebie trafimy :D :papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 18.05.2012 11:12

maslinka napisał(a):Dzień 3 - 11.04.2009 (Wielka Sobota)

Miałam małą przerwę w pisaniu, bo dopadło mnie choróbsko. Paskudna sprawa - prawie straciłam głos, ale pisać przecież mogę :wink: więc piszę :D



A ja to przegapiłam :oops:
Dzień przed tym postem już byliśmy w drodze.

Twoje choróbsko ciągnie się naprawdę bardzo długo. W zimowe ferie zaczęłaś :( . Może to czas na półroczny urlop na poratowanie zdrowia ?

U nas w święta wielkanocne było w niedzielę bardzo zimno, w Jaworze sypnął śnieżek za to w poniedziałek w Jesenikach zaświeciło czyste słoneczka. Przy moim omijaniu zimowych gór podziwiam za odwagę. Przecież mogło Wam zasypać drogę :(
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.05.2012 14:13

Lidia K napisał(a):
maslinka napisał(a):Dzień 3 - 11.04.2009 (Wielka Sobota)

Miałam małą przerwę w pisaniu, bo dopadło mnie choróbsko. Paskudna sprawa - prawie straciłam głos, ale pisać przecież mogę :wink: więc piszę :D



A ja to przegapiłam :oops:
Dzień przed tym postem już byliśmy w drodze.

Twoje choróbsko ciągnie się naprawdę bardzo długo. W zimowe ferie zaczęłaś :( . Może to czas na półroczny urlop na poratowanie zdrowia ?

:?: 8O ;)

Małgosiu, zobacz datę tej relacji ;) To było 3 lata temu :lol:
Na urlop dla poratowania zdrowia dla mnie chyba jeszcze nie czas... Ale Ty powinnaś odpocząć od pracy ;) 8) Dobrze, że weekend przed nami :D

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 18.05.2012 14:36

Zdecydowanie dobrze, że czeka nas ciepły weekend.
Trzeba będzie uciec od komputera w zieloność.


Coś mi się pozlewały te tatrzańskie relacje. Chyba wtedy jej nie śledziłam. :oops: Jak teraz mi wpadła w oko zdziwiłam się jedynie, że odezwała się Joanna i Ula. Tak dawno ich tu już nie było.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14784
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.05.2012 14:42

Lidia K napisał(a):Zdecydowanie dobrze, że czeka nas ciepły weekend.
Trzeba będzie uciec od komputera w zieloność.

O tak, ja już też o tym marzę... 2 dni bez komputera i internetu :) Chyba tego potrzebuję.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 02.05.2014 13:20

Maslinko znalazłam tą relację przypadkiem, a chciałam znaleźć tą, gdzie wchodziliście na Zawrat, bo pamiętam, że ją czytałam, a teraz nie mogę jej znaleźć. Gdybyś mogła mi pomóc i wkleić tutaj link do niej, to byłabym bardzo wdzięczna. Interesuje mnie najbardziej wejście na Zawrat, bo w najbliższym czasie planujemy pochodzić trochę po Tatrach.
Wstyd się przyznać, ale do tej pory bywaliśmy tylko nad Morskim Okiem. Pora to zmienić i na pewno chcemy dojść do Doliny Pięciu Stawów i zastanawiamy się, czy podołamy wejściu na Zawrat. Nie wiem czy to dobry pomysł na pierwszy raz taką trasę obrać, ale chciałabym jeszcze raz zobaczyć jak to na fotkach wygląda.
Z góry dzięki.

P.S. może ktoś inny z forumowiczów szedł tamtą trasą? Bardzo proszę o podzielenie się spostrzeżeniami.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 02.05.2014 13:33

Przypadkiem tu zajrzałam. Relację Maslinki, tę z Zawratem akurat niedawno czytałam. To chyba to tatry-przygoda-w-plecaku-z-malolatem-na-szlaku-t36419-315.html
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 03.05.2014 20:34

agata26061 napisał(a): Nie wiem czy to dobry pomysł na pierwszy raz taką trasę obrać, ale chciałabym jeszcze raz zobaczyć jak to na fotkach wygląda.
Z góry dzięki.

P.S. może ktoś inny z forumowiczów szedł tamtą trasą? Bardzo proszę o podzielenie się spostrzeżeniami.


Wszystko zależy od kondycji. Ja osobiście radziłabym spróbować czegoś łatwiejszego na początek, skoro do tej pory chodziliście tylko nad Morskie Oko. Do Doliny Pięciu Stawów można dojść też innym, łatwiejszym szlakiem. Ale to tylko moja opinia. Znam ludzi dla których to optymalna trasa, a znam takich którzy po Dolinie Strążyskiej, czy Morskim Oku są zmęczeni. Nie da się jednoznacznie określić czy dacie radę, czy nie, ale trasa do najłatwiejszych nie należy.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.05.2014 11:48

Dzięki za odpowiedzi. Poszperałam trochę w internecie i jednak stwierdziliśmy, że wybierzemy coś łatwiejszego. Myślę, że z naszą kondycją nie jest najgorzej, ale na pierwszy raz obierzemy łatwiejszy szlak :D
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 04.05.2014 12:53

agata26061 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi. Poszperałam trochę w internecie i jednak stwierdziliśmy, że wybierzemy coś łatwiejszego. Myślę, że z naszą kondycją nie jest najgorzej, ale na pierwszy raz obierzemy łatwiejszy szlak :D


Nie doczytałam, że to ma być pierwsze poważniejsze wyjście w Tatrach :D Z tym Zawratem to może rzeczywiście nie najlepszy pomysł jak na pierwszy raz. Bardzo fajny jest szlak z Morskiego Oka do 5 Stawów przez Świstówkę(na pewno był opisywany gdzieś na forum w czyjejś relacji), zejść można zielonym, łatwym szlakiem do Palenicy(robi się wtedy sporą pętelkę, ale nietrudną). Także gorąco polecam, jeśli jeszcze nie byliście :D
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 05.05.2014 08:39

ruzica napisał(a):
agata26061 napisał(a):Dzięki za odpowiedzi. Poszperałam trochę w internecie i jednak stwierdziliśmy, że wybierzemy coś łatwiejszego. Myślę, że z naszą kondycją nie jest najgorzej, ale na pierwszy raz obierzemy łatwiejszy szlak :D


Nie doczytałam, że to ma być pierwsze poważniejsze wyjście w Tatrach :D Z tym Zawratem to może rzeczywiście nie najlepszy pomysł jak na pierwszy raz. Bardzo fajny jest szlak z Morskiego Oka do 5 Stawów przez Świstówkę(na pewno był opisywany gdzieś na forum w czyjejś relacji), zejść można zielonym, łatwym szlakiem do Palenicy(robi się wtedy sporą pętelkę, ale nietrudną). Także gorąco polecam, jeśli jeszcze nie byliście :D


O tym szlaku myślałam, tylko "z drugiej" strony. Od Doliny Pięciu, do Morska. Piękne widoki, Siklawa.....Powodzenia życzę !
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatra

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.05.2014 09:08

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Właśnie tak zrobimy, że z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka przejdziemy. Jedna osóbka pośród nas będzie, która w ogóle jeszcze nie miała okazji być w Tatrach, więc Morskie Oko musi być obowiązkowo :D
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone