Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Sysia_86
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 13.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sysia_86 » 04.05.2009 07:46

Janusz Bajcer napisał(a):
Sysiu - też byłem wczoraj na Turbaczu
Szedłem z Obidowej na Stare Wierchy. a później czerwonym szlakiem do schroniska.
Powrót ta samą drogą. Krokusy jeszcze w aparacie


Ja podchodziłam z drugiej strony, z Nowego Targu - Kowańca: żółtym do schroniska, a zielonym z powrotem :) Na Starych Wierchach byłam w zeszłym roku :) Szkoda tylko, że w sobotę było takie zachmurzenie. Pozdrawiam wszystkich miłośników gór :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.05.2009 09:48

Pierwotnie plan wyjścia na Turbacz miałem z Kowańca :lol:
Faktycznie pogoda zrobiła potężnego psikusa, w piątek i w niedzielę słonecznie, a sobotę pełne zachmurzenie :cry:

A mogło być TAK :roll:
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 25.05.2009 09:15

Świetny "początek sezonu" w Waszym wykonaniu Maslinko!

Co by nie mówić o tradycji świąt itp. uwielbiam spędzać Wielkanoc poza domem. Odpadają wszystkie nerwowe wymiany zdać związane z przygotowaniami do świąt, niepotrzebny stres... a to przecież święta a więc chodzi o to żeby jak najmilej spędzić czas!

Osobiście tylko raz byłem na święta Wielkanocne w Tatrach. Mieszkałem w Zakopcu i tłum ludzi "dusił". Wystarczyło jednak odejść "parę metrów" od miasta i już robiło się cudownie spokojnie i błogo...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 25.05.2009 09:21

dudek_t napisał(a):Świetny "początek sezonu" w Waszym wykonaniu Maslinko!

Dzięki, Dudek :D
Jeśli chodzi o Święta Wielkanocne to traktuję je bardziej jak "święto wiosny" i staram się korzystać z pierwszych ciepłych dni, wyjażdżając na dłużej lub chociaż na jeden dzień. Natomiast Święta Bożego Narodzenia mają dla mnie więcej "świątecznego uroku" i spędzamy je rodzinnie.

Zakopane zazwyczaj "dusi". Z trudem wytrzymuję tam godzinę i uciekam w góry. Polecam Ci Bukowinę jako bazę wypadową - spokojnie i blisko na szlaki, a wieczorem jest gdzie pójść na piwko :)

Pozdrawiam :papa:
dudek_t
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 16.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dudek_t » 25.05.2009 09:54

Masz rację Maslinko. Boże Narodzenie to troszkę co innego. Jednak inaczej te święta odbieram teraz niż kilkanaście lat temu. Prowadzi to nieuchronnie do podjęcia wyzwania i spędzenia i tych świąt gdzieś poza domem.

Zakopane poza dzikimi tłumami w praktycznie każdy dłuższy weekend ma jednak swój urok. Tym bardziej w czasach studenckich kiedy 99% procent wyjazdów odbywało się w sporej grupie przyjaciół. Mnogość knajpek i atrakcji "na miejscu" ciągnie mocno. W Bukowinie nie miałem jeszcze przyjemności ale bardzo mi się podobało w Zębie, widok na Tatry w dzień i Zakopane w nocy - niezapomniany :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.05.2009 11:03

dudek_t napisał(a):M...W Bukowinie nie miałem jeszcze przyjemności ale bardzo mi się podobało w Zębie, widok na Tatry w dzień i Zakopane w nocy - niezapomniany :)

Może jeszcze Ci się uda :wink:
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 19.04.2012 23:37

pozdravljam :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.04.2012 13:17

Paweł BB napisał(a):pozdravljam :D

Ja również :D
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 13.05.2012 23:27

a kde v letošním roce Maslinka na dovolenou?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.05.2012 11:44

Paweł BB napisał(a):a kde v letošním roce Maslinka na dovolenou?

Jdu do Chorvatska :lol:
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 16.05.2012 21:00

to może trafimy na jakimś pięknym campingu na Waszą srebrną strzałę :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.05.2012 21:02

Paweł BB napisał(a):to może trafimy na jakimś pięknym campingu na Waszą srebrną strzałę :D

Jest to całkiem możliwe :D A dokąd jedziecie? My jeszcze nie wiemy, za dużo planów, za mało czasu...
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 16.05.2012 21:09

wybieramy się pierwszy raz bez dzieciaków i sami nie wiemy gdzie mamy zaszaleć :oops: , jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia. Myślę, że do ostatniej chwili możemy zmienić plany (nigdy nic nie rezerwujemy) i pojechać gdzie oczy poniosą :D
Znamy jedynie termin - od 18 lub 19 sierpnia do 31 sierpnia lub 1 września, wyruszamy z Bielska.
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 17.05.2012 22:11

maslinka napisał(a):
Paweł BB napisał(a):to może trafimy na jakimś pięknym campingu na Waszą srebrną strzałę :D

Jest to całkiem możliwe :D A dokąd jedziecie? My jeszcze nie wiemy, za dużo planów, za mało czasu...


a termin wyjazdu chociaż trochę się pokrywa z naszym?
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.05.2012 22:33

Paweł BB napisał(a):a termin wyjazdu chociaż trochę się pokrywa z naszym?

Tak późno na pewno nie, pod koniec sierpnia muszę być w pracy... Nic jeszcze nie wiem o terminie, mam coś ważnego do załatwienia w lipcu, a później dopiero wakacje 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
W poszukiwaniu zimowych szlaków, czyli Wielkanoc w Tatrach - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone